1. Amatör Lig 8 Ekim Cumartesi canlı maç sonuçları
İstanbul 1. Amatör Lig 2. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarına haberin devamında ulaşabilirsiniz.
Not: Maçlar tamamlanınca puan durumları eklenecektir.
8 Ekim 2016 Cumartesi maç programı
1. Grup
13.00 Gazitepe 2-0 Bolluca (Silivri)
13.00 Avcılar Cihangir 4-1 Çanakça (Firuzköy)
15.00 Kavaklı Köyü 1-0 Başakşehir (Silivri)
15.00 Esenyurt İncirtepe 0-5 Büyükçekmece Mimarsinan (Esenyurt Bld.)
— . — Yeşilesenyurtspor (BAY)
3. Grup
13.00 Subaşı 3-1 Tepecik Anadolu (Çatalca)
13.00 Başakşehir İkitelli 0-3 Silivri Alibey (İFA)
15.00 Muratbey 1-1 Akalan (Çatalca)
15.00 Yeşilbayır 2-1 Büyük Kılıçlı (Hadımköy)
— . — Denizköşklerspor (BAY)
5. Grup
13.00 Güngörenspor 3-0 Cevatpaşa (Gazi Mahallesi)
15.00 Şirinevler 2-3 Havataş (Kocasinan)
15.00 Zeytinburnu 0-2 Yedikule (Merkezefendi)
15.00 Fatih Hilal 0-0 CFS Bağcılar (Mimarsinan)
— . — Sarıyer Yenimahallespor 0-3 Hürriyet Gücüspor (Hükmen)
7. Grup
11.00 Abide-i Hürriyet 0-1 Topkapı (Nurtepe)
13.00 Altınova 2-1 Kumkapı Sarıçubuk (Albayrak Suni Çim)
13.00 Tepebağ Kültür 2-2 Ulutepe (Merkezefendi)
15.00 Etiler 2-1 Piyalepaşa (Ayazağa Atatürk)
15.00 Mahmutşevketpaşa 3-2 Bahçelievler Soğanlı (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
9. Grup
15.00 Gültepe Özgençlik 7-0 Günyamaç (Yeşilova Aktaş)
15.00 Şafak 76 0-5 Çapa (Mahmutbey)
15.00 Şehremini 2-2 Ceylanspor (Namık Sevik)
15.00 Bayrampaşa Teknik 0-1 Bahçeköy (Bayrampaşa Bld.)
— . — Eroğluspor (BAY)
11. Grup
13.00 Haliçspor 2-0 Poligon Fethiye (Namık Sevik)
13.00 Çankırı Maruf 1-1 Küçükpazarspor (Bayrampaşa Bld.)
15.00 Kanarya 2-0 Çeliktepe Ümit (Kanarya)
17.00 Yıldıztabya 0-0 İstanbul Bulancak (Yıldıztabya)
— . — Giresun Emeksanspor (BAY)
13. Grup
13.00 Nurtepespor 2-1 1863 Boğaziçispor (Nurtepe)
13.00 Harmantepespor 1-1 Yeni Levent Konaklar (Yahya Kemal)
15.00 Sefaköyspor 1-1 Haydarspor (Sefaköy Kartal)
15.00 Araphanspor 2-1 Cevizlispor (Alibeyköy)
— . — Damlaspor (BAY)
15. Grup
11.30 Küçükyalı Yelken 3-2 Pendik Kaynarca (Maltepe Başıbüyük)
14.00 Üsküdar Anadolu – Kartal Çavuşoğlu (Selimiye)(Kartal Cavuşoğlu maça çıkmadı)
15.00 Kavacık 3-1 Sancaktepe (Kavacık)
— . — Ömerlispor 0-3 Heybeliadaspor (Hükmen)
— . — Taçspor (BAY)
17. Grup
11.00 Ataşehir Doğuş 0-3 Çakmakspor (Yenisahra Suni Çim)
13.30 1923 Esenkent 2-1 Gümüşsuyu (Maltepe Başıbüyük)
15.00 Fikirtepe Dumlupınar 1-1 Kartalgücü (Yenisahra)
15.00 Sapanbağları 8-0 Üsküdar 1919 (Kartal Yunus)
— . — Aydınlıspor (BAY
Amatorlig.Net