DOLAR 8,2006
EURO 9,6571
ALTIN 502,96
BIST 1.153
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Gök Gürültülü
İstanbul
21°C
Gök Gürültülü
Per 20°C
Cum 18°C
Cts 17°C
Paz 15°C

1. Amatör Lig 25 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 25 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları
25.12.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 15. hafta maçları bugün 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Gruplarda oynanan maçlarla sona erecek. Maçların skorlarına ulaşmak için haberin devamını okuyunuz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 574 3379 numaralı telefona SMS yada WhatsApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecek. 

25 Aralık 2016 Pazar Programı

1. Grup
13:00 Başakşehir 6-0 Çanakça (Cebeci Spor Kompleksi)
14:00 Kavaklı Köyü 1-1 Gazitepe (Silivri Stadı)
15:00 Esenyurt İncirtepe 0-3 Avcılar Cihangir (Esenyurt)
15:00 Büyükçekmece Mimarsinan 1-0 Yeşilesenyurt (Mimarsinan Baba Hakkı)
–.– Bolluca (BAY)

3. Grup
11:00 Tepecik Anadolu 6-0 Akalan (Tepecik Şenol Güneş)
14:00 Büyük Kılıçlı 1-4 Denizköşkler (Silivri Ortaköy)
15:00 Subaşı 1-2 Başakşehir İkitelli (Çatalca)
15:00 Yeşilbayır 0-3 Muratbey (Hadımköy)
–.– Silivri Alibey (BAY)


5. Grup
13:00 Hürriyetgücü 0-2 Yedikule (Kağıthane Nurtepe)
13:00 Cevatpaşa 1-3 Şirinevler (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Fatih Hilal 1-0 Zeytinburnu (Fatih Mimarsinan)
15:00 CFS Bağcılar 2-0 Havataş (Bağcılar Mahmutbey)
–.– Sarıyer Yenimahalle 0-3 Güngörenspor (Hükmen)

7. Grup
11:00 Abidei Hürriyet 2-1 Altınova (Kağıthane Nurtepe)
13:00 Topkapı 5-0 Piyalepaşa (Fatih Mimarsinan)
15:00 Bahçelievler Soğanlı 2-2 Ulutepe (Zara Ekinli)
15:00 Kumkapı Sarıçubuk 3-2 Tepebağ Kültür (Namık Sevik)
–.– Mahmutşevketpaşa 3-0 Etiler (Hükmen)

9. Grup
13:00 Şehremini 5-1 Şafak 76 (Namık Sevik)
15:00 Bayrampaşa Teknik 0-0 Gültepe Özgençlik (Bayrmapaşa Bld.)
15:00 Bahçeköy 1-1 Çapa (Bahçeköy Orman Fakültesi)
–.–  Günyamaç (BAY)
–.–  Ceylanspor 3-0 Eroğlu (Hükmen)


Reklam Verin
11. Grup
13:00 İstanbul Bulancak 1-0 Küçükpazar (Mahmutbey)
13:00 Çeliktepe Ümit 1-5 Giresun Emeksan (Kağıthane Yahya Kemal)
15:00 Yıldıztabya 2-1 Haliç (Yıldızyabya)
15:00 Kanarya 2-0 Çankırı Maruf (Kanarya)
–.– Poligon Fethiye (BAY)

13. Grup
09:00 Nurtepe 3-2 Araphan (Kağıthane Nurtepe)
11:00 Haydarspor 0-0 Damlaspor (Fatih Mimarsinan)
13:00 Sefaköy 2-4 Harmantepe (Sefaköy Kartal)
15:00 1863 Boğaziçi 1-0 Yeni Levent Konaklar (Çayırbaşı)
–.–  Cevizlispor (BAY)

15. Grup
13:00 Pendik Kaynarca 3-2 Heybeliada (Kaynarca)
15:00 Küçükyalı Yelken 5-0 Üsküdar Anadolu (Maltepe İdealtepe)
16:00 Sancaktepe 1-0 Taçspor (Sarıgazi)
–.– Kartal Çavuşoğlu (BAY)
–.– Kavacık 3-0 Ömerlispor (Hükmen)


 17. Grup
14:30 Ataşehir Doğuş 3-1 Sapanbağları (Yeni Sahra)
15:00 Fikirtepe Dumlupınar 2-2 1923 Esenkent (Fikirtepe FB Tesisleri)
15:30 Çakmakspor 0-2 Aydınlı (Çakmak)
–.– Gümüşsuyu (BAY)
–.– Kartalgücü 3-0 Üsküdar 1919 Spor (Hükmen)


AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!