DOLAR 9,3165
EURO 10,8623
ALTIN 533,65
BIST 1.432
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Çok Bulutlu
İstanbul
17°C
Çok Bulutlu
Çar 18°C
Per 17°C
Cum 18°C
Cts 19°C

1. Amatör Lig 20 Ocak Cumartesi Canlı Maç Skorları

20.01.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 17. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ve 16 . Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
14:30 Muratbey 0-1 Silivri Alibey (Büyükçekmece)
14:30 Kamiloba Ambarlı Işık (Celaliye Kemal Karasu)
14:30 Çatalca Çiftlikköy 3-2 Merkez Kayaşehir (Karacaköy)
__ __ Esenkent Gençlik 0-3 Çatalca Öz Nakkaş (Hükmen)
__ __ Hadımköy (BAY)

4. Grup
12:30 Bahçeköy Astraspor 4-0 Taksim (Orman Fakültesi)
12:30 Kumkapı Sarıçubuk 1-7 İstanbul Sinop (Namık Sevik)
12:30 Telsiz 9-2 Çankırı Maruf (Merkezefendi)
12:30 Ceylanspor 3-1 Harmantepe (Küçükköy)
12:30 Neslişah 1-1 Karadolapspor (Fatih Mimarsinan)

6. Grup
10:45 Küçükpazar 3-2 Ferahevler (Fatih Mimarsinan)
12:30 Ulutepe 4-5 HAVATAŞ (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
12:30 Hürriyetgücü 5-1 Yenigayret (Nurtepe)
14:30 Sefaköy Kartal 1-1 Trabzon 1453 (Sefaköy Kartal)
__ __ Piyalepaşa 3-0 Ulusspor (Hükmen)





8. Grup
10:45 Abide-i Hürriyet 7-1 Boğaziçi (Nurtepe)
15:00 Esenler 2-1 Haliç (Esenler)
15:00 K. Yeşilova Esnaf 0-2 Okmeydanı Fetih (Metin Oktay)
15:00 1863 Boğaziçi 2-2 Zeytinburnu (Çayırbaşı)
__ __ Yeni Özkartal 0-3 Mecidiyeköy (Hükmen)


10. Grup
10:45 Kocamustafapaşa 1-3 İzzetpaşa (Namık Sevik)
14:30 İstanbul Trabzon 0-2 Bahçelievler Soğanlı (Halkalı Etap)
14:30 Tophane Tayfun 1-1 İstanbul Esenler Tokat (Beyoğlu)
14:30 Yücespor 4-3 Reşitpaşa (Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha)





12. Grup
09:00 Kuruçeşme 2-2 Öz Alibeyköy (Çilekli)
09:00 Sakarya İMÇ 4-1 Öz Yarımburgaz (Fatih Mimarsinan)
14:30 Şehzadebaşı 0-3 Sağmalcılar (Gazi Mahallesi)
16:30 Şirintepe 5-1 Rumeli Kavağı (Yahya Kemal)
16:30 İstanbul Kastamonu 1-4 İstanbul Ünyespor (Namık Sevik)

14. Grup
10:00 Tuzla Şifa 5-3 Pendik Güllübağlar (Pendik Çamlık)
14:30 Esenkent 1-2 Kanlıca (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Üsküdar Anadolu 3-1 Koşuyolu (Selimiye)
__ __ Örnekspor 3-0 Kartal Yuvası (Hükmen)
__ __ Ortadağspor (BAY)


16. Grup
14:30 Orhanlı 2-4 Selimiye (Dolayoba)
14:30 Tokatköy 0-5 Yamanspor (Kartal Yunus) (Tokatköy ikinci yarı sahaya çıkmadı)
14:30 İstanbul Ağrı 4-0 Gülsuyu (Kaynarca)
14:30 Ataşehir Doğuş 3-10 Beykoz Çavuşbaşı (Şile)
__ __ Kartal Çavuşoğlu (BAY)


AmatörLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!