DOLAR 7,3707
EURO 8,9756
ALTIN 442,30
BIST 1.552
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
13°C
Parçalı Bulutlu
Cts 14°C
Paz 15°C
Pts 15°C
Sal 16°C

1. Amatör Lig 30 Ocak Cumartesi canlı maç skorları

1. Amatör Lig 30 Ocak Cumartesi canlı maç skorları
30.01.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig’de 15. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı sonuçlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz. Güncel skorları görebilmek için sayfayı yenilemeyi unutmayınız.

Canlı skor desteğinde bulunmak için 0532 574 3379 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp yolu ile mesaj yollayabilirsiniz.

30 Ocak 2016 Cumartesi maç programı.

2. Grup
12:30 Dağyenice 1-1 Gökçeali (Çatalca)
14:30 Silivri Kadıköy 0-3 Ortaköy Silivri (Silivri)(S. Kadıköy ligden çekildi)
14:30 Başakşehir 0-1 B. Çekmece Mimar Sinan (Cebeci)
14:00 Kamiloba 0-2 GOP Yeniköy (Celaliye Kemal Karasu)
2gr

 

4. Grup
12:30 Yenişehir 4-0 Aslantepe (Feriköy)
14:00 Boğaziçi 3-0 CFS Bağcılar (Beşiktaş Çilekli)
14:30 Yıldırımbosna 2-0 Bezirganbahçe (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Ceylanspor 2-1 Tepebağ Kültür (Küçükköy Ramazan Süt)
14:30 Göktürk 1-3 Küçük Ayasofya (Göktürk)
4gr

 

6. Grup
12:30 Kartaltepe 2-1 Yedikule (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Kanarya Azimspor 0-6 Topçular (Kanarya)
14:30 Sefaköy Kartal 1-2 Terazidere (Sefaköy Kartal)
14:30 Talatpaşa 6-4 İTÜ (Kağıthane Sadabad)
14:30 Örnektepespor 7-2  Bağcılar Gençlergücü (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
6gr

 

8. Grup
09:00 Cevatpaşa 3-0 İstanbul Giresun (Bayrampaşa Belediye)
10:45 Tophane Tayfun 3-4 Bağcılar İY Cemspor (Beyoğlu)
12:30 İstanbul Malatya 5-1 19087 Ataköy Çobançeşme (Sefaköy Kartal)
14:00 Ulutepe 1-3 İstanbul Esenler Tokat (Şişli Belediyesi / Ayazağa)
12:30 Şirinevler 3-4 Cerrahpaşa (Kocasinan)
8gr

 

10. Grup
14:30 Bahçelievler Olimpik 1-3 Yahya Kemal (Kocasinan)
12:30 Altınyıldız 4-1 Fatih Hilal (Fatih Mimarsinan)
14:30 Esen Bayburt 1-3 Karadolap (Esenyurt Belediye)
14:30 Kanarya 1-1 Şişli Yayla (Kanarya)
10gr

 

12. Grup
10:45 Araphan 1-9 Mahmutbeyspor (Alibeyköy)
12:00 Muradiye 2-1 Cevizli (Beşiktaş Çilekli)
14:30 Yıldıztabya 4-0 Zeytinburnu Yıldız (Yıldıztabya)
12gr

 

14. Grup
10:45 Taçspor 1-0 Yamanspor (Yeni Sahra)
12:30 Anadolu Hisarı 5-0 Aydınlı (Ortaçeşme)
10:45 Sarıgazi 2-3 Kavakpınar (Sarıgazi)
14:30 Küçükyalı Yelken 6-1 Sultantepe (Maltepe İdealtepe)
12:30 Kartal Elçi 1-3 Kartalgücü (Kartal Yunus)
14gr

 

16. Grup
10:45 Kanlıca 2-0 İstanbul Esnafspor (Ortaçeşme)
14:00 Öz Karacaahmet 2-3 Sapanbağları (Selimiye)
12:30 Elmalıspor 2-1 Şile (Paşabahçe)
14:30 Heybeliada 2-0 Sultanbeyli Uzundere (Maltepe İdealtepe)
14:30 Acıbadem Üsküdar 1-1 Koşuyolu (Yeni Sahra)
16gr

 

18. Grup
14:30 Maltepe Yıldızspor 0-3 İstanbul Mesudiye (Maltepe Başbüyük)
16:30 Gümüşsuyu 1-2 İdealtepespor (Paşabahçe)
12:00 Selami Ali Yeşilsaha 0-3 Adalar  (Selimiye )
14:30 Yakacık 0-0 Yeldeğirmeni (Yakacık) (Maç çıkan olaylar neticesinde yarıda kaldı)
18gr

 

AmatorLig. Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!