Dolar 32,7682
Euro 35,0901
Altın 2.459,44
BİST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 31°C
Açık
İstanbul
31°C
Açık
Pts 30°C
Sal 30°C
Çar 30°C
Per 29°C

1. Amatör Lig 7 Aralık 2019 Cumartesi Sonuçları

A+
A-
07.12.2019

İstanbul 1. Amatör Ligde 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14. ve 16. Grupta oynanacak olan karşılaşmaların skorları haberimizin devamında olacaktır.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj gönderebilirsiniz.

Maçlar tamamlandıktan sonra puan durumları eklenecek.

2. Grup
10:45 Esenyurt Acarspor 3-1 Esenyurtspor (Esenyurt Belediye)
12:30 Gazitepespor 4-1 Merkez Kayaşehirspor (Silivri Ortaköy)
12:30 Anadolu Esenyurtspor 3-0 Çatalca Çiftlikköyspor (Esenyurt Belediye)
14:30 Gökçealispor 2-0 İzzettinspor (Hadımköy)
14:30 Hadımköyspor 3-1 Güzelcespor (İhsaniye)

 

4. Grup
10:45 Bağcılar Güneşlispor 0-1 Bahçelievler İdman Yurdu (Bağcılar Mahmutbey)
14:00 İzzetpaşa 4-0 Gelişimspor (Feriköy)
14:30 Muradiye 0-2 Mimarsinanspor (Beşiktaş İsmet İnönü)
14:30 Bahçeköyspor 1-5 Sefaköy Kartalspor (Bahçeköy Orman Fakültesi)
15:00 Esenlerspor 1-2 Davutpaşa (Esenler İlçe)

6. Grup
12:30 İkitellispor 1-5 Bahçelievler Olimpikspor (İFA)
12:30 Başakşehir Kartalspor 4-1 Vardarspor (Başakşehir Bld.Şehit Erdem Özçelik)
14:30 Kazım Karabekir Mevlanaspor 3-6 Zeytinburnu Zaferspor (Albayrak Suni Çim)
14:30 Kumkapı Sarıçubuk 0-2 Seyrantepe Yeşilcespor (Fatih Mimarsinan)
16:30 Güneşlispor 1-2 Tozkoparan Birlikspor (Bağcılar Mahmutbey)

8. Grup
12:30 Çankırı Marufspor 0-3 İstanbul Kastamonu Gençlikspor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Merkezefendispor 0-1 K.Çekmece Yeşilova Esnafspor (Merkezefendi)
14:30 Kilyosspor 3-1 Halil Rıfat Paşa (Kilyos)
17:00 Esenayspor 2-0 Olimpiyatspor (Eyüp Belediyesi Bahariye)
— . — Akatlarspor 3-0 h Rumeli İdman Yurdu

10. Grup
12:30 Merterspor 1-4 Ayazağaspor (İBB Bayrampaşa)
14:30 Mahmutbey 3-2 Çeliktepespor (Bağcılar Mahmutbey)
14:30 Damlaspor 2-1 Tophane Tayfunspor (Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan)
— . — Siirt İst. Yavuz Selim Okulu 3-0 h Ulutepespor
— . — Cankurtaranspor 3-0 h Söğütlüçeşme Birlikspor

12. Grup
14:30 İstanbul Gümüşhanespor 6-1 Tepeağ Kültürspor (Kağıthane Bld.Yahya Kemal)
15:00 Şirinevlerspor 2-1 İstanbulspor Kulübü (Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş)
16.30 Etiler Kartalspor 0-5 Galata (Beşiktaş İsmet İnönü)
17:00 Esenler Kentyıldızspor 1-1 Sultanmuratspor (Esenler İlçe)

14. Grup
11.00 İstanbul Sitespor 1-0 Sapanbağlarıspor
14:30 Kanlıcaspor 0-2 Maltepe Yıldızspor (Kanlıca)
15:00 Kartal Çavuşoğluspor 2-3 Yeldeğirmenispor (Kartal Yunus)
16:00 Öz Karacaahmetspor 4-6 Taşdelenspor (Selimiye)

16. Grup
13:00 Kartal Yunusspor 8-1 Aydınlıspor (Kartal Yunus)
14:30 İstanbul Esnafspor 3-5 Üsküdar Anadolu (Dudullu)
15:00 Ümraniye Yamanspor 10-0 Adalarspor (Ümraniye Bld.Suni Çim Saha)
16:00 Esenkentspor 4-4 Pendik Kavakpınarspor (Gülsuyu Asım Kara)

AmatorLig.Net

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!