DOLAR 7,8109
EURO 9,4168
ALTIN 459,26
BIST 1.338
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 9°C
Çok Bulutlu
İstanbul
9°C
Çok Bulutlu
Per 14°C
Cum 14°C
Cts 16°C
Paz 15°C

1. Amatör Lig 9 Kasım 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları

1. Amatör Lig 9 Kasım 2019 Cumartesi Canlı Maç Skorları
09.11.2019
A+
A-

1. Amatör Ligde 9. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Maçların canlı skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0532 790 1735 numaralı telefona SMS veya WhatsApp yoluyla mesaj yollayabilirsiniz.

9 Kasım 2019 Cumartesi Maç Programı

2. Grup
14:00 Çatalca Çiftlikköyspor 0-0 Esenyurtspor (Karacaköy)
14:30 İzzettinspor 2-2 Merkez Kayaşehirspor (İzzettin Stadı)
14:30 Gökçealispor 2-0 Esenyurt Acarspor (Ziya Altınoğlu)
14:30 Hadımköyspor 1-1 Gazitepespor (Hadımköy)
14:30 Güzelcespor 1-6 Anadolu Esenyurtspor (Güzelce)

4. Grup
10:45 Gelişimspor 2-2 Bağcılar Güneşlispor (Beyoğlu)
14:30 İzzetpaşa 3-2 Bahçeköyspor (Feriköy)
15:00 Mimarsinanspor 4-1 Sefaköy Kartalspor (Fatih Mimarsinan)
16:30 Muradiye 2-1 Esenlerspor (Beşiktaş İsmet İnönü)
16:30 Bahçelievler İY 1-1 Davutpaşa (Şenlikköy)

6. Grup
10:45 Seyrantepe Yeşilcespor 2-3 Zeytinburnu Zaferspor (Yahya Kemal)
12:30 Vardarspor 2-2 Tozkoparan Birlikspor (Namık Sevikı)
13:00 Bahçelievler Olimpikspor 1-1 Başakşehir Kartalspor (K. Metin Oktay)
13:00 Kumkapı Sarıçubuk 2-3 Güneşlispor (Fatih Mimarsinan)
14:30 İkitellispor 3-1 Kazım Karabekir Mevlanaspor (İFA)

8. Grup
12:30 Çankırı Marufspor 2-2 Merkezefendispor (Bayrampaşa)
14:30 Halil Rıfat Paşa 1-2 K. Yeşilova Esnafspor (Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Esenayspor 3-3 Akatlarspor (Küçükköy)
16:30 Olimpiyatspor 3-3 Kilyosspor (Esenler)
— . — İstanbul Kastamonuspor 3-0 h Rumeli İdman Yurdu

10. Grup
10:45 Cankurtaranspor 5-2 Merterspor (Namık Sevik)7
11:00 Siirt İst.Yavuz Selim Okulu 2-0 Damlaspor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Ulutepespor 3-8 Mahmutbey (Yusuf Tunaoğlu)
14:30 Çeliktepespor 3-1 Ayazağaspor (Seyrantepe)
— . — Söğütlüçeşme Birlikspor 0-3 h Tophane Tayfunspor

12. Grup
11:00 İstanbulspor Kulübü 0-5 Galata (K. Metin Oktay)
12:30 Şirinevlerspor 1-1 Esenler Kent Yıldızspor (İFA)
12:30 İstanbul Gümüşhanespor 1-0 Etiler Kartalspor (Yahya Kemal)
— . — Tepebağ Kültürspor 3-0 h Emirganspor

14. Grup
11:00 Sapanbağlarıspor 3-1 Sultanbeylispor (Kartal Yunus)
14:30 İstanbul Sitespor 3-2 Öz Karacaahmetspor (İstanbul Site)
15:00 Kartal Çavuşoğluspor 1-2 Kanlıcaspor (Kartal Yunus)
16:00 Yeldeğirmenispor 4-2 Taşdelenspor (Yenisahra)

16. Grup
14:30 Adalarspor 1-2 Kartal Yunusspor (İdealtepe)
15:00 İstanbul Esnafspor 2-8 Aydınlıspor (Sultanbeyli 75. Yıl)
16:00 Üsküdar Anadolu 2-4 Pendik Kavakpınarspor (Selimiye)
16:00 Ümraniye Yamanspor 6-0  Esenkentspor (Ümraniye Belediye)

AmatorLig.Net

YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!