Dolar 16,9772
Euro 17,4527
Altın 964,16
BİST 2.371,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Çar 30°C
Per 30°C
Cum 27°C
Cts 24°C

1. Amatör Lig 22 Ekim Cumartesi Canlı Maç Sonuçları

A+
A-
22.10.2016

İstanbul 1. Amatör Ligde 4. Hafta maçları bugün başlıyor. Karşılaşmaların programı ve skorları haberimizin devamındadır.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

1. Grup
13:00 Kavaklı Köyü 2-0 Esenyurt İncirtepe (Silivri)
13:00 Avcılar Cihangir 2-2 Başakşehir (Firuzköy)
15:00 Yeşil Esenyurtspor 0-3 Bolluca (Esenyurt Belediye)
15:00 Gazitepe 5-3 Büyükçekmece Mimarsinan (Silivri)
Çanakça (BAY)

1a1

3. Grup
11:00 Denizköşkler 2-2 Silivri Alibey (Firuzköy)
13:30 Başakşehir İkitelli 3-1 Büyük Kılıçlı (İFA)
13:00 Muratbey 0-2 Tepecik Anadolu (Çatalca)
15:00 Şubaşı 2-0 Yeşilbayır (Çatalca)
Akalanspor (BAY)

1a3

5. Grup
11:00 Zeytinburnuspor 0-3 Hürriyet Gücü (Merkezefendi)
15:00 Havataşspor 3-0 Cevatpaşa (Albayrak Suni Çim)
15:00 Şirinevler 1-1 Yedikule (Kocasinan)
17:00 Güngörenspor 4-1 CFS Bağcılar (Yıldıztabya)
— . —  Sarıyer Yenimahalle 0-3 Fatih Hilal (Hükmen)

1a5

7. Grup
11:00 Abide-i Hürriyet 2-0 Mahmutşevketpaşa (Nurtepe)
13:00 Altınova 3-3 Bahçelievler Soğanlı (Albayrak Suni Çim)
15:00 Etilerspor 1-3 Topkapı (Ayazağa)
15:00 Ulutepe 2-0 Kumkapı Sarıçubuk (Yusuf Tunaoğlu)
17:00 Tepebağ Kültür 1-3 Piyalepaşa (Merkezefendi)

1a7





9. Grup
15:00 Bayrampaşa Teknikspor 6-1 Şehremini (Bayrampaşa Bld.)
15:00 Eroğlu 5-1 Günyamaç (Z. Burnu Hasan Doğan)
15:00 Gültepe Özgençlik 4-3 Ceylanspor (Yeşilova Kemal Aktaş)
15:00 Şafak 76 2-4 Bahçeköy (Mahmutbey)
— . — Çapa (BAY)

1a9

11. Grup
11:00 Giresun Emeksan 4-1 Poligon Fethiye (Alibeyköy)
13:00 Yıldıztabya 1-0 Kanarya (Yıldıztabya)
13:00 Çankırı Maruf 1-2 İstanbul Bulancak (Bayrampaşa Bld.)
15:00 Haliç 8-0 Çeliktepe Ümitspor (Namık Sevik)
— . —  Küçükpazarspor (BAY)

 

1a11
13. Grup

13:00 Damlaspor 2-3 Cevizlispor (Z. Burnu Hasan Doğan)
13:00 Harmantepe 0-2 1863 Boğaziçi (Yahya Kemal)
15:00 Nurtepe 0-2 Sefaköy (Nurtepe)
15:00 Araphan 1-0 Haydarspor (Alibeyköy)
— . —  Yeni Levent Konaklar (BAY)

1a13

15. Grup
14:00 Küçükyalı Yelken 0-1 Kavacık (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Üsküdar Anadolu 2-1 Sancaktepe (Selimiye)
15:30 Taçspor 2-4 Kartal Çavuşoğlu (Dudullu)
— . —  Ömerlispor 0-3 Pendik Kaynarca (Hükmen)
— . —  Heybeliada (BAY)

1a15

17. Grup
13:00 Aydınlıspor 6-2 Gümüşsuyu (Tuzla)
15:00 Fikirtepe Dumlupınar 3-1 Ataşehir Doğuş (Yeni Sahra)
16:00 1923 Esenkent 3-2 Çakmakspor (Maltepe Başıbüyük)
16:00 Sapanbağları 1-3 Kartalgücü (Kartal Bulvar)
— . —  Üsküdar 1919 (BAY)

1a17

AmatorLig.Net



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!