DOLAR 8,1698
EURO 9,7149
ALTIN 452,94
BIST 1.376
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Çok Bulutlu
İstanbul
16°C
Çok Bulutlu
Çar 17°C
Per 15°C
Cum 13°C
Cts 14°C

1. Amatör Lig 21 Ocak Cumartesi Canlı Maç Skorları

21.01.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 17. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarla başlıyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımlarının oynayacağı maçların sonuçları haberin devamındadır.

Not: Maçlar biter bitmez puan durumları eklenecektir.

Skor bildirmek isterseniz 0532 574 3379’a SMS ya da WhatsApp’tan mesaj yollayablirsiniz.

21 Ocak Cumartesi Programı

2. Grup
15:00 Avcılar Yeşilkent 4-6 Kamiloba (Fıruzköy)
15:00 Ortaköy Silivri 4-1 Güzelce (Silivri Ortaköy)
15:00 Merkez Kayaşehir 1-6 İstanbul Kayaşehir (İBB Cebeci)
__ __ Hadımköy 3-0 Gökçeali (Hükmen)
__ __ Çatalca Çiftlikköy (BAY)

 

4. Grup
13:00 Bağcılar İY Cemspor 0-3 Küçükçekmece İY (Mahmutbey)
13:00 Bayrampaşa Demir 1-3 Rumeli Kavağı (Bayrampaşa Belediye)
13:00 Kazım Karabekir Mevlana 3-1 Kocamustafapaşa (KK Mevlana)
13:00 Yenişehir 0-5 Kağıthane (Beyoğlu)
__ __ Muradiye 3-0 Talatpaşa (Hükmen)

 

6. Grup
11:00 Sefaköy Kartal 2-4 Küçük Ayasofya (Sefaköy Kartal)
11:00 Ateştuğla 2-3 Cevat Köprübaşı (Albayrak Suni Çim)
11:00 Terazidere 4-2 Hamidiyespor (Bayrampaşa Belediye)
11:00 Yeni Özkartal 2-1 Selvispor (Gazi Mahallesi)
15:00 Pınarspor 2-2 Tophane Tayfun (Çayırbaşı)

8. Grup
13:00 Gültepe 6-0 Cerrahpaşa (Seyrantepe)
13:00 Şişli Yayla 5-1 Zeytinburnu Yıldız (Feriköy)
13:00 Sanayi Mahallesi 2-2 Esenler (Mehdi Sancak)
13:00 Bahçelievler 2-4 Sultangazi Sultançiftliği (Kocasinan)
13:00 Kilyos 2-0 İstanbul Trabzon (Çayırbaşı)

 

10. Grup
13:00 Aksaray 2-1 Okmeydanı Fetih (Namık Sevik)
13:00 İstanbul Gümüşhane 0-3 Akatlar (Yahya Kemal)
13:00 Örnektepe 2-4 Çayırgücü (Mehmet Akif Ersoy)
13:00 Mimarsinan 0-2 Karadolapspor (Fatih Mimarsinan)
__ __ Kanarya Azimspor (BAY)

 

Ebu Medya Halı Saha Turnuvası

12. Grup
13:00 Kartaltepe 2-0 Şehzadebaşı (Küçükçekmece Metin Oktay)
15:00 İstanbul Bayburt 2-0 Sultanmurat (Mehdi Sancak)
15:00 Güneşli 3-9 Balat Yeşilova (Halkalı Etap)
15:00 Öz Alibeyköy 1-3 Boğaziçi (Karadolap)
__ __ Seyrantepe Yeşilce (BAY)

 

14. Grup
13:00 Örnekköyspor 2-5 Taşdelen (Ortaçeşme)
13:00 İstanbul Esnafspor 3-1 Barbarosspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
13:00 Cevizli Anadolu 6-1 İdealtepe (Kartal Yunus)
__ __ Balkan Yeşilbağlar 3-0 İçerenköy İY (Hükmen)
__ __ Koşuyolu (BAY)

 

16. Grup
13:00 Maltepe Yıldız 0-2 İstanbul Sahilspor (Maltepe Başıbüyük)
13:00 Pendik Kavakpınar 2-1 Valide Tayfun (Kaynarca)
13:00 Orhanlıspor 1-6 Yamanspor (Tuzla)
13:00 Kartal Yuvası 6-2 Acıbadem (Kartal Yunus)
__ __ Elmalıspor (BAY)

 

18. Grup
15:00 Gülensuspor 3-3 Sarıgazi (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Adalar 0-4 Kemahspor (Kartal Yunus)
15:00 Beykoz Çavuşbaşı 2-1 Acıbadem Üsküdar (Çavuşbaşı)
15:00 Pendik Güllübağlar 2-0 İstanbul Altınordu (Dolayoba)
__ __ Yakacık (BAY)

 

AmatorLig.Net

Ebu Medya Halı Saha Turnuvası

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!