DOLAR 7,4520
EURO 9,0267
ALTIN 440,86
BIST 1.560
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 7°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
7°C
Parçalı Bulutlu
Per 11°C
Cum 13°C
Cts 14°C
Paz 15°C

1. Amatör Ligde 15 Aralık Perşembe Canlı Maç Skorları

1. Amatör Ligde 15 Aralık Perşembe Canlı Maç Skorları
15.12.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 13. Hafta 15 Aralık Perşembe günü 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grupların maçları ile devam edecek.

Not: Maçlar tamamlanınca puan durumları eklenecek.

Skor bildirmek isterseniz 0532 574 3379’a WhatsApp ya da SMS gönderebilirsiniz.

2. Grup
15:00 Merkez Kayaşehir 3-2 Ortaköy Silivri (İBB Cebeci)
15:00 Hadımköy 4-0 Avcılar Yeşilkent (Hadımköy)
15:00 Çatalca Çiftlikköy 1-5 Kamiloba (Çantaköy)
__ __ İstanbul Kayaşehir (BAY)
__ __ Gökçeali 0-3 Güzelce (Hükmen)
2gr

 

4. Grup
14:00 Muradiyespor 0-1 Bayrampaşa Demirspor (Beşiktaş Çilekli Tesisleri)
15:00 Kazım Karabekir Mevlana 5-1 Bağcılar İY Cemspor (KK Mevlana)
15:00 Kağıthanespor 2-2 Küçükçekmece İY (Hasbahçe)
15:00 Kocamustafapaşa 3-3 Rumeli Kavağı (Namık Sevik)
__ __ Talatpaşa 0-3 Yenişehir (Hükmen)
4gr
 

6. Grup
12:00 Hamidiyespor 5-0 Küçük Ayasofya (Hasbahçe)
12:00 Cevat Köprübaşı 1-3 Yeni Özkartal (Çilekli)
15:00 Terazidere 5-0 Pınarspor (Bayrampaşa Belediye)
15:00 Selvispor 0-4 Tophane Tayfun (Z. Burnu Hasan Doğan)
15:00 Ateştuğla 1-1 Sefaköy Kartal (Bağcılar Mahmutbey)
6gr
 

8. Grup
11:00 Sanayi Mahallesi 1-1 Şişli Yayla (Yahya Kemal)
13:00 Sultangazi Sultançiftliği 7-0 Zeytinburnu Yıldız (İBB Cebeci)
15:00 Bahçelievler 1-0 Gültepe (Kocasinan)
15:00 İstanbul Trabzon 5-2 Cerrahpaşa (Yıldıztabya)
15:30 Esenlerspor 2-2 Kilyosspor (İBB Bayrampaşa)
8gr

 

 

10. Grup
13:00 İstanbul Gümüşhane 2-2 Aksaray (Mehdi Sancak)
15:00 Mimarsinan 2-0 Örnektepe (Fatih Mimarsinan)
15:00 Kanarya Azim 0-2 Okmeydanı Fetih (Kanarya)
16:00 Akatlar 3-1 Çayırgücü (Çilekli)
__ __ Karadolapspor (BAY)

1a10

12. Grup
15:00 Öz Alibeyköyspor 1-5 Güneşlispor (Karadolap)
15:00 Sultanmurat 2-0 Balat Yeşilova (Sefaköy Kartal)
15:00 İstanbul Bayburt 0-3 Kartaltepe (Mehdi Sancak)
15:00 Seyrantepe Yeşilce 0-4 Şehzadebaşı (Seyrantepe)
__ __ Boğaziçi (BAY)
12gr




14. Grup
15:00 Cevizli Anadolu 1-1 İstanbul Esnafspor (Kartal Bulvar) (İ. Esnafsporlu oyuncunun kırmızı kart görünce hakeme saldırdığı ve hakemin soyunma odasına gittiği bildirildi. Maç yarıda kaldı)
15:00 Taşdelen 1-3 Barbaros (Alemdağ)
15:00 Örnekköyspor 2-0 Balkan Yeşilbağlar (Ortaçeşme)
15:00 Koşuyolu 3-0 İçrenköy İY (Yeni Sahra) (İçerenköy İY sahaya çıkmadı)
__ __ İdealtepespor (BAY)
14gr

 

 

16. Grup
14:00 Valide Tayfun 2-4 Yamanspor (Dudullu)
15:00 Kartal Yuvası 2-1 Orhanlıspor (Kartal Yunus)
15:00 Pendik Kavakpınar 3-1 Maltepe Yıldız (Kaynarca)
15:00 Elmalıspor 1-1 İstanbul Sahilspor (Paşabahçe)
__ __ Acıbadem (BAY)

1a16

18. Grup
13:00 Yakacıkspor 3-0 Sarıgazispor (Kartal Bulvar)
13:00 Adalarspor 1-2 Gülensuspor (Kartal Yunus)
15:00 Pendik Güllübağlar 0-1 Beykoz Çavuşbaşı (Dolayoba)
15:00 İstanbul Kemahspor 4-1 Acıbadem Üsküdar (Selimiye)
__ __ İstanbul Altınordu (BAY)
18gr

Skor bildirmek isterseniz 0532 574 3379’a WhatsApp ya da SMS gönderebilirsiniz.

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!