DOLAR 8,7475
EURO 10,4195
ALTIN 500,97
BIST 1.399
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Mevzi Sağanak
İstanbul
26°C
Mevzi Sağanak
Çar 26°C
Per 28°C
Cum 28°C
Cts 29°C

1. Amatör Lig 30 Ekim 2019 Çarşamba Canlı Maç Skorları

30.10.2019
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 7. hafta, bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS ve ya WhatsApp’tan mesaj yollayınız.

Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecek.


1. Grup
13:00 GOP Yeniköyspor 0-2 Karacaköy Belediyespor (Bolluca Stadı)
14:30 Ormanlı Köyüspor 1-5 Gürpınarspor (Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı)
14:30 Denizköşklerspor 0-1 Büyükçekmece Mimarsinanspor (Avcılar Bld.Atatürk Stadı)
15:00 Silivri Ortaköyspor 2-0 Akalanspor (Silivri Ortaköy Sahası)
16:30 Doğa Hospital Yeşilkentspor 1-5 Alibeyspor (Avcılar Bld.Atatürk Stadı)

3. Grup
13:00 Şehreminispor 3-0 Kocamustafapaşa (Namık Sevik Stadı)
15:00 Trabzon 1453 Spor 6-2 Sağmalcılarspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
15:00 Okmeydanı Fetihspor 3-2 Yeni Levent Konaklarspor (Okmeydanı Fetih Sahası)
15:00 Taksimspor 1-5 Reşitpaşa (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı)
15:30 İstanbul Erzincanspor 1-2 Hamidiyespor (İFA Sahası)

5. Grup
13:00 Bağcılar İstoçspor 0-3 Kadırgaspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
15:00 Terazidere 1-3 Hasköy (Bayrampaşa Belediye Stadı)
15:00 Altınovaspor 6-1 1863 Boğaziçi SK (İBB Bayrampaşa Stadı)
15:00 Gültepespor 1-1 Yeni Ufukspor (Kağıthane Bld.Seyrantepe Stadı)

7. Grup
13:00 Çeliktepe Ümitspor 3-1 İstanbul Barışspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)
13:00 Mecidiyeköy Tayfunspor 0-1 Bahçelievler Gümüşhanespor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı)
15:00 Sakarya İMÇ 2-3 Ramispor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:00 Sultangazi Sultançiftliğispor 7-0 Yıldıztabya (Cebeci Spor Kompleksi)
15:00 Bollucaspor 0-1 Haliçspor (Bolluca Stadı) ( Yarıda Kaldı)


11. Grup
13:00 Bayrampaşa Demirspor 1-3 Küçükpazarspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
15:00 Zeytinburnu Yıldızspor 1-0 Alibeyköy Parsellerspor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası)
15:00 Gayretspor 2-0 İstanbul Trabzonspor (Namık Sevik Stadı)
18:00 Boğaziçispor 2-0 Çayırgücü (Beşiktaş İsmet İnönü Sahası)

13. Grup
15:00 Cevizli Gençlergücü 3-2 Ümraniye Hekimbaşıspor (Kartal 75.Yıl Sahası)
15:00 Çubukluspor 5-1 Örnekspor (Beykoz İlçe Stadı)
15:00 Yakacıkspor 2-0 İstanbul Kemahspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı)
15:00 Kaynarcaspor 2-0 Onayspor (Kaynarca Sahası)

15. Grup
12:30 Atlas Yıldızspor 2-3 Anadolu Üsküdarspor (Gülsuyu Asım Kara Stadı)
15:00 Ümraniye İnkılapspor 3-2 Bostancıspor (Çakmak Sahası)
15:00 Tuzla Şifaspor 1-0 Heybeliadaspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı)
15:00 Pendik Kaynarcaspor 0-4 Gümüşsuyuspor (Alemdağ Stadyumu)

AmatorLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!