DOLAR 9,3165
EURO 10,8623
ALTIN 533,65
BIST 1.432
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Çok Bulutlu
İstanbul
17°C
Çok Bulutlu
Çar 18°C
Per 17°C
Cum 18°C
Cts 19°C

1. Amatör Lig 31 Ekim 2019 Perşembe Canlı Maç Skorları

31.10.2019
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 7. hafta bugün oynanan maçlarla sona eriyor. Maçların canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Canlı skor desteği vermek isterseniz 0530 038 1981 numaralı telefona SMS veya WhatsApp’tan mesaj yollayabilirsiniz.

Maçlar sona erince puan durumları eklenecek.


2. Grup
15:00 Esenyurt Acarspor 2-1 Gazitepespor (Esenyurt Belediye)
15:00 Gökçealispor 2-1 Anadolu Esenyurtspor (Çatalca Ziya Altınoğlu)
15:00 Hadımköyspor 3-0 Merkez Kayaşehirspor (Hadımköy)
15:00 Güzelcespor 0-3 Esenyurtspor (Güzelce)
15:00 Çatalca Çiftlikköyspor 0-1 İzzettinspor (Karacaköy)

4. Grup
14:00 İzzetpaşa 1-3 Sefaköy Kartalspor (Feriköy)
15:00 Muradiye 8-1 Bağcılar Güneşlispor (İsmet İnönü)
16:00 Bahçelievler İY 4-2 Mimarsinanspor (Şenlikköy)
17:00 Esenlerspor 2-2 Bahçeköyspor (Esenler)
18:30 Gelişimspor 1-4 Davutpaşa (Beyoğlu)

6. Grup
13:00 Kumkapı Sarıçubuk 0-4 Başakşehir Kartalspor (Fatih Mimarsinan)
14:00 Bahçelievler Olimpikspor 2-1 Tozkoparan Birlikspor (Şenlikköy)
15:00 Vardarspor 1-1 Seyrantepe Yeşilcespor (Namık Sevik)
15:00 Güneşlispor 2-2 Kazım Karabekir Mevlanaspor (Bağcılar Mahmutbey)
16:00 İkitellispor 2-1 Zeytinburnu Zaferspor (İFA)




8. Grup
13:00 Merkezefendispor 2-3 Akatlarspor (Merkezefendi)
13:00 Halil Rıfat Paşa 2-1 İstanbul Kastamonuspor (Yusuf Tunaoğlu)
13:00 Esenayspor 4-0 Rumeli İdman Yurdu (İBB Bayrampaşa)
15:00 Olimpiyatspor 1-6 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor (Esenler)
15:00 Çankırı Marufspor 2-4 Kilyosspor (Bayrampaşa Belediye)

10. Grup
13:00 Cankurtaranspor 3-1 Mahmutbey (Namık Sevik)
15:00 Ulutepespor 1-10 Ayazağaspor (Yusuf Tunaoğlu) (50. dakikada Ulutepespor sahadan çekildi)
15:00 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 0-1 Tophane Tayfunspor (Fatih Mimarsinan)
15:00 Merterspor 2-0 Damlaspor (İBB Bayrampaşa)
— . — Çeliktepespor 3 – 0 h Söğütlüçeşme Birlikspor

 

12. Grup
13:00 Esenler Kent Yıldızspor 5-2 Etiler Kartalspor (Esenler)
15:00 İstanbul Gümüşhanespor 1-0 Galata (Yahya Kemal)
15:00 Tepebağ Kültürspor 2-2 Sultanmuratspor (Merkezefendi)
— . — Şirinevlerspor 3-0 h Emirganspor

14. Grup
12:00 Sapanbağlarıspor 2-2 Maltepe Yıldızspor (Kartal Yunus)
15:00 İstanbul Sitespor 2-1 Taşdelenspor (İstanbul Site)
15:00 Kanlıcaspor 2-1 Öz Karacaahmetspor (Kanlıca)
15:30 Kartal Çavuşoğluspor 2-2 Sultanbeylispor (Kartal Yunus)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!