DOLAR 7,7911
EURO 9,2254
ALTIN 480,41
BIST 1.213
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 23°C
Az Bulutlu
İstanbul
23°C
Az Bulutlu
Cum 23°C
Cts 22°C
Paz 23°C
Pts 21°C

2. Amatör Lig 10 Mart Pazar Maç Sonuçları

2. Amatör Lig 10 Mart Pazar Maç Sonuçları
10.03.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 6. hafta bugün oynanacak maçlarla sona eriyor. Maçların skorlarına alt bölümden ulaşabilirsiniz.

1. Grup
13.00 Yalıköy 0-4 Gümüşyaka (Karacaköy)
13.00 Sayalar 1-4 Gökçeali (Müjdat Gürsoy)
15.00 Çeltikköy 1-4 Öz Örencik (Silivri Ortaköy)
15.00 Karacaköy Belediyespor 4-2 Esenkent Gençlikspor (Karacaköy)
16.00 Medicell Mimaroba 2-4 Avcılar Gençlerbirliği (Mimarsinan Baba Hakkı)

3. Grup
11.00 Esenyurt Kartal 0-3 Selimpaşa (Esenyurt Belediye)
13.00 Esenyurt Örnek İY 3-4 Karaağaç (Esenyurt Belediye)
15.00 Ormanlı Köyü 9-0 Silivri Kadıköy (İzzettin)
15.00 Anadolu Esenyurt 1-2 Tepecik Anadolu (Esenyurt Belediye)
15.00 Arnavutköy 3-1 Esenyurt İndirtepe (Bolluca)


5. Grup
10.45 Gümüşdere 1-6 Nurtepe Güneyyıldızı (Çayırbaşı)
15.00 Kağıthane Çağlayan 0-2 Neslişahspor (Nurtepe)
15.00 Gedikpaşa 2-2 Büyükdere (Albayrak)
15.30 Tozkoparan Birlik 3-0 Hürriyet Eğitim (Gazi Mahallesi)
16.30 Esenay 6-0 Taşlıtarla (Yıldıztabya)

7. Grup
13.00 Çırçır 3-10 Okmeydanı Mahmutşevketpaşa (F. Mimarsinan)
14.30 Şehremini 2-1 Göktürk (Namık Sevik)
15.00 Öz Gayrettepe 3-1 GOP Şemsipaşa (İsmet İnönü)
15.30 Kadimspor 1-1 İstanbul Giresunspor (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 Bayrampaşa Doğan 4-2 Ayazağa Esen (İBB Bayrampaşa)


9. Grup
11.00 Fişekspor 2-6 Sanayi Mahallesi (Yıldıztabya)
15.00 Zeytinburnu Yeşiltepe 0-1 Yavuzsultanselim (Z. Hasan Doğan)
15.00 Altınay 2-4 Cankurtaran (F. Mimarsinan)
15.00 Boyacıköy 2-1 Yeşilova Yeni Ufuk (Bahçeköy Orman Fakültesi)
16.00 Bağcılar Evren 3-1 Öz Alibeyköyspor (İSTOÇ)

11. Grup
10.00 Şafak 76 2-3 Bahçelievler İY (İSTOÇ)
12.30 Cevizli 2-3 Sultanmurat (Beyoğlu)
16.30 Altınyıldız 2-4 Günyamaç (Namık Sevik)
17.30 Esenler Turgutreis Gençlik 12-0 Gençosman(İBB Esenler)
–.– Florya 0-3 Öz Yavuzselim(Hükmen)



13. Grup
12.00 Pendik Çamlık 2-4 İstanbul Esnaf
14.00 Selami Ali Yeşil Saha 0-7 Balkan Yeşilbağlar(Selimiye)
16.00 Pendik Yenişehir Kartallar 3-2 Üsküdar Çınar (Çamlık)
16.00 Girne Gençlik 1-2 Örnekköy (Başıbüyük)

15. Grup
14.00 Küçükbakkalköyspor 3-1 Beykoz Yenimahallespor (İçerenköy)
14.30 Maltepe Fındıklı 6-1 Atalar (Asım Kara)
16.00 Üsküdar İcadiye 0-3 Anadolu Üsküdar (Selimiye)
16.00 İdealtepe – İstanbul Altınordu (İdealtepe)

17. Grup
12.00 Üsküdar Salacak 2-3 1923 Esenkent (Selimiye)
14.30 İçerenköy İY 3-1 Hasanpaşa (Dudullu)
16.00 Kozyatağı İY 1-3 İstanbul Harb-İş
16.00 Ataşehir Arena 1-7 Ferahspor (Yenisahra)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!