DOLAR 8,3160
EURO 10,0086
ALTIN 477,78
BIST 1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
23°C
Parçalı Bulutlu
Per 22°C
Cum 25°C
Cts 24°C
Paz 21°C

1. Amatör Lig 30 Ekim mac programı

28.10.2015
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 2. hafta maçları tekli gruplarda oynanacak maçlar ile devam ediyor. Maç programı haberin devamındadır.


1.Grup

12:30 Başakşehir Kartal-Tepecik Anadolu (Taşoluk Stadı)
14:30 Fenerköyü-Esenyurt (Silivri Ortaköy)
14:30 Çiftlikköy-Merkez Kayaşehir (Karacaköy)
14:30 Celaliye-Hadımköy (Celaliye Kemal Karasu)
14:30 Bolluca- Büyük Kılıçlı (Taşoluk Stadı)

3.Grup
10:45 Kavaklı Köyü- Güzelce (Silivri Stadı)
10:45 M.Kemalpaşa-Ç.İhsaniye (Avcılar Firuzköy)
12:30 Avcılar Cihangir-Gümüşyaka (Avcılar Firuzköy)
14:30 Yeşilesenyurt-Silivri Mimarsinan (Esenyurt Belediye)

5.Grup
10:45 Reşitpaşa-Sanayi Mahalllesi (Çayırbaşı)
12:30 Şehzadebaşı-Mimarsinan (Bakırköy Bld. 2 Nolu Saha)
12:30 İstanbul Bafra-Hürriyetgücü (Bayrampaşa Bld.)
14:30 G.O.Paşa Barbaros-Sultanmurat (Karadeniz)
14:30 Haliç-Söğütlüçeşme (Fatih Mimarsinan)

7.Grup
10:00 Küçükçekmece İ.Y.-Bahçeköy (Halkalı Etap)
10:45 Bayrampaşa Teknik-Sekbanlar (Bayrampaşa Bld.)
10:45 Çayırgücü-Aksaray (Yıldıztabya)
14:30 Nişanca Kalespor-Tozkoparan (Alibeyköy)
14:30 Fişekspor- Mahmutşevketpaşa (Yıldıztabya)

9.Grup
12:30 İstanbul Konya-Sütlüce (Namık Sevik)
12:30 Giresun Emeksan-İstanbul Demir (Yıldıztabya)
12:30 Tarabya-S.Yeşilce (Çayırbaşı)
14:30 Merter- Y.Levent Konakları (Bakırköy Bld. 2 Nolu Saha)
14:30 K.K.Bekir Mevlana-Çapa (Kazım Karabekir Stadı)

11.Grup

14:30 Zaferspor-Bayrampaşa Demir (Z.Bld.Hasan Doğan)
14:30 Okmeydanı Fetih-Yeni Özkartal (Okmeydanı Fetih)
14:30 Kuruçeşme-Y.S.Selim (Beşiktaş Çilekli)
14:30 1863 Boğaziçi-Siirt İst.Y.Selim (Bahçeköy)

13.Grup
10:45 Hamidiyespor-Akatlar (Nurtepe)
12:30 İstanbul Bulancak-Çankırı Maruf (Mahmutbey)
14:30 İkitelli-Güneştepe (Sefaköy)
14:30 Havataş-Telsiz (Albayrak)

15.Grup
12:30 Valide Tayfun-1923 Esenkent (Yeni Sahra)
12:30 Kartal Yuvası-Tuzla Şifa (Kartal Yunus)
12:30 Pendik Doğan-Taşdelen (Kurtköy)
14:30 Üsküdar 1919-Tokatköy (Dudullu)
14:30 Örnekköy-Orhanlı (Riva)

17.Grup
10:45 Balkan Yeşilbağlar-Doğangüneş (Kartal Yunus)
12:30 İçerenköy İ.Y.-Anadolu Kavağı (Başıbüyük)
14:30 Ömerlispor-Beykoz Çavuşbaşı (Ömerli Stadı)
14:30 Çakmak-Kartal Çavuşoğlu (Çakmak)
14:30 1877 Alemdağ-F.Tepe Dumlupınar (Alemdağ)

Amatör Lig. Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!