Dolar 32,2203
Euro 34,9634
Altın 2.428,03
BİST 10.676,65
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Pts 21°C
Sal 25°C
Çar 26°C
Per 26°C

1. Amatör Ligde 31 Aralık Pazar Canlı Maç Skorları

A+
A-
31.12.2017

İstanbul 1. Amatör Ligde 14. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının canlı skorlarına yardımcı olmak isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabılirsiniz.

2. Grup
12:30 Silivri Alibey 4-2 Kamiloba (Silivri)
12:30 Merkez Kayaşehir 8-3 Hadımköy (Şehit Komiser Erdem Özçelik)
14:30 Çatalca Öznakkaş 1-2 Ambarlı Işık (Çatalca)
__ __ Muratbey 3-0 Esenkent Gençlik (Hükmen)
__ __ Çatalca Çiftlikköy (BAY)

4. Grup
12:30 Çankırı Maruf 2-2 Ceylanspor (Bayrampaşa Belediye)
12:30 Neslişah 3-3 Bahçeköy Astraspor (Fatih Mimarsinan)
12:30 Taksim 0-2 Karadolapspor (Feriköy)
12:30 İstanbul Sinop 3-0 Harmantepe (İFA)
12:30 Telsiz 3-2 Kumkapı Sarıçubuk (Merkezefendi)

6. Grup
12:30 Ulutepe 4-0 Küçükpazar (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
12:30 Trabzon 1453 3-0 Yenigayret (Mahmutbey)
12:30 Piyalepaşa 1-1 Sefaköy Kartal (Beyoğlu)
12:30 Ferahevler 2-2 Havataş (Çayırbaşı)
16:30 Ulusspor 1-6 Hürriyetgücü (Çilekli)





8. Grup
12:30 Boğaziçi 2-5 Küçükçekmece Yeşilova Esnaf (Çilekli
12:30 Abide-i Hürriyet 1-5 Esenler (Nurtepe)
12:30 Mecidiyeköy 4-1 Zeytinburnu (Yahya Kemal)
12:30 Haliç 1-1 Okmeydanı Fetih (Namık Sevik)
__ __ 1863 Boğaziçi 3-0 Yeni Özkartal (Hükmen)


10. Grup
10:45 Kocamustafapaşa 1-1 Tophane Tayfun (Namık Sevik)
10:45 İstanbul Trabzon 5-1 Şafak 76 (Halkalı Etap)
14:30 Alibeyköy Parseller 0-2 Reşitpaşa (Alibeyköy)
14:30 İstanbul Esenler Tokat 1-0 İzzetpaşa (Esenler Belediye)
14:30 Bahçelievler Soğanlı 1-0 Yücespor (Kocasinan)

12. Grup
10:45 Rumeli Kavağı 2-0 Öz Alibeyköy (Çayırbaşı)
10:45 Sakarya İMÇ 2-1 İstanbul Kastamonu (Fatih Mimarsinan)
12:30 İstanbul Ünye 2-1 Sağmalcılar (Kocasinan)
12:30 Öz Yarımburgaz 1-3 Şehzadebaşı (Halkalı Etap)
14:30 Kuruçeşme 1-1 Şirintepe (Çilekli)




14. Grup
12:30 Esenkent 1-2 Üsküdar Anadolu (Gülsuyu Asım Kara)
12:30 Kanlıca 5-1 Örnekspor (Kavacık)
12:30 Pendik Güllübağlar 2-5 Ortadağspor (Pendik Çamlık)
__ __ Tuzla Şifa (BAY)

16. Grup
12:30 Gülsuyu 4-0 Tokatköy (Kartal Yunus )
14:30 Beykoz Çavuşbaşı 7-1 Yamanspor (Çavuşbaşı)
14:30 İstanbul Ağrı 6-0 Ataşehir Doğuş (Kaynarca)
14:30 Selimiye 1-1 Kartal Çavuşoğlu (Selimiye)
__ __ Orhanlıspor (BAY)

18. Grup
14:30 Gülensu 3-0 Denizcilik İşletmeleri (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 İstanbul Altınordu 1-11 Çamlıca (Kartal Yunus)
14:30 Yeldeğirmeni 2-0 Pendikgücü (Yeni Sahra Suni Çim)
__ __ İstanbul Esnafspor 0-3 Maltepe Yıldız (Hükmen)




AmatörLig.Net

YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!