DOLAR 7,3590
EURO 8,9581
ALTIN 437,34
BIST 1.536
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 7°C
Karla Karışık Yağmur
İstanbul
7°C
Karla Karışık Yağmur
Per 5°C
Cum 9°C
Cts 11°C
Paz 17°C

1. Amatör Lig 3 Şubat Canlı Maç Sonuçları

1. Amatör Lig 3 Şubat Canlı Maç Sonuçları
03.02.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig’de 14.hafta maçları bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı sonuçlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz. Güncel Skorları görebilmek için sayfayı yenilemeyi unutmayınız.

Bulunduğunuz maçtaki skoru bildirmek için 0532 574 3379’a SMS yada WhatspApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.

1. Grup
14:00 Hadımköy 1-8 Başakşehir Kartal (Hadımköy)
14:00 Çatalca Çiftlikköy 2-4 Bolluca (Karacaköy)
14:00 Esenyurt 4-1 Büyük Kılıçlı (Esenyurt Belediye)
14:00 Merkez Kayaşehir 1-4 Tepecik Anadolu (Cebeci)
11gr

 

3. Grup
12:00 Avcılar Cihangir 2-4 Kavaklı Köyü (Avcılar Firuzköy)
14:00 Gümüşyaka 3-4 Silivri Mimarsinan (Silivri)
14:00 Çanakça 0-5 Yeşil Esenyurt (Çatalca)
14:00 Çatalca İhsaniye 5-0 Güzelce (İhsaniye)
3gr

 

5. Grup
12:30 Haliç 1-1 Şehzadebaşı (Namık Sevik)
12:30 Mimarsinan 1-3 İstanbul Bafra (Fatih Mimarsinan)
14:00 Söğütlüçeşme 2-4 Sultanmurat (Kanarya)
14:30 Sanayi Mahallesi 1-3 Hürriyetgücü (Mehdi Sancak)
14:30 Reşitpaşa 7-0 GOP Barbaros (Çayırbaşı)
5gr

 

7. Grup
12:00 Sekbanlar 3-0 Aksaray (Cebeci)
12:30 Fişekspor 2-6 Nişanca Kalespor (Yıldıztabya)
14:00 Bayrampaşa Teknik 1-5 Küçükçekmece İY (Bayrampaşa Belediye)
14:00 Mahmutşevketpaşa 1-3 Bahçeköy (Mehmet Akif Ersoy)
7-gr

 

9. Grup
10:30 İstanbul Konya 2-3 Giresun Emeksan (Namık Sevik)
12:00 Sütlüce 3-0 Çapa (Beyoğlu Stadı)
12:00 Yeni Levent Konaklar 2-0 Kazım Karabekir Mevlana (Beşiktaş Çilekli)
12:30 Seyrantepe Yeşilce 1-1 İstanbul Demir (Mehdi Sancak)
12:30 Tarabya  Merter (Cenaze dolayısıyla ertelendi)
9gr

 


11. Grup

12:00 Yeni Özkartal 2-2 Yavuz Sultan Selim (Gazi Mahallesi)
14:00 Sefaköy 2-1 Kuruçeşme (Sefaköy Kartal)
14:00 Siirt İstanbul Yavuzselim 1-0 Bayrampaşa Demir (Vefa)
14:00 Okmeydanı Fetih 2-2 Zaferspor (Okmeydanı Fetih)
11gr

 

13. Grup
10:00 Balat Yeşilova 4-1 İstanbul Bulancak (Beyoğlu)
12:30 Telsiz 1-3 Akatlar (Merkezefendi)
14:00 İkitelli 2-2 Hamidiyespor (İFA)
14:00 Güneştepe 4-2 Çankırı Maruf (Bakırköy Belediye 2 No’lu Saha)
13gr

 

15. Grup
12:00 Tuzla Şifa 1-0 Valide Tayfun (Tuzla)
12:30 Örnekköy 1-2 Pendik Doğan (Ortaçeşme)
14:00 Üsküdar 1919 3-2 Kartal Yuvası (Selimiye)
14:00 Orhanlı 6-2 1923 Esenkent (Tuzla)
15gr

 

17. Grup
10:45 Anadolu Kavağı 0-4 Doğangüneş (Ortaçeşme)
12:00 Fikirtepe Dumlupınar 2-2 Beykoz Çavuşbaşı (Yeni Sahra)
14:00 İçerenköy İY 0-2 Çakmakspor (Dudullu)
14:00 Kartal Çavuşoğlu 6-1 Ömerlispor (Kartal Yunus)
14:00 1877 Alemdağ 3-0 Balkan Yeşilbağlar (Alemdağ)
17gr

Bulunduğunuz maçtaki skoru bildirmek için 0532 574 3379’a SMS yada WhatspApp’tan mesaj gönderebilirsiniz.


AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!