DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Pts 14°C
Sal 15°C
Çar 6°C
Per 4°C

1. Amatör Lig 2 Kasım 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 2 Kasım 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları
02.11.2019
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 8. hafta, bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı sonuçlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Canlı skor desteği vermek isterseniz 0530 038 1981 numaralı telefona SMS veya WhatsApp’tan mesaj yollayabilirsiniz.

Maçlar sona erince puan durumları eklenecek.


1. Grup
14:00 Gürpınar 1-0 Ortaköy Silivri (Gürpınar)
14:00 Akalan 7-1 Doğa Hospital Yeşilkent (İhsaniye)
14:30 Denizköşkler 6-1 GOP Yeniköy (Avcılar Atatürk Stadı)
14:30 Büyükçekmece Mimarsinan 2-1 Ormanlı Köyü (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Alibeyspor 0-1 Karacaköy Belediye (Silivri Müjdat Gürsu)

 

3. Grup
10:45 Hamidiye 0-1 Okmeydanı Fetih (Nurtepe)
12:30 Şehremini 1-1 Taksim (Fatih Mimarsinan)
14:30 Yeni Levent Konaklar 2-5 Reşitpaşa (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)
16:30 Kocamustafapaşa 2-2 Trabzon 1453 (Namık Sevik)
16:30 Sağmalcılar 1-2 İstanbul Erzincan (İBB Bayrampaşa)

 

5. Grup
09:00 Kadırga 4-1 Terazidere (Namık Sevik)
12:30 Hasköy 1-2 Altınova (Beyoğlu)
12:30 1863 Boğaziçi 0-1 Gültepe (Sarıyer Çayırbaşı)
14:30 Yeni Ufuk 3-0 Şişli Yayla (K.Çekmece Yeşilova Esnaf)

 

7. Grup
10:45 Haliç 3-1 Çeliktepe Ümit (Namık Sevik)
12:30 Bahçelievler Gümüşhane 2-1 Bolluca (İBB Şenlikköy)
14:30 Mecidiyeköy Tayfun 2-3 Sakarya İMÇ (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 İstanbul Barış 0-1 Sultangazi Sultançiftliği (Bakırköy 1 Nolu Saha)
14:30 Yıldıztabya 2-2 Rami (Küçükköy)



9. Grup
12:30 Mustafakemalpaşa 1-3 Bayrampaşa Doğan (Avcılar Atatürk)
16:30 Aksaray 2-1 Güngörenspor (Fatih Mimarsinan)

 

11. Grup
12:30 Çayırgücü 1-0 Gayretspor (Küçükköy)
12:30 İstanbul Trabzon 1-1 Esentepe Adıyaman (Halkalı Etap)
14:30 Küçükpazar 2-1 Zeytinburnu Yıldız (Fatih Mimarsinan)
15:00 Alibeyköy Parseller 2-0 Boğaziçi (Alibeyköy Stadı)

 

13.Grup
12:00 Kemah 2-4 İçrenköy İdmanyurdu (Selimiye)
15:00 Örnekspor 2-1 Yakacık (Maltepe Başıbüyük)
16:00 Ümraniye Hekimbaşı 0-2 Çubuklu (Ümraniye Suni Çim)
16:30 Onayspor 1-2 Kartal Cevizli Gençlergücü (Tuzla Orhanlı)

 

15.Grup
12:30 Gümüşsuyu 3-1 Atlas Yıldız (Paşabahçe)
14:30 Bostancı 0-4 Tuzla Şifa (Yeni Sahra)
15:00 Heybeliada 7-0 1923 Esenkent (Kartal Yunus)
16:00 Anadolu Üsküdar 2-1 İnkilapspor (Selimiye)

 

17.Grup
14.00 Selamsızspor 3-0 Küçükbakkalköyspor (Selimiye)
15.00 Gülensuspor 1-2 Marmara Karayollarıspor (Asım Kara)
16.30 Ortadağspor 4-0 Kartal Elçispor (Sarıgazi)

AmatorLig.Net 


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!