Dolar 15,9782
Euro 16,7767
Altın 931,50
BİST 2.393,61
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Az Bulutlu
İstanbul
17°C
Az Bulutlu
Per 21°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 21°C

1. Amatör Lig 5 Ekim 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları

A+
A-
05.10.2019

İstanbul 1. Amatör Ligde 2019-2020 sezonunun 3. haftası bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Canlı skora katkı sağlamak için 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.



5 Ekim 2019 Cumartesi Maç Programı
1. Grup

15:00 Denizköşklerspor 3-1 Karacaköy Belediyespor (Avcılar Bld.Atatürk Stadı)
15:00 Büyükçekmece Mimarsinanspor 4-0 Alibeyspor (Mimarsinan Baba Hakkı Stadı)
15:00 Gürpınarspor 2-2 Akalanspor (Gürpınar Stadı)
15:00 Ormanlı Köyüspor 5-1 Doğa Hospital Yeşilkentspor (İzzettin Stadı)
15:00 Silivri Ortaköyspor 1-2 GOP Yeniköyspor (Silivri Ortaköy Sahası)

3. Grup
11:00 İstanbul Erzincanspor 5-1 Taksimspor (İFA Sahası)
15:00 Sağmalcılarspor 3-2 Hamidiyespor (İBB Bayrampaşa Stadı)
15:00 Trabzon 1453 Spor 2-3 Okmeydanı Fetihspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
16:00 Kocamustafapaşa 2-0 Yeni Levent Konaklarspor (Namık Sevik Stadı)
16:00 Şehreminispor 3-1 Reşitpaşa (Fatih Mimarsinan Stadı)

5. Grup
10:00 Kadırgaspor 1-3 Yeni Ufukspor (Namık Sevik Stadı)
12:00 Terazidere 1-0 Gültepespor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
13:00 Bağcılar İstoçspor 0-2 Şişli Yaylaspor (Bağcılar Mahmutbey Stadı)
13:00 Hasköy 4-2 1863 Boğaziçi (Beyoğlu İlçe Stadı)




7.Grup
12:00 Çeliktepe Ümitspor 4-2 Sakarya İ.M.Ç. (Kağıthane Bld.Yahya Kemal Sahası)
12:00 Haliçspor 4-1 İstanbul Barışspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:00 Bollucaspor 1-1 Sultangazi Sultançiftliğispor (Bolluca Stadı)
15:00 Mecidiyeköy Tayfunspor 2-3 Ramispor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
17:30 Bahçelievler Gümüşhanespor 5-0 Yıldıztabya (Şenlikköy Stadı)

9. Grup
13:00 Mustafakemalpaşa 0-1 Eroğlu (Avcılar Atatürk)
14.00 Bayrampaşa Doğan 0-2 Havataş (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Güngörenspor 3-1 Yeni Ortabayır (Albayrak)

11. Grup
10:00 Bayrampaşa Demirspor 1-1  Esentepe Adıyamanspor (Bayrampaşa Belediye Stadı)
14:00 Küçükpazarspor 2-0 İstanbul Trabzonspor (Fatih Mimarsinan Stadı)
15:00 Zeytinburnu Yıldızspor 3-2 Gayretspor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Halı Saha)
15:00 Alibeyköy Parsellerspor 6-2 Çayırgücü (Eyüp Karadolap Sahası)

13. Grup
15:00 Kartal Cevizli Gençlergücü 2-2 Yakacıkspor (Kartal 75.Yıl Sahası)
15:00 Ümraniye Hekimbaşıspor 3-1 Örnekspor (Ümraniye Bld.Suni Çim Saha)
16:00 Kaynarcaspor 1-1 İçerenköy İdman Yurdu (Kaynarca Sahası)
16:30 Onayspor 1-2 İstanbul Kemahspor (Tuzla Belediyesi Orhanlı Stadı)

15. Grup
12:00 Anadolu Üsküdarspor 5-2 Bostancıspor (Selimiye Stadı)
13:00 Atlas Yıldızspor 1-2 Tuzla Şifaspor (Kartal 75.Yıl Sahası)
13:00 Gümüşsuyuspor 4-1 Heybeliadaspor (Paşabahçe Stadı)
14:00 Pendik Kaynarcaspor 0-0 1923 Esenkentspor (Kaynarca Sahası)

17. Grup
10.00 Orhanlıspor 2-1 Selamsızspor (Tuzla Bld. Orhanlı)
15.00 Kartal Elçi 2-1 Küçükbakkalköy (Kartal Yunus)
16.00 Ortadağspor 2-1 Gülensuspor (Sarıgazi)

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!