DOLAR 13,7194
EURO 15,5684
ALTIN 786,58
BIST 1.910
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 14°C
Çok Bulutlu
İstanbul
14°C
Çok Bulutlu
Pts 17°C
Sal 15°C
Çar 14°C
Per 15°C

2. Amatör Lig 1 Mayıs Pazar programı

01.05.2016
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de 10. hafta, bugün oynanacak karşılaşmalarla sona erecek. Karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.

Gittiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

2. Grup
12.00 Taşolukspor 3-0 Çakılköyspor (Taşoluk)
12.00 Gazitepespor 3-0 Yeşilbayırspor (Silivri)
14.00 Haraççıspor 8-2 Esenyurt Örnek İY (Taşoluk)
14.00 Büyük Çavuşluspor 2-11 Kabakçaspor (Silivri)
15.00 Yalıköyspor 3-6 Esenkent Gençlikspor (Karacaköy)

2a2

4. Grup
14.00 Öz Yarımburgazspor 5-2 Yeşilılgazspor (Halkalı Etap)
16.00 Esentepe Şahinspor 2-1 Neslişahspor (Yıldıztabya)
16.00 Başakşehir İkitellispor 4-2 Altınaslarspor (Halkalı Etap)
16.00 Göktürk Sarayspor 8-2 Güzeltepespor (Göktürk)
–.– İstanbul Barışspor 0-3 Gültepespor (Hükmen)
4gr

 

6.Grup
11.00 Sadabadspor 1-4 Eyüp Çırçır İmarspor (Nurtepe)
12.30 Harmantepespor 4-1 Özgenspor (Yahya Kemal)
13.00 Kosova Güçspor 1-4 Beylikdüzü Gelişimspor (Yeşilova)
15.00 Emlakbank 4-0 Emniyettepespor (Rami)
15.00 Gültepe Özgençlikspor 4-1 Molla Aşkıspor (Yeşilova)

6gr




8. Grup
12.00 Gedikpaşaspor 0-2 Kilyosspor (Halkalı Etap)
16.00 Bayrampaşa Doğanspor 4-2 Gümüşderespor (Bayrampaşa Bld.)
16.30 Çelikspor 1-5 Piyalepaşaspor (Namık Sevik)
–.– Filizspor 0-3 Ayazağa Esenspor (Hükmen)
–.– Esenler Kentyıldızspor 3-0 Sümerspor (Hükmen)
8gr

 

10. Grup
10.00 Halkalıspor 7-1 İstanbul Gençlergücü (Haklakı Etap)
12.30 Langaspor 4-2 Mecidiyeköy Tayfunspor (Namık Sevik)
13.00 Ateştuğlaspor 2-1 Yıldıztabya Mimarsinanspor (Mahmutbey)
14.30 Haydarspor 8-1 Haznedar Çetinkayaspor (Namık Sevik)
15.30 Etiler Kartalspor 1-1 Rumelihisarıspor (Çilekli)

2a10

12. Grup
16.00 Sarıyer FSM Spor 1-1 Büyük Ümitlerspor (Çayırbaşı)
16.00 Gaziosmanpaşa Bağlarbaşıspor 2-1 Zekeriyaköyspor (Küçükköy)
16.00 Arnavutköyspor 1-5 Şehreminispor (Taşoluk)
16.00 Gelişimspor 0-3 Abide-i Hürriyetspor (Beyoğlu)
–.– Çağrım Marmara 1907 0-3 Esenayspor (Hükmen)
12gr





14. Grup
15.00 Erenköy Acarspor 3-0 Beykoz Göllüspor (Yenisahra)
16.00 Maltepe Belediyespor 0-3 Artukbey İÖ (İdealtepe)
16.00 KBS Kurtköyspor 2-4 Yoncaspor (Kurtköy)
16.00 Kirazlıtepespor 0-1 Girne Gençlikspor (Çakmak)
17.00 İstanbul Sahilspor 4-0 Rivaspor (Karal Bulvar)

2a14

16. Grup
12.30 Ataşehirgücüspor 0-13 Ortadağspor (Dudullu)
13.00 Göztepe Hilalspor 1-3 Pendik Esenyalıspor (Yenisahra)
17.00 Ataşehir Doğuşspor 6-1 Üsküdar Çınarspor (Yenisahra)
–.– İstanbul Ateşehirspor 3-0 Yenidünyaspor (Hükmen)

2a16

Gittiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!