Dolar 32,1767
Euro 34,9655
Altın 2.506,33
BİST 10.895,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Açık
İstanbul
24°C
Açık
Çar 22°C
Per 22°C
Cum 23°C
Cts 23°C

1. Amatör Lig 4 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
04.12.2016

İstanbul 1. Amatör Lig 11. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Gruplarlardaki takımların maçlarının canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

4 Aralık 2016  Pazar Programı

2. Grup
15:00 Hadımköyspor 2-2 Merkez Kayaşehirspor (Hadımköy)
15:00 İstanbul Kayaşehirspor 4-1 Kamilobaspor (Cebeci)
15:00 Çatalca Çiftlikköy 2-1 Ortaköy Silivrispor (Karacaköy)
— . —  Gökçeali 0-3 Avcılar Yeşilkent (Hükmen)
— . —  Güzelce (BAY)
2gr

 

4. Grup
10:30 Kocamustafapaşa 2-1 Bağcılar İY Cemspor (Namık Sevik)
15:00 Kazım Karabekir Mevlana 2-2 Muradiyespor (Kazım Karabekir Mevlana)
15:00 Kağıthane 3-0 Bayrampaşa Demir (Hasbahçe)
15:00 Rumeli Kavağı 3-2 Yenişehir (Çayırbaşı)
— . — Talatpaşa 0-3 Küçükçekmece İY (Hükmen)
4grr

 

6. Grup
11:00 Terazidere 4-1 Ateştuğla (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Hamidiyespor 4-2 Pınarspor (Nurtepe)
15:00 Cevat Köprübaşı 1-1 Tophane Tayfun (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk)
15:00 Selvispor 4-2 Sefaköy Kartal (Z. Burnu Hasan Doğan)
15:00 Küçük Ayasofya 1-4 Yeni Özkartal (Namık Sevik)
6grr

 

8. Grup
13:00 Sultangazi Sultançiftliği 2-3 Gültepe (İBB Cebeci)
13:00 Bahçelievlerspor 4-2 Sanayi Mahallesi (Kocasinan)
13:00 İstanbul Trabzon 2-4 Şişli Yayla (Yıldıztabya)
13:00 Zeytinburnu Yıldız 1-1 Kilyos (Z. Burnu Hasan Doğan)
15:00 Esenler 6-2 Cerrahpaşa (Albayrak)
8gr

 

10. Grup
11:00 Kanarya Azim 5-1 Örnektepe (Kanarya)
12:30 Akatlar 2-0 Aksaray (Beşiktaş Çilekli)
13:00 İstanbul Gümüşhane 0-0 Mimarsinan (Mehdi Sancak)
15:00 Karadolapspor 1-0 Okmeydanı Fetih (Karadolap)
— . — Çayırgücü (BAY)
10

 

12. Grup
11:00 İstanbul Bayburt 2-0 Öz Alibeyköy (Mehdi Sancak)
15:00 Seyrantepe Yeşilce 4-0 Güneşli (Mehdi Sancak)
15:00 Sultanmurat 0-4 Kartaltepe (Sefaköy Kartal)
16:30 Boğaziçi 1-3 Şehzadebaşı (Beşiktaş Çilekli)
— . — Balat Yeşilova (BAY)
12gr

 

14. Grup
10:30 Taşdelen 1-7 Balkan Yeşilbağlar (Alemdağ)
13:00 Örnekköyspor 1-2 Cevizli Anadolu (Ortaçeşme)
13:00 Koşuyolu 2-3 İstanbul Esnafspor (Yeni Sahra)
15:00 İdelatepespor – İçerenköy İY (Maltepe Başıbüyük) (İçerenköy İ.Y. sahaya çıkmadı)
— . —  Barbaros (BAY)
14

 

16. Grup
13:30 Acıbadem 0-1 İstanbul Sahilspor (Çakmak)
14:30 Valide Tayfun 2-1 Maltepe Yıldız (Dudullu)
15:00 Pendik Kavakpınar 1-0 Kartal Yuvası (Kurtköy)
15:00 Elmalıspor 1-1 Orhanlıspor (Paşabahçe)
— . —  Yamanspor (BAY)
16gr

 

18. Grup
10:30 İstanbul Altınordu 1-0 Sarıgazi (Kartal Yunus)
14:30 Adalar 1-0 Pendik Güllübağlar (Kartal Yunus)
15:00 Yakacık 0-4 Beykoz Çavuşbaşı (Yakacık)
15:00 Kemahspor 3-2 Gülensu (Selimiye)
— . — Acıbadem Üsküdar (BAY)
18gr

 

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!