1. Amatör Lig 29 Ekim Pazar Maç Skorları
İstanbul 1. Amatör Ligde 5. hafta maçları bugün oynanan maçlarla sona erdi. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.
Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.
1. Grup
14:30 Akalan 0-1 Çantaköy (İhsaniye)
14:30 İzzettin 5-4 Tepecik Anadolu (İzzettin)
14:30 Kavaklı Köyü 4-1 Büyükçekmece Mimarsinan (Silivri)
14:30 Bolluca 5-1 Yalıköy (Taşoluk )
3. Grup
12:30 Dağyenice 2-3 Taşoluk (İzzettin)
12:30 Çatalca İhsaniye 0-4 Güzelce (İhsaniye)
14:30 Gürpınar 3-2 Gazitepe (Gürpınarspor)
19:00 Avcılar Cihangir 1-2 Denizköşkler (Avcılar Atatürk)
5. Grup
10:30 Bayrampaşa Teknik 5-1 İstanbul Bulancak (Bayramapaşa Belediye)
12:30 Şirinevler 2-3 Sultanmurat (Kocasinan)
13:00 İstanbul Bayburt 0-0 Batı Trakya Türklerispor (Yahya Kemal)
14:30 Cevat Köprübaşı 3-2 Çayırbaşı Özkan (Kemerburgaz)
15 :00 Fatih Hilal 0-1 Giresun Emeksan (Fatih Mimarsinan)
7. Grup
11:00 1453 Fatih Gençlik 3-1 Türk Telekomspor (Namık Sevik)
12:30 Gelişimspor 0-1 Küçükçekmece (Beyoğlu)
14:30 Kazım Karabekir Mevlana 2-1 Vardar (Albayrak Suni Çim)
18:00 Rumeli İdmanyurdu 0-0 Bahçelievler (Bağcılar Mahmutbey)
9. Grup
12:30 GOP Barbaros 6-3 Seyrantepe Yeşilce (Albayrak Suni Çim)
12:30 Mahmutşevketpaşa 1-3 Mimarsinan (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
14:30 İstinye 4-0 Söğütlüçeşme (Çayırbaşı)
15:00 Altınova 0-2 Yeşilpınar (İFA)
16:30 Galata 2-0 Cevatpaşa (Beyoğlu)
11. Grup
09:00 Küçük Ayasofya 2-4 Hamidiyespor (Namık Sevik)
10:45 Cevizlispor 0-1 Çayırgücü (Beyoğlu)
11:00 Şişli Yayla 1-3 Yeniköy (Feriköy)
16:00 Yeni Levent Konaklar 3-1 Sefaköy (Beşiktaş Çilekli)
20:00 Bağcılar İY Cemspor 0-0 Bayrampaşa Demir (Mahmutbey )
13. Grup
10:45 Bahçelievler Gümüşhane 0-0 Muradiye (Kocasinan)
12:30 Pınarspor 1-1 Sultangazi Sultançiftliği (Çayırbaşı)
15:00 Günyamaç 0-3 İkitelli (Karadolap)
16:00 Zeytinburnu Yıldız 2-0 Haznedar Çetinkaya (Merkezefendi)
17:00 Aksaray 3-5 Sütlüce (Namık Sevik)
15. Grup
11:00 Taşdelen 0-3 Gümüşsuyu (Alemdağ)
12:30 Heybeliada 0-2 Çakmak (Kartal Yunus)
12:30 Onayspor 1-2 Sarıgazi (Pendik Çamlık)
16:00 1923 Esenkent 1-0 Kartal Elçi (Gülsuyu Asım Kara)
17. Grup
10:45 Kartal Yunusspor 1-0 Valide Tayfun (Kartal Yunus)
14:30 Pendik Esenyalı 0-3 Aydınlıspor (Pendik Çamlık)
15:00 İdealtepe 0-2 İstanbul Sahil (İdealtepe Suni Çim)
16:00 Anadolu Hisarı 0-3 İstanbul Sitespor (Ortaçeşme)
AmatörLig.Net