DOLAR 8,0938
EURO 9,5763
ALTIN 496,50
BIST 1.144
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Sisli
İstanbul
22°C
Sisli
Çar 22°C
Per 19°C
Cum 19°C
Cts 18°C

1. Amatör Lig 6 Kasım Pazar Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 6 Kasım Pazar Canlı Maç Skorları
06.11.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 6. hafta maçları bugün sona eriyor.  2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18.  Grup takımlarının oynayacağı maçların skorlarını haberin devamında takip edebilirsiniz.

Not: Maçların tamamlanmasının ardından puan durumları hemen eklenecektir.

6 Kasım 2016 Pazar maç programı

2. Grup
15.00 İstanbul Kayaşehirspor 3-3 Çatalca Çiftlikköyspor (Cebeci)
15.00 Kamilobaspor 3-2  Merkez Kayaşehirspor (Celaliye Kemal Karasu)
15.00 Avcılar Yeşilkentspor 1-1 Ortaköy Silivrispor (Firuzköy)
15.00 Güzelcespor 2-2 Hadımköyspor (Güzelce)
–.– Gökçealispor (BAY – Ligden ihraç)

1a2

4. Grup
13.00 Küçükçekmece İY 2-0 Muradiyespor (K. Metin Oktay)
15.00 Rumelikavağıspor 0-1 KK Mevlanaspor (Çayırbaşı)
16.00 Bağcılar İY Cemspor 2-1 Bayrampaşa Demirspor (Mahmutbey)
17.00 Yenişehirspor 2-2 Kocamustafapaşaspor (Beyoğlu)
–.– Talatpaşaspor 0-3 Kağıthanespor (Hükmen)

1a4

6. Grup
11.00 Pınarspor 1-0 Sefaköy Kartalspor (Çayırbaşı)
13.00 Küçükayasofyaspor 0-2 Teraziderespor (Namık Sevik)
13.00 Tophane Tayfunspor 3-1 Ateştuğlaspor (Beyoğlu)
15.00 Cevat Köprübaşıspor 2-1 Selvispor (Şehit Osman Yumuk)
15.00 Yeni Özkartalspor 0-0 Hamidiyespor (Gazi Mahallesi)

1a6

8. Grup
13.00 Kilyosspor 2-0 Sultangazi Sultançiftliğispor (Çayırbaşı)
15.00 Zeytinburnu Yıldızspor 0-0 Bahçelievlerspor (Z. Hasan Doğan)
15.00 Cerrahpaşaspor  Sanayi Mahallesispor (Namık Sevik)
15.00 Esenlerspor 0-1 İstanbul Trabzonspor (Yıldıztabya)
15.00 Gültepespor 0-0  Şişli Yaylaspor (Yahya Kemal)

1a8

10. Grup
11.00 Aksarayspor 0-1 Örnektepespor (F. Mimarsinan)
13.00 Çayırgücüspor 2-1 İstanbul Gümüşhanespor (Yıldıztabya)
14.00 Okmeydanı Fetihspor 3-3 Mimarsinanspor (Okmeydanı Fetih)
15.00 Karadolapspor 1-0 Kanarya Azimspor (Karadolap)
–.– Akatlarspor (BAY)

1a10





12. Grup
13.00 Kartaltepespor 9-1 Güneşlispor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Şehzadebaşıspor 2-1 Öz Alibeyköyspor (Albayrak Suni Çim)
15.00 Balat Yeşilovaspor 1-0 İstanbul Bayburtspor (F. Mimarsinan)
16.00 Boğaziçispor 1-6 Seyrantepe Yeşilcespor (Çilekli)
–.– Sultanmuratspor (BAY)

1a12

14. Grup
13.00 Barbarosspor 2-1 Örnekköyspor (Sleimiye)
14.00 İçerenköy İY 1-4 Cevizli Anadoluspor (Çakmak)
15.30 Balkan Yeşilbağlarspor 2-3  İstanbul Esnafspor (Kartal Yunus)
15.30 İdealtepespor 0-3 Koşuyoluspor (Başıbüyük)
–.– Taşdelenspor (BAY)

 

1a14

16. Grup
12.00 Yamanspor 0-1 Pendik Kavakpınarspor (Çakmak)
13.30 İstanbul Sahilspor 0-1 Kartal Yuvasıspor (İdealtepe Suni Çim)
13.30 Maltepe Yıldızspor 0-2 Orhanlıspor (Başıbüyük)
16.00 Acıbademspor 2-2 Elmalıspor (Çakmak)
–.– Valide Tayfunspor (BAY)

1a16

18. Grup
13.00 Acıbadem Üsküdarspor 3-3  Acıbademspor (Yenisahra)
13.30 İstanbul Altınorduspor 2-1 Yakacıkspor (Kartal Yunus)
15.30 Gülensuspor 0-4 Beykoz Çavuşbaşıspor (İdealtepe Suni Çim)
16.00 Sarıgazispor 3-3 Pendik Güllübağlarspor (Sarıgazi)
–.– Kemahspor (BAY)

1a18

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!