Dolar 18,6313
Euro 19,5150
Altın 1.056,00
BİST 4.957,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Çok Bulutlu
İstanbul
15°C
Çok Bulutlu
Sal 16°C
Çar 16°C
Per 15°C
Cum 14°C

1. Amatör Lig 2. Hafta Bülteni

A+
A-
26.09.2019

İstanbul 1. Amatör Ligde 2. hafta bülteni açıklandı. 2, 4, 6, 8, 10, 12 ve 14. Grup takımları maçlarını 28 Eylül 2019 Cumartesi günü, 1, 3, 5, 7, 11, 13 ve 15. Grup takımları ise 29 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak.


28 Eylül 2019 Cumartesi
2. Grup
15:00 Çatalca Çiftlikköyspor   –   Merkez Kayaşehirspor (Karacaköy Sahası)
15:30 İzzettinspor   –   Gazitepespor (İzzettin Stadı)
15:30 Esenyurtspor   –   Anadolu Esenyurtspor (Esenyurt Belediye Stadı)
15:30 Hadımköyspor   –   Gökçealispor (Hadımköy Sahası)
15:30 Güzelcespor   –   Esenyurt Acarspor (Güzelce Stadı)

4. Grup
13:00 Bahçelievler İdman Yurdu   –   Sefaköy Kartalspor (Küçükçekmece Metin Oktay Stadı)
13:30 İzzetpaşa   –   Muradiye (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Mimarsinanspor   –   Bahçeköyspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:30 Gelişimspor   –   Esenlerspor (Beyoğlu İlçe Stadı)
16:00 Davutpaşa   –   Bağcılar Güneşlispor (Namık Sevik Stadı)

6. Grup
12:00 Vardarspor   –   Zeytinburnu Zaferspor (Namık Sevik Stadı)
13:00 Tozkoparan Birlikspor   –   Başakşehir Kartalspor (İzzettin Stadı)
13:30 Seyrantepe Yeşilcespor   –   Kazım Karabekir Mevlanaspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)
15:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor   –   Güneşlispor (Küçükçekmece Metin Oktay Stadı)
15:30 İkitellispor   –   Kumkapı Sarıçubuk (İFA Sahası)


8. Grup
11:30 Halil Rıfat Paşa   –   Rumeli İY (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Esenayspor   –   Çankırı Marufspor Kemerburgaz (Şht.Osman Yumuk Tesisleri)
15:30 Olimpiyatspor   –   Merkezefendispor (İBB Esenler Stadı)
15:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor   –   Kilyosspor (Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş)
18:30 İstanbul Kastamonu GSK   –   Akatlarspor (Şenlikköy Stadı)

10. Grup
13:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu   –   Cankurtaranspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:30 Çeliktepespor   –   Tophane Tayfunspor (Kağıthane Bld.Seyrantepe Stadı)
15:30 Ulutepespor   –   Merterspor (Kağıthane Bld.Mehmet Akif Ersoy Sahası)
15:30 Ayazağaspor   –   Mahmutbey (Göktürk Sahası)
— . — Söğütlüçeşme Birlikspor   0-3 h  Damlaspor

12. Grup
10:00 İstanbulspor Kulübü   –   Etiler Kartalspor (Şenlikköy Stadı)
11:30 İstanbul Gümüşhanespor   –   Şirinevlerspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)
15:30 Tepebağ Kültürspor   –   Esenler Kentyıldızspor (Merkezefendi Stadı)
— . — Sultanmuratspor   3-0 h  Emirganspor

14. Grup
15:30 Maltepe Yıldızspor   –   Sultanbeylispor (Maltepe Başıbüyük Stadı)
15:30 Yeldeğirmenispor   –   Öz Karacaahmetspor (Yenisahra Suni Çim Stadı)
15:30 Sapanbağlarıspor   –   Kanlıcaspor (Kartal Yunus Sahası)
15:30 İstanbul Sitespor   –   Kartal Çavuşoğluspor (İstanbul Site Sahası)


29 Eylül 2019 Pazar Maç Programı
1. Grup

13:30 Alibeyspor   –   Gürpınarspor (Silivri Ortaköy Sahası)
14:00 Karacaköy Belediyespor   –   Büyükçekmece Mimarsinanspor (Karacaköy Sahası)
15:30 GOP Yeniköyspor   –   Akalanspor (Terkos Stadı)
15:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor   –   Denizköşklerspor (Avcılar Bld.Atatürk Stadı)
15:30 Silivri Ortaköyspor   –   Ormanlı Köyüspor (Silivri Ortaköy Sahası)

3. Grup
13:30 Reşitpaşa   –   Kocamustafapaşa (Sarıyer Çayırbaşı Stadı)
15:00 Okmeydanı Fetihspor   –   Şehreminispor (Okmeydanı Fetih Sahası)
15:30 İstanbul Erzincanspor   –   Trabzon 1453 Spor (İFA Sahası)
17:30 Yeni Levent Konaklarspor   –   Sağmalcılarspor (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)
18:00 Taksimspor   –   Hamidiyespor (Beyoğlu İlçe Stadı)

5. Grup
11:30 Şişli Yaylaspor   –   Kadırgaspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
12:00 Altınovaspor   –   Terazidere (Şenlikköy Stadı)
15:30 Gültepespor   –   Bağcılar İstoçspor (Kağıthane Bld.Seyrantepe Stadı)
15:30 Yeni Ufukspor   –   Hasköy (Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş)

7. Grup
13:30 Yıldıztabya   –   Haliçspor Mimarsinan (Baba Hakkı Stadı)
15:30 Sakarya İ.M.Ç.   –   İstanbul Barışspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:30 Sultangazi Sultançiftliğispor   –   Mecidiyeköy Tayfunspor (Cebeci Spor Kompleksi)
15:30 Çeliktepe Ümitspor   –   Bollucaspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)
15:30 Ramispor   –   Bahçelievler Gümüşhanespor (Eyüp Belediyesi Rami Stadı)


11. Grup
10:45 Gayretspor   –   Bayrampaşa Demirspor (Namık Sevik Stadı)
13:30 Esentepe Adıyamanspor   –   Küçükpazarspor (Cebeci Spor Kompleksi)
14:30 İstanbul Trabzonspor   –   Alibeyköy Parsellerspor (Halkalı Etap Stadı)
15:30 Boğaziçispor   –   Zeytinburnu Yıldızspor (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)

13. Grup
13:30 Çubukluspor   –   Kartal Cevizli Gençlergücü (Beykoz İlçe Stadı)
13:30 İstanbul Kemahspor   –   Ümraniye Hekimbaşıspor (Selimiye Stadı)
15:30 Yakacıkspor   –   Kaynarcaspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı)
15:30 İçerenköy İY   –   Onayspor (Yenisahra Suni Çim Stadı)

15. Grup
15:30 Ümraniye İnkılapspor   –   Atlas Yıldızspor (Çakmak Sahası)
15:30 1923 Esenkentspor   –   Gümüşsuyuspor (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
15:30 Heybeliadaspor   –   Anadolu Üsküdarspor (Maltepe Başıbüyük Stadı)
16:00 Tuzla Şifaspor   –   Pendik Kaynarcaspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı)

AmatorLig.Net





ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!