DOLAR 8,2895
EURO 9,7413
ALTIN 501,53
BIST 1.127
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Gök Gürültülü
İstanbul
21°C
Gök Gürültülü
Per 20°C
Cum 19°C
Cts 17°C
Paz 16°C

1. Amatör Ligde 6 Ocak Cumartesi Canlı Maç Skorları

1. Amatör Ligde 6 Ocak Cumartesi Canlı Maç Skorları
06.01.2018
A+
A-

İstanbul 1. Amatör Ligde 15. hafta maçları bugün oynanacak maçlarla sona erecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının canlı skorlarına haberin devamında bulabilirsiniz.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
12:30 Hadımköy 0-3 Çatalca Öznakkaş (Hadımköy)
14:00 Kamiloba 0-3 Merkez Kayaşehir (Celaliye Kemal Karasu)
14:30 Çatalca Çiftlikköy 0-2 Muratbey (Karacaköy)
__ __ Esenkent Gençlik 0-3 Silivri Alibey (Hükmen)
__ __ Ambarlı Işık (BAY)

4. Grup
10:45 Kumkapı Sarıçubuk  3-2 Çankırı Maruf (Fatih Mimarsinan)
12:30 Ceylanspor 1-2 Taksim (Küçükköy)
14:30 Harmantepe 1-1 Neslişah (Kağıthane Yahya Kemal)
14:30 Karadolapspor 0-3 İstanbul Sinop (Eyüp Karadolap)
14:30 Bahçeköy Astraspor 5-0 Telsiz (Bahçeköy Orman Fakültesi)

6. Grup
12:30 Havataş 3-6 Trabzon 1453 (Albayrak Suni Çim)
12:30 Yenigayret 4-2 Ulutepe (Namık Sevik)
12:30 Hürriyetgücü 2-3 Ferahevler (Kağıthane Nurtepe)
14:30 Küçükpazar 0-4 Piyalepaşa (Fatih Mimarsinan)
14:30 Sefaköy Kartal 3-0 Ulusspor (Sefaköy Kartal)






8. Grup
10:45 Esenler 9-0 Boğaziçi (Esenler)
10:45 K.Ç.Yeşilova Esnaf 2-3 Mecidiyeköy (Küçükçekmece Metin Oktay)
10:45 Zeytinburnu 1-3 Haliç (Merkezefendi)
10:45 Okmeydanı Fetih 3-1 1863 Boğaziçi (Okmeydanı Fetih)
__ __ Yeni Özkartal 0-3 Abide-i Hürriyet (Hükmen)

10. Grup
10:45 İzzetpaşa 1-2 Alibeyköy Parseller (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
10:45 Şafak 76 0-7 Bahçelievler Soğanlı (Bağcılar Mahmutbey)
10:45 Yücespor 0-0 İstanbul Esenler Tokat (Bakırköy 1 Nolu Saha)
10:45 Tophane Tayfun 3-0 İstanbul Trabzon (Beyoğlu)
10:45 Reşitpaşa 3-2 Kocamustafapaşa (Çayırbaşı)


12. Grup

12:30 Öz Alibeyköy 0-2 İstanbul Ünye (Alibeyköy)
12:30 Sağmacılarspor 2-2 Kuruçeşme (Bayrampaşa Büyükşehir Stadı)
12:30 İstanbul Kastamonu 3-2 Öz Yarımburgaz (Fatih Mimarsinan)
12:30 Şehzadebaşı 0-0 Rumeli Kavağı (Gazi Mahallesi)
12:30 Şirintepe 1-0 Sakarya İMÇ. (Kağıthane Yahya Kemal)




14. Grup
10:30 Örnekspor 5-0 Pendik Güllübağlar (Gülsuyu Asım Kara)
12:30 Tuzla Şifa 5-0 Esenkent (Dolayoba)
12:30 Üsküdar Anadolu 2-1 Kanlıca (Selimiye)
16:00 Ortadağspor 2-3 Koşuyolu (Sarıgazi)
__ __ Kartal Yuvası (BAY)

16. Grup
12:30 Ataşehir Doğuş – Gülsuyu (Çakmak) Tatil edildi
12:30 Kartal Çavuşoğlu 1-3 Beykoz Çavuşbaşı (Kartal Yunus)
12:30 Tokatköy 2-6 Selimiye (Ortaçeşme)
12:30 Orhanlı 1-5 İstanbul Ağrı (Şile)
__ __ Yamanspor (BAY)

18. Grup
14:30 Pendikgücü 3-5 Çamlıca (Dolayoba)
14:30 Maltepe Yıldız 4-2 İstanbul Altınordu (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Yeldeğirmeni 0-0 Gülensu (Yeni Sahra)

AmatörLig.Net


YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!