DOLAR 7,5684
EURO 9,0200
ALTIN 412,96
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 15°C
Az Bulutlu
İstanbul
15°C
Az Bulutlu
Cts 13°C
Paz 8°C
Pts 9°C
Sal 13°C

1. Amatör Lig 25 Ekim Programı ve Sonuçları

25.10.2015
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig ilk hafta maçları tekli gruplarda oynanacak maçlar ile oynanmaya devam ediyor. Maçların sonuçları haberimizin devamındadır.

1. Grup

12:30 Esenyurt 3-0 Bolluca (Esenyurt Belediye)
14:30 Büyük Kılıçlı 0-3 Başakşehir Kartal (Silivri)
14:30 Tepecik Anadolu 7-0 Celaliye (Tepecik Şenol Güneş)
14:30 Hadımköy 1-1 Çatalca Çiftlikköy (Hadımköy)
14:30 Merkez Kayaşehir 3-0 Fenerköy (Cebeci) (Hükmen)

3. Grup
12:30 Gümüşyaka 0-1 M.Kemalpaşa (Silivri)
14:30 İhsaniye 2-0 Kavaklı Köyü (İhsaniye)
14:30 Çanakça 1-0 Avcılar Cihangir (Çanakça)
14:30 Güzelce 1-2 Yeşilesenyurt (Mimarsinan Baba Hakkı)

5. Grup
11:30 Söğütlüçeşme 0-0 G.O.Paşa Barbaros (K.Çekmece)
14:30 Sultanmurat 1-0 İstanbul Bafra (Sefaköy)
14:30 Hürriyetgücü 1-2 Şehzadebaşı (Nurtepe) 
14:30 Sanayi Mahallesi 0-2 Haliç (Mehdi Sancak)
14:30 Mimarsinan 0-4 Reşitpaşa (Fatih Mimarsinan)

7. Grup
10:45 Aksaray 2- 4 Nişanca Kale (Namık Sevik)
12:00 Sekbanlar 5-0 Fişekspor (B.Paşa Hidayet Türkoğlu)
12:30 Mahmutşevketpaşa 1-1 K.Çekmece İ.Y (Nurtepe)
14:30 Tozkoparan 1-2 B.Paşa Teknik (Bakırköy 2 Nolu Saha)
14:30 Bahçeköy 5- 1 Çayırgücü (Çayırbaşı)

9. Grup
10:00 İstanbul Demir 2-3 K.K.Bekir Mevlana (Halkalı Etap)
12:30 Çapa 3-1 Merter (Namık Sevik)
12:30 Sütlüce 2-1 Tarabya (Beyoğlu)
12:30 Seyrantepe Yeşilce 1-2 Giresun Emaksan (Mehdi Sancak)
19:00 Yeni Levent Konakları 0-1 İstanbul Konya (Beşiktaş Çilekli)

11. Grup
12:30 Sefaköy 0-0 Okmeydanı Fetih (Sefaköy)
12:30 B.Paşa Demir 2-2 Kuruçeşme (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Siirt İst. Yavuzselim 3-3 Zaferspor (Fatih Mimarsinan)
14:30 Yeni Özkartal 1-0 1863 Boğaziçi (Gazi Mahallesi)

13. Grup
10:45 Güneştepe 1-2 Havataş (Sefaköy)
10:45 Balat Yeşilova 1-2 İkitelli (Fatih Mimarsinan)
11:30 Akatlar 0- 1 İstanbul Bulancak (Beşiktaş Çilekli)
14:30 Telsiz 1-2 Hamidiyespor (Merkezefendi)

15. Grup
12:30 1923 Esenkent 3-0Kartal Yuvası (Başıbüyük)
12:30 Orhanlıspor 4-1 Üsküdar 1919 (Tuzla)
12:30 Taşdelen 5-3 Valide Tayfun (Alemdağ)
14:30 Tokatköy 3-0Pendik Doğan (Ortaçeşme)
14:30 Tuzla Şifa 0-0 Örnekköyspor (Tuzla)

17. Grup
12:30 Anadolu Kavağı 0-1 Balkan Yeşilbağlar (Paşabahçe)
12:30 F.Dumlupınar 3-0 İçerenköy İ.Y. (Yeni Sahra)
12:30 Doğangüneş 2-0 Ömerlispor (Çakmak)
14:30 Beykoz Çavuşbaşı 1-0 Çakmak (Paşabahçe)
14:30 Kartal Çavuşoğlu 2-2 1877 Alemdağ (Kartal Yunus)

Amatör Lig.Net


Maç skorları için 0530 038 19 81 nolu numaraya mesaj yada watsapp’tan yazarak siz de 
yardımcı olabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!