DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

1. Amatör Lig 18 Kasım Cumartesi Maç Skorları

18.11.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 8. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

1. Grup
14:30 Akalan 1-1 Kavaklı Köyü (Çatalca)
14:30 Büyükçekmece Mimarsinan 2-1 Yalıköy (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Çantaköy 4-0 Bolluca (Silivri Ortaköy)
14:30 Tepecik Anadolu 1-4 Yeşilbayır (Tepecik Şenol Güneş)
–.– İzzettinspor (BAY)

 

3. Grup
12:30 Dağyenice 0-1 Gürpınar (Çatalca)
12:30 Gazitepe 4-2 Güzelce (Silivri Ortaköy)
14:30 Denizköşkler 3-1 Esenyurt (Avcılar Belediyesi Atatürk)
–.– Taşolukspor 3-0 İhsaniyespor (Hükmen)
–.– Avcılar Cihangirspor (BAY)

 

5. Grup
10:45 Giresun Emeksan 3-0 Sultanmurat (Alibeyköy)
10:45 Bayrampaşa Teknik 6-0 Fatih Hilal (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Batı Trakya 2-0 Cevat Köprübaşı (Merkezefendi)
15:00 İstanbul Bayburt  10-Çayırbaşı Özkan (Yahya Kemal)
15:00 İstanbul Bulancak 2-2 Şirinevler (Albayrak Suni Çim)

 

7. Grup
12:30 1453 Fatih Gençlik 4-0 Yıldız Kanaryalar (Fatih Mimarsinan)
13:30 Bahçelievler 2-1 Vardar (Kocasinan)
14:30 Gelişimspor 0-1 Rumeli İdmanyurdu (Beyoğlu)
15:00 Küçükçekmece 1-2 Kazım Karabekir Mevlana (Küçükçekmce Metin Oktay)
–.– Türk Telekomspor 3-0 Nurtepespor (Hükmen)

 

9. Grup
10:45 Mimarsinan 0-3 Galata (Fatih Mimarsinan)
12:30 Yeşilpınar 5-0 Cevatpaşa (Yıldıztabya)
13:00 Söğütlüçeşme 4-0 GOP Barbaros (İFA)
14:30 İstinye 2-0 Seyrantepe Yeşilce (Çayırbaşı)
14:30 Mahmutşevketpaşa 4-1 Altınova (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)




11. Grup
09:00 Küçük Ayasofya 2-2 Sefaköy (Namık Sevik) YARIDA KALDI
12:30 Yeniköy 4-1 Çayırgücü (Çayırbaşı)
12:30 Bağcılar İY Cemspor 2-4 Şişli Yayla (Gazi Mahallesi)
14:30 Hamidiyespor 5-2 Yeni Levent Konaklar (Nurtepe)
16:30 Bayrampaşa Demir 6-2 Cevizli (Bayrampaşa Belediye)

13. Grup
09:00 Aksaray 1-1 Haznedar Çetinkaya (Fatih Mimarsinan)
12:00 Muradiye 2-3 Günyamaç (Beşiktaş Çilekli)
12:30 Sütlüce 4-2 Z. Yıldız (Beyoğlu)
12:30 S.Sultançiftliği 0-1 İkitelli (Cebeci)
15:30 Bahçelievler Gümüşhane 1-2 Pınarspor (Kocasinan)

15. Grup
13:00 Gümüşsuyu 7-1 Pendik Kaynarca (Paşabahçe)
14:00 Çakmakspor 5-0 1923 Esenkent (Çakmak)
15:00 Heybeliada 2-1 Onayspor (Kartal Yunus)
16:00 Sarıgazi 3-2 Kartal Elçi (Sarıgazi)
–.– Taşdelenspor (BAY)

17. Grup
10:00 Aydınlıspor 1-1 İstanbul Site (Pendik Çamlık)
12:30 İstanbul Sahil 7-3 Sancaktepe (Bulvar Mimar Kubilay Köse)
13:00 Kartal Yunus 1-0 Pendik Esenyalı (Kartal Yunus)
14:30 Valide Tayfun 3-1 Anadolu Hisarı (Selimiye)
–.– İdealtepespor (BAY)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!