DOLAR 7,4431
EURO 9,0205
ALTIN 441,34
BIST 1.569
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 3°C
Çok Bulutlu
İstanbul
3°C
Çok Bulutlu
Çar 7°C
Per 10°C
Cum 12°C
Cts 13°C

1. Amatör Lig 28 Ocak Cumartesi Canlı Skorlar ve Puan Durumu

1. Amatör Lig 28 Ocak Cumartesi Canlı Skorlar ve Puan Durumu
28.01.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 18. hafta maçları 28 Ocak Cumartesi oynanacak maçlarla sona eriyor.

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17.Grup takımlarının oynayacağı maçların sonuçları haberin devamındadır.

1. Grup
13:00 Başakşehir 4-1 Büyükçekmece Mimarsinan (Cebeci Spor Kompleksi)
15:00 Yeşilesenyurt 1-1  Gazitepe (Esenyurt Belediye)
15:00 Bolluca 3-3 Esenyurt İncirtepe (Bolluca)
15:00 Çanakça 0-4 Kavaklı Köyü (İzzettin)
__ __ Avcılar Cihangir (BAY)
Puanları ve ikili averajları eşit olan Gazitepespor ile Yeşil Esenyurtspor Play Off oynayabilme adına baraj maçı yapacak.

3. Grup
15:00 Tepecik Anadolu 5-4 Büyük Kılıçlı (Tepecik Şenol Güneş Stadı)
15:00 Denizköşkler 1-2 Başakşehir İkitelli (Avcılar Fıruzköy)
15:00 Silivri Alibey 5-0 Yeşilbayır (Silivri)
15:00 Akalan 4-0 Subaşı (Çatalca)
__ __ Muratbey (BAY)


5. Grup
15:00 Havataşspor 2-1 Güngörenspor (Albayrak Suni Çim)
15:00 Hürriyetgücü 2-1 CFS Bağcılar (Kağıthane Nurtepe)
15:00 Cevatpaşa 7-2 Fatih Hilal (Bayrampaşa Büyükşehir Stadı)
15:00 Zeytinburnu 3-3 Şirinevler (Merkezefendi)
Yedikule 3-0 Sarıyer Yenimahalle (Hükmen)


7. Grup
11:00 Topkapı 2-4 Bahçelievler Soğanlı (Fatih Mimarsinan)
11:00 Kumkapı Sarıçubuk 1-4 Mahmutşevketpaşa (Namık Sevik)
11:00 Piyalepaşa 7-1 Abide-i Hürriyet (Beyoğlu Stadı)
13:00 Ulutepe 0-7 Altınova (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
__ __ Etilerspor 0-3 Tepebağ Kültür (Hükmen)

9. Grup
15:00 Bahçeköy 7-3 Ceylanspor (Bahçeköy Orman Fakültesi)
15:00 Günyamaç 2-2 Şehremini (Yıldıztabya)
15:00 Çapa 3-0 Bayrampaşa Teknik (Namık Sevik)
__ __ Şafak 76 (BAY)
__ __ Eroğlu 0-3 Gültepe Özgençlik (Hükmen)


11. Grup
13:00 Giresun Emeksan 1-4 Haliç (Yıldıztabya)
15:00 İstanbul Bulancak 3-0 Çeliktepe Ümit (Bağcılar Mahmutbey)
15:00 Poligon Fethiye 1-2 Kanarya (Sarıyer Çayırbaşı)
15:00 Küçükpazar Yıldıztabya (Fatih Mimarsinan) Ev sahibi sahaya 9 kişi  çıktı, 5. Dakikada 6 kişi kalınca maç iptal edildi. 3-0 h
__ __ Çankırı Maruf (BAY)


13. Grup
11:00 Damlaspor 3-3 Araphan (Alibeyköy)
13:00 Yeni Levent Konaklar 4-0 Nurtepe (Beşiktaş Çilekli Tesisleri)
13:00 1863 Boğaziçi 5-2 Haydarspor (Sarıyer Çayırbaşı)
17:00 Cevizlispor 0-2 Sefaköy (Beyoğlu Stadı)
__ __ Harmantepe (BAY)



15. Grup
11:00 Kartal Çavuşoğlu 0-1 Kavacık (Kartal Yunus)
13:00 Pendik Kaynarca 7-3 Sancaktepe (Kaynarca)
13:00 Heybeliada 0-4 Küçükyalı Yelken (Çakmak)
14:30 Taçspor 4-0 Üsküdar Anadolu (Dudullu)
__ __ Ömerlispor (BAY)

17. Grup
13:00 Kartalgücü 5-1 Çakmakspor (Kartal Yunus)
13:00 Aydınlıspor 4-1 1923 Esenkent (Tuzla)
13:00 Gümüşsuyu 3-2 Ataşehir Doğuş (Paşabahçe)
Üsküdar 1919 Spor 0-3 Fikirtepe Dumlupınar (Hükmen)
__ __ Sapanbağları (BAY)


AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!