DOLAR 7,6897
EURO 8,9609
ALTIN 458,21
BIST 1.103
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
27°C
Parçalı Bulutlu
Cum 27°C
Cts 30°C
Paz 26°C
Pts 26°C

1. Amatör Lig 21 Ekim Pazar Canlı Sonuçları

1. Amatör Lig 21 Ekim Pazar Canlı Sonuçları
21.10.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 3. Hafta 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçları ile başlıyor.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatSapp yada SMS ile mesaj atabilirsiniz.

Sayfayı güncel tutmak için TIKLAYINIZ

2. Grup
12:30 Çatalca Öznakkaş 3-2 Çatalca Çiftlikköy (Çatalca)
12:30 Gazitepe 8-1 Yeşilbayır (Silivri)
14:30 Taşoluk 2-1 Esenyurt (Taşoluk)
14:30 Hadımköy 0-2 B.Ç.Mimarsinan (Hadımköy)
14:30 Subaşı 1-2 Akalan (Çatalca)

4. Grup
12:00 Taksim 4-3 Rumeli Kavağı (Feriköy)
12:30 Şirinevler 2-0 Seyrantepe Yeşilce (Bakırköy 1 Nolu Saha)
12:30 İstanbul Trabzon 1-0 Kuruçeşme (İFA)
12:30 Küçük Ayasofya 1-2 Çankırı Maruf (Namık Sevik)


6. Grup
10:45 Söğütlüçeşme 1-0 İstanbulspor Kulübü (İFA)
12:30 Ulutepe 1-0 İhlamurdere (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Esenyurt Acar 0-0 Okmeydanı Fetih (Esenyurt)
14:30 Muratpaşa 1-4 Alibeyköy Parseller (İBB Bayramapaşa)
15:00 Gültepe 2-1 Damlaspor (Kağıthane Seyrantepe)

8. Grup
10:45 Sarıyer FSM 3-0 Topkapı (Beşiktaş İsmet İnönü Tesisleri)
12:30 1453 Trabzonspor 2-3 Halilrıfatpaşa (Bağcılar/Mahmutbey)
12:30 Sakarya İMÇ 0-1 Merter (Fatih Mimarsinan)
14:30 Zeytinburnu Yıldız 2-3 İkitelli (Z.Burnu Hasan Doğan)

10. Grup
12:00 Çayırgücü 0-0 Başakşehir İkitelli (Küçükköy)
12:30 Tophane Tayfun 4-3 Haliç (Beyoğlu)
14:30 Yücespor 9-0 Abide-i Hürriyet (Bakırköy 1 Nolu Saha)
16:30 Bağcılar İSTOÇ 0-1 Yeni Levent Konaklar (Bağcılar/Mahmutbey)


12. Grup
10:45 Çapa 4-2 Bağcılar Güneşli (Namık Sevik)
10:45 Terazidere 6-0 Pınarspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 K.Ç. Yeşilova Esnaf 5-0 Avcılar Cihangir (İBB Şenlikköy)
14:30 Mecidiyeköy Tayfun 0-1 Merkez Kayaşehir (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

14. Grup
11:30 Taşdelen 0-6 Tunusbağı (Alemdağ)
13:00 Esenkent 5-0 Tuzla Mimarsinan (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Çubuklu 7-0 Pendik Esenyalı (Paşabahçe)
16:00 Ortadağspor 1-1 Kartal Yunusspor (Dudullu)

16. Grup
12:30 Pendik Kaynarca 1-0 Sancaktepe (Kaynarca)
12:30 Kanlıca 0-0 Valide Tayfun (Paşabahçe)
14:30 Ataşehirgücü 0-1 Kartal Çavuşoğlu (Maltepe Başıbüyük)
16:30 Yeldeğirmeni 2-2 Yamanspor (Yeni Sahra)

18. Grup
14:30 Beykoz Elmalı 1-6 Adalar (Ortaçeşme)
14:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü 1-0 İstanbul Site (Dolayoba)
15:00 Gülsuyu 3-1 Aydınlı (Gülsuyu Asım Kara)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!