Dolar 32,5459
Euro 35,0080
Altın 2.427,35
BİST 9.722,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Cum 19°C
Cts 17°C
Paz 19°C
Pts 19°C

1. Amatör Lig 28 Eylül 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları

A+
A-
28.09.2019

İstanbul 1. Amatör Ligde 2019-2020 sezonu 2. hafta bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Canlı skora katkı sağlamak için 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.


28 Eylül 2019 Cumartesi
2. Grup
15:00 Çatalca Çiftlikköy 3-2 Merkez Kayaşehirspor (Karacaköy)
15:30 İzzettin 1-2 Gazitepe (İzzettin Stadı)
15:30 Esenyurt 2-2 Anadolu Esenyurt (Esenyurt Belediye)
15:30 Hadımköyspor 0-2 Gökçeali (Hadımköy)
15:30 Güzelcespor 1-4 Esenyurt Acarspor (Güzelce)

4. Grup
13:00 Bahçelievler İY 1-0 Sefaköy Kartal (K. Metin Oktay)
13:30 İzzetpaşa 1-1 Muradiye (Yusuf Tunaoğlu)
15:30 Mimarsinan 4-0 Bahçeköyspor (F. Mimarsinan)
15:30 Gelişimspor 1-2 Esenler (Beyoğlu)
16:00 Davutpaşa 0-0 Bağcılar Güneşli (Namık Sevik)

6. Grup
12:00 Vardar 3-3 Zeytinburnu Zaferspor (Namık Sevik)
13:00 Tozkoparan Birlikspor 2-3 Başakşehir Kartal (İzzettin)
13:30 Seyrantepe Yeşilce 3-1 Kazım Karabekir Mevlana (Yahya Kemal)
15:00 Bahçelievler Soğanlı Olimpik 2-1 Güneşlispor (K. Metin Oktay)
15:30 İkitellispor 5-0 Kumkapı Sarıçubuk (İFA)


8. Grup
11:30 Halil Rıfat Paşa 4-0 Rumeli İY (Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Esenay 2-1 Çankırı Marufspor (Şehit Osman Yumuk)
15:30 Olimpiyatspor 0-3 Merkezefendispor (İBB Esenler)
15:30 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor 5-0 Kilyos (K. Yeşilova Kemal Aktaş)
18:30 İstanbul Kastamonu 4-2 Akatlar (Şenlikköy)

10. Grup
13:00 Ayazağaspor 3-1 Mahmutbey (Kemerburgaz)
13:30 İstanbul Siirtspor 0-3 Cankurtaranspor (F. Mimarsinan)
15:30 Çeliktepespor 3-1 Tophane Tayfun (Seyrantepe)
15:30 Ulutepespor 0-3 Merter (Mehmet Akif Ersoy)
— . — Söğütlüçeşme Birlikspor   0-3 h  Damlaspor

12. Grup
10:00 İstanbulspor Kulübü 0-3 Etiler Kartal (Şenlikköy)
11:30 İstanbul Gümüşhane 1-0 Şirinevler (Yahya Kemal)
15:30 Tepebağ Kültür 2-2 Esenler Kentyıldız (Merkezefendi)
— . — Sultanmuratspor   3-0 H  Emirganspor

14. Grup
15:30 Maltepe Yıldız 1-1 Sultanbeyli (Başıbüyük)
15:30 Yeldeğirmeni 1-3 Öz Karacaahmet (Yenisahra Suni)
15:30 Sapanbağları 1-0 Kanlıcaspor (Kartal Yunus)
15:30 İstanbul Site 0-2 Kartal Çavuşoğlu (İstanbul Site)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!