1. Amatör Lig 22 Eylül 2019 Pazar Canlı Maç Skorları
İstanbul 1. Amatör Ligde 2019-2020 sezonu 1. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. Maçların canlı skorlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Canlı skora katkı sağlamak için 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.
22 Eylül 2019 Pazar Maç Programı
2. Grup
14.00 Anadolu Esenyurtspor 6-0 İzzettin (Esenyurt)
16.00 Esenyurt Acar 1-3 Hadımköy (Esenyurt)
16.00 Gökçeali 5-0 Çatalca Çiftlik (Çatalca)
16:00 Gazitepe 2-2 Güzelce (Silivri Ortaköy)
16.00 Merkez Kayaşehir 0-0 Esenyurt (Şehit Erdem Özçelik)
4. Grup
10.00 Bağcılar Güneşli 0-1 Mimarsinan (Mahmutbey)
16.00 Muradiye 0-0 Bahçelievler İY (İsmet İnönü)
16.00 Esenler 1-1 İzzetpaşa (İBB Esenler)
16.00 Bahçeköyspor 1-3 Gelişimspor (Çayırbaşı)
16.00 Sefaköy Kartalspor 0-3 Davutpaşa (Sefaköy Kartal)
6. Grup
14.00 Başahşehir Kartal 1-1 Seyrantepe Yeşilce (Şehit Erdem Özçelik)
16.00 Kumkapı Sarıçubuk 0-1 Vardar (F. Mimarsinan)
16.00 Güneşli 2-0 İkitelli (İSTOÇ)
16.00 KK Mevlana 0-3 Bahçelievler Soğanlı (Albayrak)
16.00 Zeytinburnu Zafer 2-0 Tozkoparan Birlik (Z. Hasan Doğan)
8. Grup
12.00 Rumeli İY 0-4 K. Yeşilova Esnaf (Mahmutbey)
14.00 Akatlarspor 7-1 Olimpiyat (İsmet İnönü)
16.00 Çankırı Marufspor 0-3 Halilrıfatpaşa (Bayrampaşa Belediye)
16.00 Merkezefendi 0-1 Esenay (Merkezefendi)
16.00 Kilyos 3-3 İstanbul Kastamonu (Kilyos)
10. Grup
10.30 Cankurtaran 2-0 Çeliktepe (Namık Sevik)
14.00 Damlaspor 1-1 Ulutepe (Z. Hasan Doğan)
14.00 Tophane Tayfun 1-0 Ayazağa (Beyoğlu)
16.00 Merter 0-3 İstanbul Siirtspor (Bakırköy 1 Nolu)
12. Grup
12.00 Etiler Kartalspor 0-2 Tepebağ Kültür (İsmet İnönü)
14.00 Esenler Kentyıldız 0-2 İstanbul Gümüşhane (İBB Esenler)
17.00 Galata 1-1 Sultanmurat (Beyoğlu)
14. Grup
16.00 Öz Karacaahmet 1-2 Sapanbağları (Selimiye)
16.00 Sultanbeyli 2-1 Yeldeğirmeni (Sultanbeyli Belediye)
16.00 Kanlıca 3-0 İstanbul Sitespor (Kanlıca)
16.00 Taşdelenspor 5-1 Maltepe YIldızspor (Alemdağ)
16. Grup
Bu grubun ilk hafta maçları haftaya oynanacak.
AmatorLig.Net