DOLAR 7,8363
EURO 9,5317
ALTIN 463,90
BIST 1.331
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 16°C
Az Bulutlu
İstanbul
16°C
Az Bulutlu
Cts 16°C
Paz 15°C
Pts 13°C
Sal 12°C

1. Amatör Lig 3. Hafta programı açıklandı

1. Amatör Lig 3. Hafta programı açıklandı
12.10.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 3. hafta maçları 15 Ekim Cumartesi ve 16 Ekim günleri oynanacak. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımları maçlarını 15 Ekim 2016 Cumartesi günü oynarken 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup takımları 16 Ekim 2016 Pazar günü oynayacak.

15 Ekim 2016 Cumartesi maç programı

2. Grup
15.00 Gökçeali – Kamiloba (Çatalca)
15.00 Hadımköy – Silivri Ortaköy (Hadımköy)
15.00 Çiftlikköy – Avcılar Yeşilkent (Karacaköy)
15.00 İstanbul Kayaşehir – Güzelce (Cebeci)
— . —  Merkez Kayaşehirspor (BAY)

4. Grup
13.00 Kocamustafapaşa – Küçükçekmece İdmanyurdu (Namık Sevik)
13.00 Kazım Karabekir Mevlana – Bayrampaşa Demir (Kazım Karabekir)
13.00 Kağıthane – Bağcılar İdmanyurdu Cemspor (Yahya Kemal)
16.00 Muradiye – Yenişehir (Çilekli)

6. Grup
15.00 Ateştuğla – Yeni Özkartal (Mahmutbey)
15.00 Selvi – Pınarspor (ZB. Hasan Doğan)
15.00 Terazidere – Sefaköy Kartal (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Hamidiye – Tophane Tayfun (Nurtepe)
15.00 Cevat Köprübaşı – Küçük Ayasofya (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk)

8. Grup
11.00 Sanayi Mahallesi – Kilyos (Mehdi Sancak)
13.00 Bahçelievler – Şişli Yayla (Kocasinan)
13.00 Sultançiftliği – Cerrahpaşa (Cebeci)
15.00 İstanbul Trabzon – Gültepe (Halkalı Etap)
15.00 Esenler – Zeytinburnu Yıldız (Yıldıztabya)

10. Grup
15.00 Karadolap – Çayırgücü (Eyüp Karadolap)
15.00 Kanarya Azim – Aksaray (Kanarya)
15.00 İstanbul Gümüşhane – Örnektepe (Mehdi Sancak)
18.00 Akatlar – Okmeydanı Fetih (Çilekli)
— . —  Mimarsinanspor (BAY)

12. Grup
12.00 Boğaziçi – Balat Yeşilova (Çilekli)
13.00 Seyrantepe Yeşilce – Kartaltepe (Mehdi Sancak)
15.00 Sultanmurat – Şehzadebaşı (Sefaköy Kartal)
15.00 İstanbul Bayburt – Güneşli (Yahya Kemal)
— . —  Öz Alibeyköyspor (BAY)

14. Grup
11.30 Taşdelen – İçerenköy İ.Y. (Alemdağ)
13.00 Örnekköy – İstanbul Esnaf (Ortaçeşme)
14.00 Koşuyolu – Balkan Yeşilbağlar (Yenisahra)
15.00 İdealtepe – Barbaros (İdealtepe)
— . —  Cevizli Anadoluspor (BAY)

16. Grup
12.00 Elmalı – Maltepe Yıldız (Paşabahçe)
12.00 Valide Tayfun – İstanbul Sahilspor (Yenisahra)
13.00 Pendik Kavakpınar – Orhanlıspor (Kaynarca)
16.00 Acıbadem – Yamanspor (Çakmak)
— . —  Kartal Yuvasıspor (BAY)

18. Grup
13.00 Kemahspor – Sarıgazi (Selimiye)
13.00 Adalar – Beykoz Çavuşbaşı (Kartal Yunus)
15.00 Yakacık – Gülensu (Bulvar)
15.00 İstanbul Altınordu – Acıbadem Üsküdar (Kartal Yunus)
— . —  Pendik Güllübağlarspor (BAY)



16 Ekim 2016 Pazar maç programı

1. Grup
13.00 Başakşehir – Gazitepe (Bolluca)
13.00 Çanakça – Yeşil Esenyurt (İzzettin)
15.00 Büyükçekmece Mimarsinan – Kavaklı Köyü (Mimarsinan Baba Hakkı)
15.00 Bolluca – Avcılar Cihangir (Bolluca)
— . —  Esenyurt İncirtepespor (BAY)

3. Grup
13.00 Silivri Alibey – Muratbey (Silivri)
15.00 Büyük Kılıçlı – Subaşı (Silivri)
15.00 Tepecik Anadolu – Başakşehir İkitelli (Tepecik Şenol Güneş)
15.00 Akalan – Denizköşkler (İhsaniye)
— . —  Yeşilbayırspor (BAY)

5. Grup
13.00 Cevatpaşa – Zeytinburnu (Bayrampaşa Büyükşehir Bld.)
15.00 Fatih Hilal – Şirinevler (Bahariye)
15.00 Hürriyet Gücü – Güngören (Nurtepe)
17.00 Yedikule – Havataş (Namık Sevik)

7. Grup
09.30 Piyalepaşa – Ulutepe (Beyoğlu)
11.00 Topkapı – Altınova (Mimarsinan)
13.00 Bahçelilevler Soğanlı – Abide-i Hürriyet (Kocasinan)
15.00 Kumkapı Sarıçubuk – Etiler (ZB.Hasan Doğan)
15.00 Mahmutşevketpaşa – Tepebağ Kültür (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)

9. Grup
09.00 Çapa – Eroğlu (Namık Sevik)
15.00 Ceylanspor – Bayrampaşa Teknik (Küçükköy)
15.00 Bahçeköy – Gültepe Özgençlik (Bahçeköy Orman Fakültesi)
15.00 Günyamaç – Şafak 76 (Sadabad)
— . —  Şehreminispor (BAY)

11. Grup
13.00 Poligon Fethiye –  Çankırı Maruf (Çayırbaşı)
15.00 Küçükpazar – Giresun Emeksan (İFA)
15.00 Çeliktepe Ümit – Yıldıztabya (Yahya Kemal)
15.00 İstanbul Bulancak – Haliç (Mahmutbey)
— . —  Kanaryaspor (BAY)

13. Grup
09.00 Haydarspor – Nurtepe (Mimarsinan)
11.30 Cevizli – Harmantepe (Beyoğlu)
13.00 1863 Boğaziçi – Araphan (Bahçeköy Orman Fakultesi)
14.00 Yeni Levent Konaklar – Damlaspor (Çilekli)
— . —  Sefaköyspor (BAY)

15. Grup
14.00 Pendik Kaynarca – Üsküdar Anadolu (Kaynarca)
15.00 Sancaktepe – Küçükyalı Yelken (Sarıgazi)
15.30 Heybeliada – Taçspor (Kartal Yunus)
— . — Kavacıkspor (BAY)

17. Grup
13.00 Gümüşsuyu – Sapanbağları (Ortaçeşme)
13.30 Kartalgücü – 1923 Esenkent (Kartal Yunus)
15.00 Üsküdar 1919 – Aydınlıspor (Dudullu)
16.00 Çakmak – Fikirtepe Dumlupınar (Çakmak)
— . —  Ataşehir Doğuşspor (BAY)

AmatorLigNet


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!