DOLAR 8,5776
EURO 10,1384
ALTIN 499,06
BIST 1.352
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 32°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
32°C
Parçalı Bulutlu
Sal 32°C
Çar 33°C
Per 34°C
Cum 34°C

1. Amatör Lig 25 Kasım Cumartesi Canlı Maç Skorları

25.11.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 9. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.
2. Grup
14:00 Çatalca Çiftlikköy 0-0 Çatalca Öznakkaş (Karacaköy)
14:30 Kamiloba 2-2 Hadımköy (Celaliye Kemal Karasu)
14:30 Muratbey 2-0 Merkez Kayaşehir (Silivri Ortaköy)
–.– Esenkent Gençlikspor 0-3 Ambarlı Işıkspor (Hükmen)
–.– Silivri Alibeyspor (BAY)

4. Grup
10:45 Neslişah 6-0 Çankırı Maruf (Fatih Mimarsinan)
11:30 Telsiz 2-1 Taksim (Merkezefendi)
12:30 Ceylanspor 0-5 Karadolapspor (Küçükköy Stadı)
14:30 Kumkapı Sarıçubuk 1-0 Harmantepe (Fatih Mimarsinan)
14:30 Bahçeköy Astraspor 1-1 İstanbul Sinop (Bahçeköy Orman Fakültesi)

6. Grup
12:30 Küçükpazar 6-2 Trabzon 1453 Spor (Namık Sevik)
12:30 Piyalepaşa 2-0 Ferahevler (Beyoğlu)
14:30 Ulutepe 6-3 Ulusspor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Hürriyetgücü 1-3 Havataş (Kağıthane Nurtepe)
15:00 Sefaköy Kartal 3-0 Yenigayret (Sefaköy Kartal)

8. Grup
14:30 Yeni Özkartal 0-1 Haliç (Gazi Mahallesi)
15:00 Esenler 0-1 Okmeydanı Fetih (Esenler Belediye Stadı)
15:00 Abide-i Hürriyet 0-1 Mecidiyeköy (Göktürk)
15:00 K.Ç.Yeşilova Esnaf 1-3 Zeytinburnu (Küçükçekmece Metin Oktay)
15:00 1863 Boğaziçi 4-0 Boğaziçi (Çayırbaşı)

10. Grup
10:30 Kocamustafapaşa 2-2 Bahçelievler Soğanlı (Namık Sevik)
12:30 İstanbul Trabzon 2-3 İstanbul Esenler Tokat (Halkalı Etap)
14:30 Tophane Tayfun 4-1 Alibeyköy Parseller (Beyoğlu)
15:00 Şafak 76 1-6 Reşitpaşa (Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı)
15:30 Yücespor 3-3 İzzetpaşa (Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha)

12. Grup
12:30 İstanbul Kastamonu 1-3 Sağmalcılar (Fatih Mimarsinan)
12:30 Şehzadebaşı 4-2 Öz Alibeyköy (Gazi Mahallesi)
15:00 Şirintepe 3-1 İstanbul Ünye (Kağıthane Yahya Kemal)
16:00 Kuruçeşme 12-1 Öz Yarımburgaz (Beşiktaş Çilekli Tesisleri)

14. Grup
12:30 Üsküdar Anadolu 7-2 Kartal Yuvası (Selimiye)
12:30 Örnekspor 2-2 Ortadağspor (Maltepe Başıbüyük)
13:00 Tuzla Şifa 4-1 Koşuyolu (Pendik Çamlık)
13:00 Esenkent 3-2 Pendik Güllübağlar (Gülsuyu Asım Kara)
–.– Kanlıcaspor (BAY)

16. Grup
12:30 Orhanlıspor 1-3 Beykoz Çavuşbaşı (Sultanbeyli 75.Yıl)
12:30 İstanbul Ağrıspor 3-3 Selimiye (Kaynarca)
14:00 Ataşehir Doğuş 2-4 Yamanspor (Çakmak)
15:00 Tokatköy 4-0 Kartal Çavuşoğlu (Ortaçeşme)

18. Grup
13:30 Denizcilik İşletmeleri 1-2 Çamlıca (Çavuşbaşı)
15:00 Gülensu 1-1 İstanbul Esnaf (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Pendikgücü 3-3 Maltepe Yıldız (Pendik Çamlık)
15:00 Yeldeğirmeni 2-1 İstanbul Altınordu (Yeni Sahra)

AmatörLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!