DOLAR 7,5345
EURO 8,9835
ALTIN 411,42
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Paz 8°C
Pts 9°C
Sal 13°C
Çar 12°C

1. Amatör Ligde 16. Hafta Programı

30.12.2016
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Lig 16. hafta maçları 31 Aralık Cumartesi ve 1 Ocak Pazar günleri oynanacaktır.

1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ve 17. Gruplar 31 Aralık Cumartesi 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Gruplar ise 1 Ocak Pazar günü maçlarını oynayacak.
31 Aralık Cumartesi Programı

1. Grup
15:00 Bolluca-Başakşehir (Bolluca)
15:00 Avcılar Cihangir-Kavaklı Köyü (Avcılar Firuzköy)
15:00 Çanakça-Büyükçekmece Mimarsinan (İzzettin)
15:00 Yeşil Esenyurt-Esenyurt İncirtepe (Esenyurt Turgut Özal)
__ __ Gazitepe (BAY)
3. Grup
13:00 Silivri Alibey-Tepecik Anadolu (Silivri)
13:00 Muratbey-Subaşı (Çatalca)
13:00 Akalan-Büyük Kılıçlı (İzzettin)
13:00 Denizköşkler-Yeşilbayır (Avcılar Firuzköy)
__ __ Başakşehir İkitelli (BAY)
5. Grup
15:00 Yedikule-CFS Bağcılar (Yıldızyabya)
15:00 Havataşspor-Fatih Hilal (Albayrak)
15:00 Güngörenspor-Şirinevler (Bayrampaşa Büyükşehir Bld.)
__ __ Cevatpaşa 3-0 Hürriyetgücü (Hükmen)
__ __ Zeytinburnu 3-0 Sarıyer Yenimahalle (Hükmen)
7. Grup
11:00 Piyalepaşa-Bahçelievler Soğanlı (Beyoğlu)
13:00 Kumkapı Sarıçubuk-Topkapı (Fatih Mimarsinan)
13:00 Ulutepe-Mahmutşevketpaşa (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
13:00 Altınova-Tepebağ Kültür (Yıldıztabya)
__ __ Etiler 0-3 Abide-i Hürriyet (Hükmen)
9. Grup
13:00 Günyamaç-Bahçeköy (Göktürk)
13:00 Şafak 76-Bayrampaşa Teknik (Bağcılar Mahmutbey)
13:00 Çapa-Ceylanspor (Namık Sevik)
__ __ Eroğlu 0-3 Şehremini (Hükmen)
__ __ Gültepe Özgençlik (BAY)
11. Grup
13:00 Poligon Fethiye-İstanbul Bulancak (Çayırbaşı)
13:00 Çankırı Maruf-Yıldıztabya (Bayrampaşa Belediye)
13:00 Giresun Emeksan-Kanarya (Alibeyköy)
15:00 Küçükpazar-Çeliktepe Ümit (Fatih Mimarsinan)
__ __ Haliç (BAY)
13. Grup
09:00 Cevizli-1863 Boğaziçi (Beyoğlu)
14:00 Harmantepe-Nurtepe (Yahya Kemal)
14:00 Yeni Levent Konaklar-Haydarspor (Beşiktaş Çilekli)
14:00 Damlaspor-Sefaköy (Z.Burnu Hasan Doğan)
___ ___ Araphan (BAY)
15. Grup
15:00 Kartal Çavuşoğlu-Pendik Kaynarca (Kartal Yunus)
15:00 Heybeliada-Sancaktepe (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Taçspor-Kavacık (Dudullu)
__ __ Ömerlispor 0-3 Küçükyalı Yelken (Hükmen)
__ __ Üsküdar Anadolu (BAY)
17. Grup
13:00 Gümüşsuyu-Kartalgücü (Paşabahçe)
13:00 Sapanbağları-Fikirtepe Dumlupınar (Kartal Yunus)
13:00 Aydınlıspor-Ataşehir Doğuş (Tuzla)
__ __ Üsküdar 1919 Spor 0-3 Çakmak (Hükmen)
__ __ 1923 Esenkent (BAY)
1 Ocak Pazar Programı

2. Grup
15:00 Kamiloba-Ortaköy Silivri (Celaliye Kemal Karsu)
15:00 İstanbul Kayaşehir-Hadımköy (Cebeci)
15:00 Güzelce-Merkez Kayaşehir (Hadımköy)
__ __ Gökçeali 0-3 Çatalca Çiftlikköy (Hükmen)
__ __ Avcılar Yeşilkent (BAY)
4. Grup
13:00 Kocamustafapaşa-Kağıthane (Namık Sevik)
13:00 Rumeli Kavağı- Muradiye (Çayırbaşı)
13:00 Küçükçekmece İY-Bayrampaşa Demir (Halkalı Etap)
13:00 Bağcılar İY Cemspor-Yenişehir (Mahmutbey)
__ __ Talatpaşa 0-3 Kazım Karabekir Mevlana (Hükmen)
6. Grup
15:00 Hamidiyespor-Selvispor (Nurtepe)
15:00 Cevat Köprübaşı-Terazidere (Kemerburgaz)
15:00 Tophane Tayfun-Sefaköy Kartal (Bahçeköy İ.Ü.Orman Fakültesi)
15:00 Pınarspor-Yeni Özkartal (Çayırbaşı)
17:00 Küçükayasofya-Ateştuğla (Namık Sevik)

8. Grup
11:00 Cerrahpaşa-Şişli Yayla (Namık Sevik)
13:00 Sultangazi Sultançifliği-İstanbul Trabzon (İBB Cebeci)
13:00 Esenler-Bahçelievler (Albayrak)
13:00 Zeytinburnu Yıldız-Sanayi Mahallesi (Z.Burnu Hasan Doğan)
13:00 Gültepe-Kilyos (Kağıthane Seyrantepe)

10. Grup
15:00 Akatlar-Kanarya Azim (Beşiktaş Çilekli)
15:00 Okmeydanı Fetih-Örnektepe (Okmeydanı)
15:00 Karadolapspor-İstanbul Gümüşhane (Eyüp Karadolap)
15:00 Çayırgücü-Mimarsinan (Gaziosmanpaşa)
__ __ Aksarayspor (BAY)
12. Grup
15:00 Sultanmurat-Seyrantepe Yeşilce (Sefaköy Kartal)
15:00 Şehzadebaşı-Güneşli (Gazi Mahallesi)
17:00 Boğaziçi-İstanbul Bayburt (Beşiktaş Çilekli)
17:00 Balat Yeşilova-Öz Alibeyköy (Fatih Mimarsinan)
__ __ Kartaltepe (BAY)
14. Grup
13:00 Taşdelen-Koşuyolu (Alemdağ)
13:00 İdealtepespor-Örnekköyspor (Maltepe İdealtepe Suni Çim)
13:00 Barbaros-Cevizli Anadolu (Selmiye)
__ __ İçerenköy İY 0-3 İstanbul Esnafspor (Hükmen)
__ __ Balkan Yeşilbağlar (BAY)
16. Grup
15:00 Valide Tayfun-Elmalı (Dudullu)
15:00 İstanbul Sahilspor-Orhanlı (Maltepe Başıbüyük)
15:00 Acıbadem-Pendik Kavakpınar (Çakmak)
15:00 Yamanspor-Kartal Yuvası (Ümraniye Bld.Suni Çim)
__ __ Maltepe Yıldız (BAY)
18. Grup
11:00 Kemahspor-Yakacık (Selimiye)
11:00 Sarıgazi-Beykoz Çavuşbaşı (Sarıgazi)
13:00 İstanbul Altınordu-Adalar (Kartal Yunus)
13:00 Acıbadem Üsküdar-Pendik Güllübağlar (Yeni Sahra)
__ __ Gülensuspor (BAY)

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!