DOLAR 7,8832
EURO 9,4383
ALTIN 453,79
BIST 1.301
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Yağışlı
İstanbul
9°C
Yağışlı
Çar 10°C
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C

1. Amatör Lig 21 Eylül 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 21 Eylül 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları
21.09.2019
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 2019-2020 sezonu bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Canlı skora katkı sağlamak için 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.



21 Eylül 2019 Cumartesi Maç Programı
1. Grup
16.00 Akalanspor 5-0 Silivri Alibeyspor (İhsaniye)
16.00 Gürpınarspor 3-1 Karacaköy Belediyespor (Gürpınar)
16.00 Büyükçekmece Mimarsinanspor 4-1 Doğa Hospital Yeşilkentspor (M. Baba Hakkı)
16.00 Denizköşklerspor 2-1 Silivri Ortaköyspor (Avcılar Atatürk)
16.00 Ormanlı Köyüspor 4-0 GOP Yeniköyspor (İzzettin)

3. Grup
10.00 Kocamustafapaşa 0-2 Okmeydanı Fetihspor (Namık Sevik)
16.00 Hamidiye Gençlikspor 5-0 Yeni Levent Konaklarspor (Nurtepe)
16.00 Sağmalcılarspor 3-3 Reşitpaşa (İBB Bayrampaşa)
16.00 Trabzon 1453 Spor 6-0 Taksimspor (Mahmutbey)
18.00 Şehreminispor 0-0 İstanbul Erzincanspor (Namık Sevik)

5. Grup
14.00 Kadırgaspor 0-1 Gültepespor (Namık Sevik)
14.00 Bağcılar İstoçspor 1-1 Altınovaspor (Mahmurbey)
16.00 Hasköy 2-1 Şişli Yaylaspor (Beyoğlu)
16.00 1863 Boğaziçi SK 1-9 Yeşilova Yeni Ufukspor (Çayırbaşı)


7. Grup
16.00 İstanbul Barışspor 5-2 Yıldıztabya (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 Haliçspor 4-1 Ramispor(Namık Sevik)
16.00 Bahçelievler Gümüşhanespor 1-0 Sultangazi Sultançiftliğispor (İBB Şenlikköy)
16.00 Mecidiyeköy Tayfunspor 2-3 Çeliktepe Ümitspor (Yusuf Tunaoğlu)
16.00 Bollucaspor 0-3 Sakarya İMÇ (Bolluca)

9. Grup
Bu grubun ilk hafta maçları önümüzdeki hafta oynanacak.

11. Grup
16.00 Küçükpazarspor 1-0 Yeni Gayretspor (F. Mimarsinan)
16.00 Alibeyköy Parsellerspor 4-1 Esentepe Adıyamanspor (Karadolap)
16.00 Çayırgücü 2-3 İstanbul Trabzonspor (Küçükköy)
17.00 Bayrampaşa Demirspor 1-1 Boğaziçispor(Bayrampaşa Belediye)

13. Grup
14.00 Örnekspor 3-1 İstanbul Kemahspor (Asım Kara)
16.00 Kaynarcaspor 1-1 Çubukluspor (Kaynarca)
16.00 Onayspor 1-3 Yakacıkspor (Orhanlı)
16.30 Ümraniye Hekimbaşıspor 1-2 İçerenköy İY (Ümraniye Suni)


15. Grup
14.00 Pendik Kaynarcaspor 1-1 Ümraniye İnkılapspor (Kaynarca)
16.00 Gümüşsuyuspor 1-1 Tuzla Şifaspor (Paşabahçe)
16.00 Anadolu Üsküdarspor 1-2 1923 Esenkentspor (Selimiye)
16.00 Bostancıspor 1-2 Heybeliadaspor (Yeni Sahra)

17. Grup
Bu grubun ilk hafta maçları önümüzdeki hafta oynanacak.

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!