DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Rüzgarlı
İstanbul
15°C
Rüzgarlı
Paz 13°C
Pts 15°C
Sal 16°C
Çar 13°C

1. Amatör Lig 18 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 18 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları
18.12.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 14. hafta maçları bugün 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Gruplarda oynanacak maçlarla sona erecek. Maçların canlı skorlarına ulaşmak için haberin devamını okuyunuz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona SMS yada WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecek. 

18 Aralık 2016 Pazar maç programı

2. Grup
10:45 Avcılar Yeşilkent 4-3 Merkez Kayaşehir (Firuzköy)
15:00 Güzelce 1-0 Çatalca Çiftlikköy (Celaliye Kemal Karasu)
15:00 Kamiloba 1-0 Hadımköy (Güzelce)
__ __ Ortaköy Silivri (BAY)
__ __ İstanbul Kayaşehir 3-0 Gökçeali (Hükmen) 

2

4. Grup
11:00 Küçükçekmece İY 3-0 Kazım Karabekir Mevlana (K.Çekmece Metin Oktay)
11:00 Yenişehir 0-2 Bayrampaşa Demir (Beyoğlu)
16:00 Bağcılar İY Cemspor 0-1 Muradiye (Mahmutbey)
15:00 Rumeli Kavağı 1-2 Kağıthane (Çayırbaşı)
__ __ Talatpaşa 0-3 Kocamustafapaşa (Hükmen) 

ekran-alintisi

6. Grup
13:00 Pınarspor 3-2 Ateştuğla (Çayırbaşı)
15:00 Yeni Özkartal 1-1 Sefaköy Kartal (Gazi Mahallesi)
16:00 Cevat Köprübaşı 2-1 Hamidiyespor (Kemerburgaz)
16:30 Küçük Ayasofya 4-2 Selvispor (Namık Sevik)
17:00 Tophane Tayfun 1-2 Terazidere (Beyoğlu) 90+’da yarıda kaldı

1a6

8. Grup
10:45 Cerrahpaşa 1-2 Bahçelievler (Namık Sevik)
11:00 Kilyos 3-1 Şişli Yayla (Çayırbaşı)
15:00 Esenler 5-1 Sultangazi Sultançiftliği (Albayrak)
15:00 Zeytinburnu Yıldız 2-1 İstanbul Trabzon (Z.Burnu Hasan Doğan)
15:00 Gültepe 3-0 Sanayi Mahallesi (Seyrantepe)

ekran-alintisi

10. Grup
09:00 Aksaray 2-2 Mimarsinan (Namık Sevik)
13:00 Çayırgücü 1-1 Kanarya Azim (Yıldıztabya)
15:00 Karadolapspor 3-1 Akatlar (Eyüp Karadolap)
15:00 Okmeydanı Fetih 3-2 İstanbul Gümüşhane (Okmeydanı Fetih)
__ __ Örnektepe (BAY) 

10





12. Grup
13:00 Şehzadebaşı 3-2 İstanbul Bayburt (Gazi Mahallesi)
15:00 Kartaltepe 0-1 Öz Alibeyköy (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Balat Yeşilova 2-2 Seyrantepe Yeşilce (Fatih Mimarsinan)
18:30 Boğaziçi 3-4 Sultanmurat (Beşiktaş Çilekli)
__ __ Güneşil (BAY)

1a12
14. Grup
15:00 İdealtepe 2-2 Taşdelen (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Balkan Yeşilbağlar 0-8 Cevizli Anadolu (Pendik Kurtköy)
15:00 Barbaros 1-0 Koşuyolu (Selimiye) 90+2’de yarıda kaldı
__ __ İçerenköy İY 0-3 Örnekköyspor (Hükmen)
__ __ İstanbul Esnafspor (BAY)
14

16. Grup
11:00 Yamanspor – Elmalıspor (Ümraniye Suni Çim) (Zemin buzlu olduğundan ertelendi)
11:00 İstanbul Sahilspor 1-2 Pendik Kavakpınar (Maltepe Başıbüyük)
13:00 Maltepe Yıldız 1-3 Kartal Yuvası (Maltepe Başıbüyük)
14:00 Acıbadem 1-0 Valide Tayfun (Çakmak)
__ __ Orhanlı (BAY) 

16

18. Grup
15:00 İstanbul Altınordu 1-2 Kemahspor (Kartal Yunus)
15:00 Gülensu 1-3 Pendik Güllübağlar (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
15:00 Acıbadem Üsküdar 3-1 Yakacık (Yeni Sahra)
15:00 Sarıgazi 3-1 Adalar (Sarıgazi)
__ __ Beykoz Çavuşbaşı (BAY) 

18

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!