DOLAR 7,8317
EURO 9,3870
ALTIN 448,05
BIST 1.313
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Yağışlı
İstanbul
14°C
Yağışlı
Sal 9°C
Çar 10°C
Per 14°C
Cum 16°C

1. Amatör Lig 17. hafta programı

1. Amatör Lig 17. hafta programı
24.01.2019
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 17. hafta programı belli oldu. Program şu şekilde:

26 Ocak 2019 Cumartesi
2. Grup
12.30 Subaşı – Öznakkaş (İzzettin)
12.30 Gazitepe – Hadımköy (Silivri Ortaköy)
12.30 Akalan – Büyükçekmece Mimarsinan (İhsaniye)
12.30 Taşoluk – Çiftlikköy (Taşoluk)

4. Grup
10.00 Rumeli İdmanyurdu – Taksim (İSTOÇ)
10.45 Çankırı Maruf – Rumeli Kavağı (Bayrampaşa Bld.)
10.45 İstanbul Trabzon – Seyrantepe Yeşilce (İFA)

6. Grup
14.00 Muratpaşa – Okmeydanı Fetih (Bayrampaşa İBB)
14.30 Söğütlüçeşme – Esenyurt Acar (İFA)
14.30 Ulutepe – Gültepe (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14.30 Ihlamurdere – Alibeyköy Parseller (İsmet İnönü)
14.30 İstanbulspor Kulübü – Damla (Namık Sevik)




8. Grup
16.00 Trabzon 1453 – Zeytinburnu Yıldız (İSTOÇ)
16.00 Halilrıfatpaşa – Merter (Mehmet Akif)
16.00 Topkapı – İstanbul Bayburt (Mimarsinan)
16.00 Sarıyer FSM – Sakarya İMÇ (Bahçeköy Orman Fakultesi)

10. Grup
12.30 Yüce – Tophane Tayfun (Bakırköy Bld. 1 Nolu)
12.30 Abide-i Hürriyet – Yeni Levent Konaklar (Nurtepe)
12.30 Başakşehir İkitelli Köyiçi – Telsiz (Bolluca)
14.30 Çayırgücü – İSTOÇ (Küçükköy)

12. Grup
14.30 Bağcılar Güneşli – Altınova (İBB Esenler)
16.30 Terazidere – Mecidiyeköy Tayfun (Bayrampaşa Bld.)
16.30 Çapa – Yeşilova Esnaf (Namık Sevik)


14. Grup
14.30 Kartal Yunus – TED İstanbul Koleji (Kartal Yunus)
14.30 Ortadağ – Esenkent (Alemdağ)
16.00 Çubuk – Taşdelen (Kavacık 15 Temmuz)
16.00 Pendik Esenyalı – Tuzla Mimarsinan (Pendik Bld. Çamlık)

16. Grup
14.00 Kanlıca – Yeldeğirmeni (Paşabahçe)
14.00 Valide Tayfun – Kartal Çavuşoğlu (Selimiye)
14.00 Pendik Kaynarca – Ataşehirgücü (Kaynarca)
16.00 Sancaktepe – Şile (Sarıgazi)

27 Ocak 2019 Pazar
1. Grup
12.30 Yeşil Esenyurt – İzzetin (Esenyurt Bld.)
14.00 GOP Yeniköy – Güzelce (Terkos)
14.30 Bolluca – Kumburgaz (Bolluca)

3. Grup
12.30 Kazım Karabekir Mevlana – Muradiye (Küçükköy)
15.00 Küçükçekmece – Emirgan (Metin Oktay)
16.00 Doğa Hospital Yeşilkent – Esenler (Avcılar Atatürk)


5. Grup
16.30 Bahçelievler Soğanlık – Kumkapı Sarıçbuk (İBB Şenlikköy)
16.30 Yedikule – Gültepe Özgençlik (Namık Sevik)
16.30 Gelişim – Çayırbaşı (Beyoğlu)
16.30 Karadolap – Ceylan (Karadolap)
16.30 Akatlar – Şişli Yayla (İsmet İnönü)

9. Grup
10.00 Yeşildirek – İzzetpaşa (Mimarsinan)
10.00 İstanbul Kastamonu – Esenler Kentyıldız (Namık Sevik)
10.00 Sefaköy – Tepebağ Kültür (Sefaköy Kartal)
14.30 Ferahevler – Bayrampaşa Demir (Çayırbaşı)

11. Grup
14.30 Balat – Boğaziçi (İBB Esenler)
14.30 Yenigayret – Esenyurt Ünye (Namık Sevik)
14.30 Başakşehir Kartal – Güngören (Başakşehir Bld. Şehit Erdem Özçelik)
14.30 Eyüp Çırçır İmar – Havataş (Nurtepe)

13. Grup
16.00 Vardar – Şehzadebaşı (Mimarsinan)
16.00 Güneşli – Mimarsinan (Mahmutbey)

15. Grup
14.30 Taç – Pendik Kavakpınar (Dudullu)
14.30 Selimiye – Bostancı (Selimiye)
14.30 Kartal Elçi – Gülensu (Kartal Yunus)
14.30 Denizcilik İşletmeleri – Orhanlı (Kavacık 15 Temmuz)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!