DOLAR 7,9526
EURO 9,4726
ALTIN 462,94
BIST 1.325
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Çok Bulutlu
İstanbul
13°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 15°C
Cts 14°C
Paz 14°C

1. Amatör Lig 7 Ekim Cumartesi Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 7 Ekim Cumartesi Canlı Maç Skorları
07.10.2017
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 2. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.
1. Grup
13:00 Yalıköy 2-3 Akalan (Karacaköy)
15:00 Bolluca 2-2 Kavaklı Köyü (Bolluca)
15:00 Büyükçekmece Mimarsinan 5-3 Çantaköy (Baba Hakkı)
15:00 Yeşilbayır 3-2 İzzettin (Hadımköy)
__ __ Tepecik Anadolu (BAY)

3. Grup
13:00 Esenyurt 0-0 Avcılar Cihangir (Hadımköy)
14:00 Gazitepe 4-4 Taşoluk (Silivri)
15:00 Çatalca İhsaniye 0-3 Gürpınar (İhsaniye)
15:00 Güzelce 2-0 Dağyenice (Güzelce)
__ __ Denizköşkler Mahallesispor (BAY)

5. Grup
11:00 Çayırbaşı Özkan 1-4 Batı Trakya (Çayırbaşı)
13:00 Sultanmurat 1-2 Bayrampaşa Teknik (Sefaköy Kartal)
13:00 Şirinevler 1-0 Fatih Hilal (Kocasinan)
15:00 Giresun Emeksan 1-3 İstanbul Bulancak (Alibeyköy)
15:00 Cevat Köprübaşı 1-1 İstanbul Bayburt (Kemerburgaz)

7. Grup
11:00 Bahçelievler 0-3 Küçükcekmece (Kocasinan)
11:00 Vardarspor 1-3 Gelişimspor (Namık Sevik)
13:00 Kazım Karabekir Mevlana 0-2 Rumeli İdmanyurdu (Albayrak 2’Nolu Saha)
15:00 Yıldız Kanaryalar 2-2 İstanbul Türk Telekomspor (İ.Ü Orman Fakültesi)
__ __ Nurtepe 0-3 1453 Fatih Gençlik (Hükmen)




9. Grup
13:00 Cevatpaşa 1-2 Mahmutşevketpaşa (İBB Bayrampaşa)
13:00 Galata 3-0 Altınova (Beyoğlu)
15:00 GOP Barbaros 1-1 İstinye (Küçükköy)
15:00 Seyrantepe Yeşilce 0-1 Söğütlüçeşme (Yahya Kemal)
17:00 Yeşilpınar 0-0 Mimarsinan (Yıldıztabya)

11. Grup
11:00 Cevizli 1-2 Şişli Yayla (Beyoğlu)
11:00 Sefaköy 2-3 Hamidiyespor (Sefaköy Kartal)
13:00 Yeniköy 9-2 Bayrampaşa Demir (Çayırbaşı)
14:00 Yeni Levent Konaklar 0-0 Küçük Ayasofya (Çilekli)
15:00 Çayırgücü 2-1 Bağcılar İY Cemspor (Yıldıztabya)

13. Grup
13:00 Haznedar Çetinkaya 0-4 Sütlüce (Gazi Mahallesi)
15:00 S. Sultançiftliği 3-2 Muradiye (İBB Cebeci Spor Kompleksi)
15:00 Günyamaç 1-4 Pınarspor (Göktürk)
15:00 Zeytinburnu Yıldız 3-0 Aksaray (Merkezefendi)
16:30 İkitelli 4-0 Bahçelievler Gümüşhane (Halkalı Etap)

15. Grup
15:00 Pendik Kaynarca 2-3 Taşdelen (Kaynarca)
15:00 Kartal Elçi 5-1 Heybeliada (Kartal Yunus)
15:30 Sarıgazi 2-1 Çakmakspor (Sarıgazi)
16:00 1923 Esenkent 2-1 Onayspor (Gülsuyu Asım Kara)
__ __ Gümüşsuyu (BAY)

17. Grup
13:30 Sancaktepe 3-1 İdealtepe (Sarıgazi)
14:00 Aydınlıspor 0-4 Valide Tayfun (Sultanbeyli 75.Yıl)
15:00 Anadolu Hisarı 3-1Pendik Esenyalı (Kavacık)
15:00 İstanbul Sitespor 1-0 Kartal Yunusspor (İstanbul Site)
__ __ İstanbul Sahil (BAY)

AmatörLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!