Dolar 16,9618
Euro 17,4307
Altın 963,44
BİST 2.371,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 29°C
Açık
İstanbul
29°C
Açık
Çar 30°C
Per 30°C
Cum 27°C
Cts 24°C

1. Amatör Lig 3 Şubat Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
03.02.2019

İstanbul 1. Amatör Ligde 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup takımları son hafta karşılaşmalarını bugün oynayacak.

3 Şubat 2019 Pazar

2. Grup
12.30 Esenyurt 4-2 Gazitepe (Esenyurt Bl
14.30 Hadımköy 3-0 h Subaşı (Hadımköy)
14.30 Çiftlikköy 3-2 Akalan (Karacaköy)
14.30 Öznakkaş 0-3 Taşoluk (Çatalca)

4. Grup
10.45 Seyrantepe Yeşilce 4-4 Çankırı Maruf (Yahya Kemal)
11.00 Şirinevler 4-0 İstanbul Trabzon (İBB Şenlikköy)
16.30 Kuruçeşme 4-1 Rumeli İdmanyurdu (İsmet İnönü)

Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ


Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ

6. Grup
14.30 Gültepe 2-3 Söğütlüçeşme (Seyrantepe)
14.30 Okmeydanı Fetih 1-0 İstanbulspor (Okmeydanı Fetih)
14.30 Damla 3-2 Ihlamurdere (ZB.Hasan Doğan)
14.30 Alibeyköy Parseller 3-3 Ulutepe (Karadolap)
14.30 Esenyurt Acar 11-1 Muratpaşa (Esenyurt Bld.)

8. Grup
12.30 Sakarya İMÇ 2-2 Trabzon 1453 (Mimarsinan)
12.30 İstabul Bayburt 5-0 Sarıyer FSM (Yahya Kemal)
14.30 İkitelli 4-3 Halilrıfatpaşa (İFA)




Skorları güncel tutmak için TIKLAYINIZ

10. Grup
14.30 Bağcılar İSTOÇ 1-2 Yüce (İSTOÇ)
14.30 Yeni Levent Konaklar 2-1 Başakşehir İkitelli Köyiçi (İsmet İnönü)
14.30 Haliç 2-2 Abide-i Hürriyet (Namık Sevik)

12. Grup
16.30 Yeşiova Esnaf 2-5 Terazidere (İBB Şenlikköy)
16.30 Altınova 2-2 Çapa (Bakırköy Bld. 1 Nolu)

14. Grup
11.00 Esenkent 1-10 Çubuklu (Gülsuyu)
12.30 TED İstanbul Koleji 4-2 Ortadağ (Paşabahçe)
12.30 Tunusbağı 6-2 Pendik Esenyalı (Selimiye)
14.30 Tuzla Mimarsinan 4-4 Kartal Yunus (Tuzla Bld. Orhanlı)

16. Grup
12.30 Kartal Çavuşoğlu 3-2 Sancaktepe (Kartal Yunus)
14.00 Şile 7-5 Pendik Kaynarca (Şile)
14.30 Yaman 3-1 Valide Tayfun (Ümraniye Suni Çim)

18. Grup
14.30 Gülsuyu 5-0 Pendik 571 (Gülsuyu)
14.30 Adalar 3-2 İstanbul Site (Başıbüyük)
16.30 Aydınlı 1-4 İstanbul Kemah (Tuzla Bld. Orhanlı)


AmatorLig.Net



ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!