DOLAR 13,5257
EURO 15,3390
ALTIN 799,71
BIST 1.910,29
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 2°C
Çok Bulutlu
İstanbul
2°C
Çok Bulutlu
Sal 3°C
Çar 5°C
Per 7°C
Cum 7°C

1. Amatör Lig 26 Ocak Cumartesi Canlı Maç Skorları

26.01.2019
A+
A-

İstanbul Süper Amatör Ligde 17. Hafta, bugün oynanacak maçlarla başlayacak.

2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 ve 16. grup takımlarının canlı skorlarına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Maç skorlarına destek vermek için 0530 038 19 81‘e SMS veya WhatsApp ile bilgi verebilirsiniz.

Skorları yenilemek için TIKLAYINIZ


26 Ocak 2019 Cumartesi

2. Grup
12.30 Subaşı 0-7 Öznakkaş (İzzettin)
12.30 Gazitepe 3-0 Hadımköy (Silivri Ortaköy)
12.30 Akalan 1-6 Büyükçekmece Mimarsinan (İhsaniye)
12.30 Taşoluk 7-1 Çiftlikköy (Taşoluk)

4. Grup
10.00 Rumeli İY 1-6 Taksim (İSTOÇ) Skor 1-6 devam ederken sakatlık nedeniyle tatil
10.45 Çankırı Maruf 1-2 Rumeli Kavağı (Bayrampaşa Bld.)
10.45 İstanbul Trabzon 0-2 Seyrantepe Yeşilce (İFA)

6. Grup
14.00 Muratpaşa 0-6 Okmeydanı Fetih (Bayrampaşa İBB)
14.30 Söğütlüçeşme 2-1 Esenyurt Acar (İFA)
14.30 Ulutepe 3-2 Gültepe (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14.30 Ihlamurdere 3-2 Alibeyköy Parseller (İsmet İnönü)
14.30 İstanbulspor Kulübü 1-1 Damla (Namık Sevik)

Skorları yenilemek için TIKLAYINIZ



Skorları yenilemek için TIKLAYINIZ
8. Grup
16.00 Trabzon 1453 1-1 Zeytinburnu Yıldız (İSTOÇ)
16.00 Halilrıfatpaşa 0-4 Merter (Mehmet Akif)
16.00 Topkapı 0-8 İstanbul Bayburt (Mimarsinan)
16.00 Sarıyer FSM 1-0 Sakarya İMÇ (Bahçeköy Orman Fakultesi)

10. Grup
12.30 Yücespor 4-0 Tophane Tayfun (Bakırköy Bld. 1 Nolu)
12.30 Abide-i Hürriyet 1-5 Yeni Levent Konaklar (Nurtepe)
12.30 Başakşehir İkitelli Köyiçi 3-0 h Telsiz (Bolluca)
14.30 Çayırgücü 2-2 İSTOÇ (Küçükköy)

12. Grup
14.30 Bağcılar Güneşli 0-5 Altınova (İBB Esenler)
16.30 Terazidere 9-1 Mecidiyeköy Tayfun (Bayrampaşa Bld.)
16.30 Çapa 0-0 Yeşilova Esnaf (Namık Sevik)

Skorları yenilemek için TIKLAYINIZ



14. Grup
14.30 Kartal Yunus 0-4 TED İstanbul Koleji (Kartal Yunus)
14.30 Ortadağ 1-2 Esenkent (Alemdağ)
16.00 Çubuklu 0-3 Taşdelen (Kavacık 15 Temmuz)
16.00 Pendik Esenyalı 2-0 Tuzla Mimarsinan (Pendik Bld. Çamlık)

16. Grup
14.00 Kanlıca 4-2 Yeldeğirmeni (Paşabahçe)
14.00 Valide Tayfun 3-1 Kartal Çavuşoğlu (Selimiye)
14.00 Pendik Kaynarca 5-1 Ataşehirgücü (Kaynarca)
16.00 Sancaktepe 7-2 Şile (Sarıgazi)

Skorları yenilemek için TIKLAYINIZ

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!