1. Amatör Lig 3. Hafta Maç Bülteni
İstanbul 1. Amatör Ligde 2. hafta bülteni açıklandı. 1, 3, 5, 7. 11 ve 13. Grup takımları maçlarını 5 Ekim 2019 Cumartesi günü oynarken 2, 4, 6, 8, 10, 12 ve 14. Grup takımları 6 Ekim 2019 Pazar günü oynayacak
5 Ekim 2019 Cumartesi Maç Programı
1. Grup
15:00 Denizköşklerspor – Karacaköy Belediyespor (Avcılar Bld.Atatürk Stadı)
15:00 Büyükçekmece Mimarsinanspor – Alibeyspor (Mimarsinan Baba Hakkı Stadı)
15:00 Gürpınarspor – Akalanspor (Gürpınar Stadı)
15:00 Ormanlı Köyüspor – Doğa Hospital Yeşilkentspor (İzzettin Stadı)
15:00 Silivri Ortaköyspor – GOP Yeniköyspor (Silivri Ortaköy Sahası)
3. Grup
11:00 İstanbul Erzincanspor – Taksimspor (İFA Sahası)
15:00 Sağmalcılarspor – Hamidiyespor (İBB Bayrampaşa Stadı)
15:00 Trabzon 1453 Spor – Okmeydanı Fetihspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
16:00 Kocamustafapaşa – Yeni Levent Konaklarspor (Namık Sevik Stadı)
16:00 Şehreminispor – Reşitpaşa (Fatih Mimarsinan Stadı)
5. Grup
10:00 Kadırgaspor – Yeni Ufukspor (Namık Sevik Stadı)
12:00 Terazidere – Gültepespor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
13:00 Bağcılar İstoçspor – Şişli Yaylaspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
13:00 Hasköy – 1863 Boğaziçi (Beyoğlu İlçe Stadı)
7.Grup
12:00 Çeliktepe Ümitspor – Sakarya İ.M.Ç. (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)
12:00 Haliçspor – İstanbul Barışspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:00 Bollucaspor – Sultangazi Sultançiftliğispor (Bolluca Stadı)
15:00 Mecidiyeköy Tayfunspor – Ramispor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
17:30 Bahçelievler Gümüşhanespor – Yıldıztabya (Şenlikköy Stadı)
11. Grup
10:00 Bayrampaşa Demirspor – Esentepe Adıyamanspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
14:00 Küçükpazarspor – İstanbul Trabzonspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:00 Zeytinburnu Yıldızspor – Gayretspor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Halı Saha)
15:00 Alibeyköy Parsellerspor – Çayırgücü (Eyüp Karadolap Sahası)
13. Grup
15:00 Kartal Cevizli Gençlergücü – Yakacıkspor (Kartal 75.Yıl Sahası)
15:00 Ümraniye Hekimbaşıspor – Örnekspor (Ümraniye Bld.Suni Çim Saha)
16:00 Kaynarcaspor – İçerenköy İdman Yurdu (Kaynarca Sahası)
16:30 Onayspor – İstanbul Kemahspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı)
15. Grup
12:00 Anadolu Üsküdarspor – Bostancıspor (Selimiye Stadı)
13:00 Atlas Yıldızspor – Tuzla Şifaspor (Kartal 75.Yıl Sahası)
13:00 Gümüşsuyuspor – Heybeliadaspor (Paşabahçe Stadı)
14:00 Pendik Kaynarcaspor – 1923 Esenkentspor (Kaynarca Sahası)
6 Ekim 2019 Pazar Maç Programı
2. Grup
11:00 Anadolu Esenyurtspor – Merkez Kayaşehirspor (Esenyurt Belediye Stadı)
13:00 Esenyurt Acarspor – İzzettinspor (Esenyurt Belediye Stadı)
15:00 Gazitepespor – Esenyurtspor (Silivri Ortaköy Sahası)
15:00 Gökçealispor – Güzelcespor (Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı)
15:00 Hadımköyspor – Çatalca Çiftlikköyspor (Hadımköy Sahası)
4. Grup
13:00 Esenlerspor – Mimarsinanspor (İBB Esenler Stadı)
15:00 Bağcılar Güneşlispor – Sefaköy Kartalspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
15:00 Bahçeköyspor – Davutpaşa (Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası)
15:00 İzzetpaşa – Bahçelievler İdman Yurdu (Feriköy Stadı)
15:30 Muradiye – Gelişimspor (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)
6. Grup
13:00 Güneşlispor – Seyrantepe Yeşilcespor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
13:30 İkitellispor – Vardarspor (İFA Sahası)
13:30 Başakşehir Kartalspor – Zeytinburnu Zaferspor (Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik Sahası)
15:00 Kazım Karabekir Mevlanaspor – Tozkoparan Birlikspor (Albayrak Suni Çim Sahası)
15:30 Kumkapı Sarıçubuk – Bahçelievler Soğanlı Olimpikspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
8. Grup
13:00 Çankırı Marufspor – Olimpiyatspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
13:30 Akatlarspor – K.Çekmece Yeşilova Esnafspor (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)
15:00 Esenayspor – Halil Rıfat Paşa (Küçükköy Stadı)
15:00 Merkezefendispor – İstanbul Kastamonu Gençlikspor (Merkezefendi Stadı)
15:00 Kilyosspor – Rumeli İdman Yurdu (Kilyos Stadı)
10. Grup
11:00 Mahmutbey – Tophane Tayfunspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
13:30 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu – Çeliktepespor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:00 Damlaspor – Ayazağaspor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Halı Saha)
16:30 Cankurtaranspor – Ulutepespor (Namık Sevik Stadı)
— . — Merterspor 3-0 h Söğütlüçeşme Birlikspor
12. Grup
10:00 Şirinevlerspor – Tepebağ Kültürspor (Şenlikköy Stadı)
11:00 Esenler Kentyıldızspor – İstanbulspor Kulübü (İBB Esenler Stadı)
17:30 Etiler Kartalspor – Sultanmuratspor (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)
— . — Emirganspor 0-3 h Galata
14. Grup
14:00 Öz Karacaahmetspor – Maltepe Yıldızspor (Selimiye Stadı)
14:30 Sultanbeylispor – Taşdelenspor (Sultanbeyli Bld.Sahası)
15:00 Kanlıcaspor – Yeldeğirmenispor (Kanlıca Stadı)
15:30 Kartal Çavuşoğluspor – Sapanbağlarıspor (Kartal Yunus Sahası)
AmatorLig.Net