DOLAR 8,5649
EURO 10,1000
ALTIN 485,73
BIST 1.423
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 26°C
Az Bulutlu
İstanbul
26°C
Az Bulutlu
Cts 29°C
Paz 26°C
Pts 31°C
Sal 29°C

1. Amatör Lig 5 Ocak 2020 Pazar Canlı Maç Skorlar

05.01.2020
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 17. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup takımlarının maçlarının canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona WhatsApp veya SMS yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.


5 Ocak 2020 Pazar Maç Programı

1. Grup
12:30 Karacaköyspor 1-1 Alibeyspor (Karacaköy)
12:30 Silivri Ortaköy 3-0 h Gürpınarspor (Silivri Ortaköy)
12:30 Ormanlı Köyüspor 1-7  Büyükçekmece Mimarsinanspor (Çatalca Ziya Altınoğlu)
12:30 GOP Yeniköyspor 4-3 Denizköşklerspor (Terkos)
14:30 DH Yeşilkentspor 2-5 Akalanspor (Avcılar Atatürk)

3. Grup
10:45 Trabzon 1453 2-1 Kocamustafapaşa (Mahmutbey)
14:30 Reşitpaşa 3-5 Yeni Levent Konaklarspor (İÜ Orman Fakültesi Bahçeköy)
14:30 Okmeydanı Fetihspor 10-0 Hamidiyespor (Okmeydanı Fetih)
14:30 İstanbul Erzincanspor 1-4 Sağmalcılarspor (Kanarya)
14:30 Taksimspor 0-2 Şehreminispor (Feriköy)

5. Grup
12:30 Şişli Yaylaspor 0-2 Yeni Ufukspor (Feriköy)
12:30 Terazidere 0-0 Kadırgaspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Altınovaspor 1-1 Hasköy (İBB Bayrampaşa)
12:30 Gültepespor 3-0 h 1863 Boğaziçi (Yusuf Tunaoğlu)

7. Grup
14:30 Sultangazi Sultançiftliği 0-2 İstanbul Barışspor (İBB Cebeci)
14:30 Çeliktepe Ümitspor 2-1 Haliçspor (Yahya Kemal)
14:30 Bollucaspor 1-3 Bahçelievler Gümüşhane (Bolluca)
14:30 Sakarya İMÇ 3-0 Mecidiyeköy Tayfunspor (Fatih Mimarsinan)
— . — Ramispor 3-0 h Yıldıztabya

9. Grup
10:45 Bayrampaşa Doğanspor 1-4 Eroğluspor (Bayrampaşa Belediye)
10:45 Mustafakemalpaşa 1-8 Aksarayspor (Avcılar Atatürk)
14:30 Güngörenspor 5-3 HAVATAŞ (Albayrak Suni Çim)




11. Grup
14:30 Esentepe Adıyaman 4-1 İstanbul Trabzonspor (Zara Ekinli)
14:30 Zeytinburnu Yıldız 0-1 Küçükpazarspor (Zeytinburnu Hasan Doğan)
14:30 Boğaziçispor 2-6 Alibeyköy Parseller (Beşiktaş İsmet İnönü)
14:30 Gayretspor 7-1 Çayırgücü (Namık Sevik)

13. Grup
12:30 İçerenköy İY 4-4 İstanbul Kemahspor (Dudullu)
12:30 Cevizli Gençlergücü 5-1 Onayspor (Kartal 75.Yıl)
12:30 Çubukluspor 7-2 Ümraniye Hekimbaşıspor (Beykoz)
12:30 Yakacıkspor 1-1 Örnekspor (Kartal Yunus)

15. Grup
14:30 Ümraniye İnkılapspor 2-0 Anadolu Üsküdarspor (Ümraniye Suni Çim)
15:00 1923 Esenkentspor 3-5 Heybeliadaspor (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Atlas Yıldızspor 1-2 Gümüşsuyuspor (Sultanbeyli Belediye)
15:00 Tuzla Şifaspor 7-0 Bostancıspor (Orhanlı)

17. Grup
14:30 Kartal Elçispor 3-4 Gülensuspor (Kartal Yunus)
16:30 Ortadağspor 2-3 Orhanlıspor (Sarıgazi)
16:30 Marmara Karayollarıspor 4-3 Selamsızspor (Kubilay Köse)
— . — Pendik 571 Velibaba Şahingücü 0-3 h Küçükbakkalköyspor

AmatorLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!