DOLAR 7,4181
EURO 8,9857
ALTIN 437,71
BIST 1.467
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 5°C
Çok Bulutlu
İstanbul
5°C
Çok Bulutlu
Cum 9°C
Cts 11°C
Paz 13°C
Pts 13°C

1. Amatör Lig 31 Ocak Pazar canlı maç skorları

1. Amatör Lig 31 Ocak Pazar canlı maç skorları
31.01.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig’de 15. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla tamamlanıyor. Maçların canlı sonuçlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz. Güncel skorları görebilmek için sayfayı yenilemeyi unutmayınız.

Bulunduğunuz maçtaki skoru bildirmek için 0532 574 33 79’a SMS yada WhatspApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

31 Ocak 2016 Pazar maç programı.

1. Grup
14:30 Büyük Kılıçlı 3-10 Merkez Kayaşehir (Çatalca)
14:00 Tepecik Anadolu 2-0 Hadımköy (Tepecik Şenol Güneş)
14:30 Esenyurt 9-0 Celaliye (Esenyurt Belediye)
14:30 Başakşehir Kartal 3-0 Çatalca Çiftlikköy (Kanarya)

1a1

3. Grup
10:45 Silivri Mimarsinan 2-1 Çanakça (Silivri Ortaköy)
09:00 Kavaklı Köyü 0-0 M.Kemalpaşa (Silivri Ortaköy)
12:30 Yeşilesenyurt 5-3 Avcılar Cihangir (Esenyurt Belediye)
14:00 Güzelce 2-1 Gümüşyaka (Mimarsinan Baba Hakkı)

1a3

5. Grup
12:30 Söğütlüçeşme 3-4 Şehzadebaşı (Kanarya)
12:30 İstanbul Bafra 2-1 Reşitpaşa (Karadeniz Tekin Küçükali)
14:30 GOP Barbaros 0-0 Haliç (Küçükköy)(25. dk tatil)
12:30 Hürriyetgücü 0-2 Mimarsinan (Nurtepe)
14:30 Sultanmurat 1-0 Sanayi Mahallesi (Sefaköy Kartal)

1a5

7. Grup
14:30 Küçükçekmece İY 0-0 Fişekspor (Halkalı Etap)
14:30 Çayırgücü 0-1 Bayrampaşa Teknik (Yıldıztabya)
14:30 Mahmutşevketpaşa 1-3 Nişanca Kalespor (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
14:30 Bahçeköy 0-3 Sekbanlar (Orman Fakültesi)

1a7

9. Grup
12:30 İstanbul Demir 1-2 Sütlüce (Halkalı Etap)
12:30 Çapa 4-3 Yeni Levent Konaklar (Namık Sevik)
14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor 2-0 İstanbul Konya (Kazım Karabekir)
14:30 Seyrantepe Yeşilce 3-3 Merter (Mehdi Sancak)
12:30 Giresun Emeksan 1-0 Tarabya (Yıldıztabya)

1a9

11. Grup
10:45 Bayrampaşa Demir 4-2 Yeni Özkartal (Bayrampaşa Belediye)
10:45 Yavuz Selimspor 0-2 Sefaköy (Fatih Mimarsinan)
20:00 Kuruçeşme 4-2 Okmeydanı Fetih (Beşiktaş Çilekli)
14:30 Zaferspor 3-2 1863 Boğaziçi (Z. Burnu Hasan Doğan)

1a11

13. Grup
12:30 İstanbul Bulancak 1-3 İkitelli (Mahmutbey)
10:45 Hamidiyespor 9-2 Havataş (Nurtepe)
09:00 Çankırı Maruf 1-1 Balat Yeşilova (Bayrampaşa Belediye)
18:00 Akatlar 0-0 Güneştepe (Beşiktaş Çilekli) (Güneştepe maça geç geldiği için iptal edildi)

1a13

15. Grup
14:00 Valide Tayfun 5-2 Örnekköyspor (Selimiye)
12:30 1923 Esenkent 2-1 Tuzla Şifa (Maltepe Başıbüyük)
14:30 Pendik Doğan 3-3 Üsküdar 1919 (Dolayoba) (Yarıda kaldı)
14:30 Taşdelen 7-0 Orhanlıspor (Alemdağ)

1a15

17. Grup
12:30 Balkan Yeşilbağlar 2-5 İçerenköy İY (Kartal Yunus)
14:00 Ömerlispor 1-9 1877 Alemdağ (Ömerli Stadı)
14:30 Anadolu Kavağı 1-3 Çakmak (Ortaçeşme)
14:30 Beykoz Çavuşbaşı 2-1 Kartal Çavuşoğlu (Çavuşbaşı)
12:00 Doğangüneş 1-3 Fikirtepe Dumlupınar (Çakmak)

1a17

Bulunduğunuz maçtaki skoru bildirmek için 0532 574 33 79’a SMS yada WhatspApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

AmatorLig. Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!