Dolar 33,0413
Euro 35,9402
Altın 2.546,09
BİST 11.156,20
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 33°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
33°C
Parçalı Bulutlu
Cts 33°C
Paz 34°C
Pts 31°C
Sal 31°C

2. Amatör Lig 11 Şubat Pazar Sonuçları

A+
A-
11.02.2018

2. Amatör Ligde 2. Hafta maçları bugün oynanacak maçlarla devam edecek. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grup maçlarının skorları haberin devamındadır.

Skor desteği vermek isterseniz 0530 038 19 81’e WhatsApp ya da SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
12:30 Ovayenice 7-1 Esenyurt Örnek İ.Y. (Çatalca)
14:00 Esenyurt Kartal 1-2 Ormanlı Köyü (Esenyurt Belediye)
14:00 Tem Terkos 1-1 Arnavutköy (Terkos)
14:30 Gümüşpınar 1-7 Anadolu Esenyurtspor (Çatalca)
16:00 Esenyurt Acar 2-2 Subaşı (Esenyurt Belediye)

4. Grup
12:30 Alemdar 1-0 Sarıyer F.S.M (Gazi Mahallesi)
12:30 Eroğlu 6-0 Sarıyer Maden (Merkezefendi)
14:30 Gençosman 1-1 Poligon Fethiye (Albayrak Suni Çim)
14:30 Haznedar İ. Ocağı 2-3 Seyrantepe Of (Gazi Mahallesi)

6. Grup
12:30 Altınyıldız 2-2 Ateştuğla (Fatih Mimarsinan)
14:30 Öz Yavuz Selim 0-3 Zekeriyaköy (Esenler)
14:30 Mecidiyeköy Tayfun 1-1 Şehremini (Kağıthane Hasbahçe)
14:30 Yeni Ortabayır 5-0 İstanbul Artvin (Kağıthane Yahya Kemal)



8. Grup
10:45 Yeşildirek 5-0 Kemerburgaz (Fatih Mimarsinan)
14:30 Cankurtaran 2-1 CFS Bağcılar (Fatih Mimarsinan)
15:00 Gedikpaşa 4-1 Esenler Turgutreis (Halkalı Etap)
15:00 Aslantepe 0-2 Altınok (Kağıthane Sadabad)
16:30 Tepebağ Kültür 7-1 İstanbul Sivas (Merkezefendi)

10. Grup
10:45 Selvispor 7-1 Göktürkspor (Merkezefendi)
12:30 Esenler Kentyıldız 11-0 Gürzafer (Esenler)
14:30 Beştelsiz 1-0 Sanayi Mahallesi (Merkezefendi)

12. Grup
12:00 Avcılar 1903 7-2 Ayazağa Esen (Avcılar/Firuzköy)
12:30 Kağıthane Çağlayan 5-1 Samatya (Kağıthane Hasbahçe)
14:30 Güneşli 4-1 Yeşilılgaz (Bağcılar/Mahmutbey)
15:00 Bayrampaşa Doğan 1-2 Altınaslar (Bayrampaşa Belediye)



14. Grup
13:00 Anadolu Üsküdar 1-1 Kavakpınar (Selimiye)
14:00 Şile 6-3  Küçükbakkalköy (Şile)
14:30 Maltepe Fındıklı 0-1 Batı Ataşehir (Maltepe Başıbüyük)
14:30 Erenköy Gençlik 2-2 Küçüksu Yeni Mahalle (Yeni Sahra)

16. Grup
14:00 Doğangüneş 1-4 Girne Gençlik (Çakmak)
14:00 Atlasspor 3-1 Pendik Yenişehir Kartalları (Ümraniye Suni Çim)
14:30 Ataşehir Arena 2-4 Ataşehir Yonca (Dudullu)
14:30 Balkan Yeşilbağlar 5-1 Selami Ali Yeşilsaha (Kartal Yunus)
14:30 Beykoz Elmalı 2-1 TED İstanbul Koleji (Paşabahçe)

18. Grup
10:45 Üsküdar İcadiye 2-2 Feneryolu (Alemdağ)
11:00 Tunusbağı 3-1 Pendik Doğan (Selimiye)
12:00 Üsküdar Salacak 4-2 Harb-İş (Çakmak)
14:30 Sultan Mehmed Hanspor 0-1 Rüzgarlıbahçe (Maltepe İdealtepe)
15:00 Pendik 571 Velibaba Şahingücü 2-2  Çiğdemspor (Dolayoba)
AmatörLig.Net


ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!