Dolar 32,2020
Euro 35,0069
Altın 2.504,53
BİST 10.643,58
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 22°C
Az Bulutlu
İstanbul
22°C
Az Bulutlu
Pts 22°C
Sal 25°C
Çar 22°C
Per 23°C

1. Amatör Lig 8. Hafta Programı

A+
A-
02.12.2015

İstanbul 1. Amatör Lig 5-6 Aralık Cumartesi-Pazar maçlarının programına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.


5 Aralık 2015 Cumartesi programı


2. Grup

14:00 Ortaköy Silivri-Gökçeali (Silivri Ortaköy)
14:00 B.Ç.M.Sinan-Silivri Ortaköy (Mimarsinan Baba Hakkı)
14:30 Gop.Yeniköy-Dağyenice (Taşoluk)
14:30 Muratbey-Kamiloba (Çatalca)
Başakşehir BAY

4. Grup

10:45 CFS Bağcılar-Göktürkspor (Mahmutbey)
12:00 Boğaziçi-Bezirganbahçe (Beşiktaş Çilekli)
14:30 Aslantepe-Ceylanspor (Kağıthane Sadabad)
14:30 Küçük Ayasofya-Tepebağ Kültür (Namık Sevik)
14:30 Yıldırımbosnaspor-Yenişehir (Bayrampaşa Bld.)

6. Grup

10:00 Topçular-Kartaltepe (Alibeyköy)
12:30 Talatpaşa-Sefaköy Kartal (Kağıthane Sadabad)
12:30 Yedikule-Bağcılar Gençlergücü (Namık Sevik)
12:30 Terazidere-Örnektepe (Bayrampaşa Bld.)
14:30 Kanarya Azimspor- İTÜ (Kanarya )

8. Grup

09:00 Bağcılar İ.Y.Cemspor-Şirinvler (Mahmutbey)
10:45 İstanbul Giresunspor-Cerrahpaşa (Bayramapaşa Bld.)
12:00 Ulutepe-1907 A.Ç.Çeşme (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
12:30 İst.Esenler Tokat-Cevatpaşa (Albayrak Suni Çim)
14:30 İst.Malatyaspor-Tophane Tayfun (Sefaköy Kartal)

10. Grup

12:30 Fatih Hilal-Karadolapspor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Denizköşkler-Kanarya (Avcılar Firuzköy)
14:30 Yahya Kemal-Altınyıldız (Yahya Kemal)
14:30 Şişli Yayla- Esen Bayburt (Feriköy)
Bahçelievler Olimpikspor BAY

12. Grup

10:45 Cevizli-Araphan (Beyoğlu Stadı)
10:45 Kumkapı Sarıçubuk-Yıldıztabya (Fatih Mimarsinan)
12:30 Z.Yıldız-Nurtepe Güney Yıldızı (Z.Burnu Hasan Doğan)
14:30 Mahmutbey-Gürzafer (Mahmutbey)
Muradiyespor BAY

14. Grup

10:00 Sarıgazi-Taçspor (Sarıgazi)
14:00 Sultantepe-Anadolu Hisarı (Selimiye)
14:00 Aydınlıspor-Kartalgücü (Tuzla)
14:00 Yamanspor-Kartal Elçi (Çakmak)
14:30 Küçükyalı Yelken-Kavakpınar (İdealtepe)

16. Grup

12:30 Kanlıca-Şile (Ortaçeşme)
14:00 Elmalıspor-Heybeliada (Paşabahçe)
14:30 İstanbul Esnafspor-Acıbadem Üsküdar (Ömerli Stadı)
14:30 Uzundere-Öz Karacaahmet (S.Beyli 75.Yıl)
14:30 Koşuyolu-Sapanbağları (Dudullu)

18. Grup

12:00 İstanbul Mesudiye-İdealtepe (Paşabahçe)
12:00 Üsküdar Anadolu-Gümüşsuyu (Semilye)
12:30 Pendik Kavakpınar-Maltepe Yıldız (Kaynarca)
14:30 Yeldeğirmeni-Adalar (Yeni Sahra)
Yakacıkspor BAY

6 Aralık 2015 Pazar programı


1. Grup

10:00 Hadımköy-Bolluca (Hadımköy)
10:00 Merkez Kayaşehir-Başakşehir Kartal (Cebeci Kompleksi)
12:30 Esenuyrt-Tepecik Anadolu (Esenyurt Belediye)
14:30 Büyük Kılıçlı-Celaliye (Silivri)

3. Grup

12:30 Gümüşyaka-Yeşilesenyurt (Silivri)
12:30 Avcılar Cihangir-M.Kemalpaşa (Avcılar Firuzköy)
14:00 Ç.İhsaniye-Silivri Mimarsinan (İhsaniye)
14:00 Çanakça-Kavaklı Köyü (Çanakçca)

5. Grup

09:00 Mimarsinan-G.O.Paşa Barbaros (Fatih Mimarsinan)
12:30 Reşitpaşa-Haliç (Çayırbaşı)
14:30 Söğütlüçeşme-Hürriyetgücü (K.Çekmece Metin Oktay)
14:30 Sultanmurat-Şehzadebaşı (Sefaköy Kartal)
14:30 Sanayi Mahallesi-İstanbul Bafra (Mehdi Sancak)

7. Grup

12:00 Sekbanlarspor-Çayırgücü (Erokspor Tesisleri)
12:30 Mahmutşevketpaşa-Aksaray (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)
14:30 Tozkoparan-Küçükçekmece İ.Y. (Bakırköy Bld. 1 Nolu Saha)
14:30 Bayrampaşa Teknik-Fişekspor (Bayramapaş Bld.)
14:30 Bahçeköy-Nişanca Kalespor (Bahçeköy)

9. Grup

12:30 Sütlüce-K.K.Bekir Mevlana (Beyoğlu Stadı)
12:30 Seyrantepe Yeşilce-Çapa (Mehdi Sancak)
14:30 İstanbul Demir-Merter (Halkalı Etap)
14:30 İstanbul Konya-Tarabya (Z.Burnu Hasan Doğan)
16:00 Yeni Levent Konakları-Giresun Emeksan (Beşiktaş Çilekli)

11. Grup

10:45 Siirt İstanbul Yavuzselim- Y.S.Selim (Fatih Mimarsinan)
12:30 Sefaköy-Zaferspor (Sefaköy Kartal)
12:30 Yeni Özkartal-Kuruçeşme (Gazi Mahallesi)
14:00 Okmeydanı Fetih-1863 Boğaziçi (Okmeydanı Fetih)
Bayrampaşa Demirspor BAY

13. Grup

10:45 İkitelli-Havataşspor (Halkalı Etap)
10:45 Güneştepe-İstanbul Bulancak (Bakırköy Bld. 2 Nolu Saha)
12:30 Balat Yeşilova-Hamidiyespor (Yıldıztabya)
14:30 Telsiz-Çankırı Maruf (Merkezefendi)
Akatlarspor BAY

15. Grup

12:00 Taşdelen-Kartal Yuvası (Ömerli Stadı)
12:30 Örnekköy-Üsküdar 1919 (Ortaçeşme)
12:30 Orhanlıspor-Valide Tayfun (Tuzla)
14:30 Tokatköy-1923 Esenkent (Ortaçeşme)
14:30 Tuzla Şifa-Pendik Doğan (Tuzla)

17. Grup

10:00 1877 Alemdağ-İçerenköy İ.Y. (Alemdağ)
10:45 Anadolu Kavağı-Beykoz Çavuşbaşı (Ortaçeşme)
12:30 Fikirtepe Dumlupınar-Ömerlispor (Yeni Sahra)
14:30 Doğangüneş-Çakmakspor (Selimiye)
14:30 Kartal Çavuşoğlu-Balkan Yeşilbağlar (Kartal Yunus)

Amatör Lig .Net

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!