Dolar 32,1994
Euro 34,9720
Altın 2.506,71
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

1. Amatör Lig 28 Ekim Cumartesi Maç Skorları

A+
A-
28.10.2017

İstanbul 1. Amatör Ligde 5. hafta maçları bugün oynanan maçlarla sona erdi. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının skorlarını haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
12:30 Ambarlı Işık 2-2 Çatalca Öznakkaş (Avcılar Atatürk)
14:30 Hadımköy 1-3 Merkez Kayaşehir (Hadımköy)
14:30 Kamiloba 1-4 Silivri Alibey (Celaliye Kemal Karasu)
__ __ Esenkent Gençlik 0-3 Muratbey (Hükmen)
__ __ Çatalca Çiftlikköy (BAY)
 

4. Grup
13:00 Kumkapı Sarıçubuk 3-2 Telsiz (Fatih Mimarsinan)
14:30 Bahçeköy Astra 4-1 Neslişah (İ.Ü Orman Fakültesi)
14:30 Karadolap 6-0 Taksim (Karadolap)
14:30 Harmantepe 1-0 İstanbul Sinop (Kağıthane Yahya Kemal)
14:30 Ceylanspor 1-2 Çankırı Maruf (Küçükköy)

6. Grup
11:00 Küçükpazar 0-1 Ulutepe (Fatih Mimarsinan)
12:30 Hürriyetgücü 4-0 Ulusspor (Kağıthane Nurtepe)
14:30 Havataş 3-2 Ferahevler (Albayrak Suni Çim)
14:30 Sefaköy Kartal 0-2 Piyalepaşa (Sefaköy Kartal)
17:00 Yenigayret 1-2 Trabzon 1453 (Namık Sevik)


8. Grup
11:00 Zeytinburnu 0-3 Mecidiyeköy (Alibeyköy)
12:00 Küçükçekmece Yeşilova Esnaf 4-5 Boğaziçi (Metin Oktay)
14:30 Yeni Özkartal 2-3 1863 Boğaziçi (Gazi Mahallesi)
14:30 Okmeydanı Fetih 2-0 Haliç (Okmeydanı)
15:00 Esenler 20 Abide-i Hürriyet (Esenler) (30.dakikada tatil)

10. Grup
12:00 Şafak 76 0-7 İstanbul Trabzon (Bağcılar Mahmutbey)
12:30 İzzetpaşa 2-5 İstanbul Esenler Tokat (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
12:30 Tophane Tayfun 4-0 Kocamustafapaşa (Beyoğlu)
12:30 Reşitpaşa 0-2 Alibeyköy Parseller (Çayırbaşı)
15:00 Yücespor 0-3 Bahçelievler Soğanlı (Bakırköy Belediye 1 Nolu)

12. Grup
12:30 Şirintepe 3-1 Kuruçeşme (Kağıthane Yahya Kemal)
12:30 Şehzadebaşı 4-4 Öz Yarımburgaz (Gazi Mahallesi)
12:30 Öz Alibeyköy 5-2 Rumeli Kavağı (Karadolap)
13:00 İstanbul Kastomunu 3-1 Sakarya İMÇ (Namık Sevik)
14:30 Sağmalcılar 3-5 İstanbul Ünye (Bayrampaşa Belediye)

14. Grup
12:00 Örnekspor 1-2 Kanlıca (Gülsuyu Asım Kara)
14:00 Ortadağspor 3-2 Pendik Güllübağlar (Sarıgazi)
14:30 Kartal Yuvası 1-2 Koşuyolu (Kartal Yunus)
15:00 Üsküdar Anadolu 0-0 Esenkent (Selimiye)

16. Grup
11:00 Kartal Çavuşoğlu 1-2 Selimiye (Kartal Yunus)
14:30 Ataşehir Doğuş 0-4 İstanbul Ağrı (Dudullu)
14:30 Tokatköy 4-3 Gülsuyu (Ortaçeşme)
16:00 Yamanspor 2-0 Beykoz Çavuşbaşı (Çakmak)

18. Grup
12:30 Denizcilik İşletmleri 0-2 Gülensu (Ortaçeşme)
13:00 Çamlıca 10-0 İstanbul Altınordu (Selimiye)
14:00 Pendikgücü 1-3 Yeldeğirmeni (Dolayoba)
14:30 Maltepe Yıldız 4-0 İstanbul Esnaf (Maltepe Başıbüyük)

AmatorLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!