Dolar 32,8397
Euro 35,1483
Altın 2.456,46
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 28°C
Açık
İstanbul
28°C
Açık
Cts 28°C
Paz 29°C
Pts 30°C
Sal 29°C

1. Amatör Ligde 22 Ekim Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
22.10.2017

İstanbul 1. Amatör Ligde 4. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

Not: Maçlar tamamlandığında puan durumları eklenecektir.

2. Grup
14:30 Merkez Kayaşehir 2-1 Ambarlı Işık (Taşoluk)
14:30 Muratbey 6-0 Kamiloba (Çatalca)
14:30 Silivri Alibey 1-0 Hadımköy (Silivri)
__ __ Çatalca Çiftlikköy 3-0 Esenkent Gençlik (Hükmen)
__ __ Çatalca Öznakkaş (BAY)

 

4. Grup
10:45 Telsiz 3-0 Ceylanspor (Merkezefendi)
12:30 Çankırı Maruf 3-2 Karadolapspor (Bayrampaşa Belediye)
14:30 Taksim 1-2 Harmantepe (Feriköy)
14:30 Bahçeköy Astraspor 3-1 Kumkapı Sarıçubuk (Bahçeköy Orman Fakültes,)
14:30 Neslişah 1-4 İstanbul Sinop (Fatih Mimarsinan)

 

6. Grup
10:45 Ferahevler 1-1 Yenigayret (Çayırbaşı)
12:30 Küçükpazar 0-4 Sefaköy Kartal (Fatih Mimarsinan)
14:30 Ulutepe 2-2 Trabzon 1453 Spor (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16:00 Ulusspor 0-11 Havataş (Beşiktaş Çilekli)
18:00 Piyalepaşa 2-1 Hürriyetgücü (Beyoğlu)




8. Grup
12:00 Boğaziçi 3-1 Zeytinburnu (Beşiktaş Çilekli)
12:30 Abide-i Hürriyet 2-3 K. Yeşilova Esnaf (Kağıthane Nurtepe)
12:30 Mecidiyeköy 1-1 Okmeydanı Fetih (Kağıthane Yahya Kemal)
12:30 1863 Boğaziçi 2-2 Haliç (Çayırbaşı)
15:00 Yeni Özkartal 1-2 Esenler (Gazi Mahallesi)

 

10. Grup
11:00 Tophane Tayfun 2-1 Şafak 76 (Beyoğlu)
12:30 Kocamustafapaşa 0-6 Alibeyköy Parseller (Namık Sevik)
15:00 İstanbul Trabzon 1-1 Yücespor (Sefaköy Kartal)
15:00 Bahçelievler Soğanlı 1-1 İzzetpaşa (Kocasinan)
15:00 İstanbul Esenler Tokat 6-1 Reşitpaşa (Esenler Stadı)

 

12. Grup
10:00 Öz Yarımburgaz 3-2 Öz Alibeyköy (Halkalı Etap)
10:45 Sakarya İMÇ. 1-3 Şehzadebaşı (Fatih Mimarsinan)
14:00 Kuruçeşme 1-2 İstanbul Ünye (Beşiktaş Çilekli)
14:30 Rumeli Kavağı 1-4 Sağmalcılar (Avcılar Atatürk Stadı)
14:30 Şirintepe 2-3 İstanbul Kastamonu (Kağıthane Yahya Kemal)

 

14. Grup
12:30 Pendik Güllübağlar 1-1  Kartal Yuvası (Kaynarca)
13:30 Esenkent 2-2 Örnekspor (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Kanlıca 0-0 Ortadağspor (Ortaçeşme)
15:00 Tuzla Şifa 2-1 Üsküdar Anadolu (Alemdağ)
__ __ Koşuyolu (BAY)




16. Grup
12:30 Selimiye 2-3 Yamanspor (Selimiye)
14:00 Orhanlıspor 4-Ataşehir Doğuş (Maltepe Suni İdealtepe Çim)
14:30 İstanbul Ağrıspor 3-0 Tokatköy (Kaynarca)
15:30 Gülsuyu 0-1 Kartal Çavuşoğlu (Gülsuyu Asım Kara)
__ __ Beykoz Çavuşbaşı (BAY)

 

18. Grup
11:30 Gülensu 2-2 Maltepe Yıldız (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Yeldeğirmeni 2-4 Denizcilik İşletmeleri (Yeni Sahra )
15:30 Pendikgücü 5-1 İstanbul Altınordu (Dolayoba)
16:00 İstanbul Esnafspor 0-7 Çamlıca (Sultanbeyli 75.Yıl)

AmatörLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!