1. Amatör Lig 26 Aralık Cumartesi canlı maç sonuçları
İstanbul 1. Amatör Lig 11. hafta maçları bugün 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Gruplarda oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarına ulaşmak için haberin devamını okuyunuz. Güncel skorlara ulaşmak için lütfen sayfayı yenileyiniz.
Bulunduğunuz maçlardan canlı skor vermek için 0532 574 3379 numaralı telefona SMS ya da WhatsApp’dan mesaj yollayabilirsiniz.
1. Grup
14:00 Merkez Kayaşehir 0-0 Çatalca Çiftlikköy (Cebeci)
14:00 Tepecik Anadolu 0-0 Başakşehir Kartal (Tepecik)
14:00 Büyük Kılıçlı 0-0 Bolluca (Silivri)
14:00 Hadımköy 0-0 Celaliye (Hadımköy)
00.00 Esenyurtspor 3-0 Fenerköyüspor (BAY)
3. Grup
14:00 Gümüşyaka 0-0 Avcılar Cihangir (Silivri Ortaköy)
14:00 Çatalca İhsaniye 0-0 Mustafa Kemalpaşa (İhsaniye)
14:00 Güzelce 0-0 Kavaklı Köyüspor (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:00 Silivri Mimarsinan 0-0 Yeşil Esenyurt (Çatalca)
00.00 Çanakçaspor (BAY)
5. Grup
10:45 Söğütlüçeşmespor 0-0 Haliçspor (Sefaköy Kartal)
12:30 Sanayi Mahallesispor 0-0 Reşitpaşa (Mehdi Sancak)
14:30 Hürriyetgücü 0-0 İstanbul Bafra (Nurtepe)
14:30 Sultan Muratspor 0-0 GOP.Barbarosspor (Sefaköy Kartal)
14:30 Mimarsinanspor 0-0 Şehzebaşıspor (Fatih Mimarsinan)
7. Grup
10:45 Aksaray 0-0 Çayırgücü (Fatih Mimarsinan)
12:00 Sekbanlarspor 0-0 Bayrampaşa Teknikspor (Cebeci)
14:30 Mahmut Şevketpaşa 0-0 Fişekspor (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
14:30 Bahçeköy 0-0 Küçükçekmece İ.Y. (Orman Fakültesi)
14:30 Tozkoparanspor 0-0 Nişanca Kalespor (Bakırköy Bld. 2 Nolu Saha)
9. Grup
10:45 İstanbul Demirspor 0-0 Giresun Emeksanspor (Halkalı Etap)
10:45 Çapaspor 0-0 Kazım Karabekir Mevlanaspor (Namık Sevik)
12:30 Sütlücespor 0-0 İstanbul Konyaspor (Beyoğlu Stadı)
14:30 Seyrantepe Yeşilce 0-0 Tarabyaspor (Mehdi Sancak)
18:00 Yeni Levent Konakları 0-0 Merterspor (Beşiktaş Çilekli)
11. Grup
12:30 Yeni Özkartalspor 0-0 Okmeydanı Fetih (Gazi Mahallesi)
12:30 Siiirt İstanbul Yavuzselimspor 0-0 1863 Boğaziçispor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Bayrampaşa Demir 0-0 Zaferspor (Bayramapaşa Bld.)
14:30 Yavuzsultan Selimspor 0-0 Kuruçeşme (Rami)
00.00 Sefaköyspor (BAY)
13. Grup
12:30 Güneştepe 0-0 İkitelli (Bakırköy Bld. 2 Nolu Saha)
14:30 Telsizspor 0-0 Havataş (Merkezefendi)
14:30 Çankırı Maruf 0-0 İstanbul Bulancak (Bayramapaşa Bld.)
16:00 Akatlar 0-0 Hamidiyespor (Beşiktaş Çilekli)
00.00 Balat Yeşilovaspor (BAY)
15. Grup
10:45 Tokatköy 0-0 Üsküdar 1919 (Ortaçeşme)
12:30 1923 Esenkent 0-0 Valide Tayfun (Maltepe Başıbüyük)
12:30 Taşdelen 0-0 Pendik Doğanspor (Alemdağ)
12:30 Tuzla Şifa 0-0 Kartal Yunus (Tuzla)
14:30 Orhanlıspor 0-0 Örnekköy (Tuzla)
17. Grup
12:30 Fikirtepe Dumlupınar 0-0 1877 Alemdağ (Yeni Sahra)
14:00 Doğangüneşspor 0-0 Balkan Yeşilbağlar (Haydarpaşa)
14:30 Anadolu Kavağı 0-0 İçerenköy İ.Y. (Ortaçeşme)
14:30 Kartal Çavuşoğlu 0-0 Çakmakspor (Kartal Yunus)
16:00 Beykoz Çavuşbaşı 0-0 Ömerlispor (Çavuşbaşı)
Amatör Lig. Net