DOLAR 12,6306
EURO 14,2880
ALTIN 729,73
BIST 1.786
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 21°C
Kuvvetli Sağanak
İstanbul
21°C
Kuvvetli Sağanak
Sal 14°C
Çar 11°C
Per 14°C
Cum 16°C

2. Amatör Lig 13 Nisan 2019 Cumartesi Maç Skorları

13.04.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 11. hafta, bugün oynanacak maçlarla başlıyor. Skorlara haberin devamında ulaşabilirsiniz.


2. Grup
16.00 Dağyenice 3-1 Seymenköy (Çatalca)
16.00 Gümüşpınar – Celaliye (Gürpınar)
16.00 Çatalca İhtaniye 2-5 Ortaköy Silivri (İhsaniye)
16.00 Akörenköy 1-0 Çanakça (Silivri Ortaköy)
–.– Ovayenicespor 0-3 Avcılar 1903 (Hükmen)

4. Grup
12.30 Çelikspor 2-3 Zeytinburnu Zafer (Namık Sevik)
13.00 Haznedar Çetinkaya 1-2 K. Tokat Bereketli (İBB Bayrampaşa)
16.00 Beştelsiz 1-5 Nurtepe (Merkezefendi)
16.30 Sarıyer Maden 3-2 Çatalzeytin Zümrüt (Çayırbaşı)
18.00 Etilerspor 4-1 Rumelihisarı (İsmet İnönü)


6. Grup
12.00 Etiler Kartalspor 1-0 Avcılar Gümüşpala (İsmet İnönü)
14.30 Poligon Fethiye – Yenişehir (Çayırbaşı)
16.00 Bağcılar İY Cemspor 2-0 Güngören Doğuş (Mahmutbey)
16.00 Yeni Özkartal 0-1 Beyoğluspor (Gazi Mahallesi)
16.30 Kocamustafapaşa 5-1 Alemdar (Namık Sevik)

8. Grup
14.00 Yeni Ortabayır 6-2 Altınaslar (Yahya Kemal)
14.30 Güzelhisar 3-2 Büyük Ümitler (Namık Sevik)
16.00 İstanbul Barışspor 3-0 Öz Yarımburgaz (Bakırköy 1 Nolu)
16.00 Şenlik Gençlerbirliği 1-3 Altınok (İBB Şenlikköy)
–.– İstanbul Artvinspor 3-0 Halkalıspor (Hükmen)



10. Grup
11.30 İTÜ 1-2 Küçükpazar (İTÜ Ayazağa)
15.00 Molla Aşkı – Şişli Anadolu (F. Mimar Sinan)
16.00 Yenidoğan Güneş 4-3 Aslantepe (Z. Hasan Doğan)
16.30 Olimpiyat 8-3 İstanbul Gençlergücü (İBB Esenler)
–.– Arena Olimpik 0-3 Bağcılar Gençlergücü (Hükmen)

12. Grup
10.45 Fatih 0-2 İstanbul Erzincan (F. Mimarsinan)
14.00 Bahçelievler 4-1 Şişli Gençlik (İBB Şenlikköy)
14.00 Yeşilılgaz 2-3 Zeytinburnu (Merkezefendi)
15.00 Halkalı Taştepe 0-5 Ateştuğla (K. Metin Oktay)
16.00 Harmantepe 2-4 Söğütlüçeşme Birlik (Yahya Kemal)


14. Grup
16.00 Kartal Cevizli Gençlergücü 2-5 Tuzla Gençlerbirliği (Kubilay Köse)
16.00 Anadolu Hisarı 6-1 Beykoz Göllü Köyü (Kavacık 15 Temmuz)
16.00 Rüzgarlıbahçe 2-2 Feneryolu (Paşabahçe)
–.– Atlas Yıldızspor 3-0 Pendik Velibaba (Hükmen)

16. Grup
15.00 Sapanbağları 1-2 FK 1864 (Kartal Yunus)
15.00 Ümraniye Hekimbaşı 5-0 Sultan Mehmed Han (Ümraniye Suni)
16.00 İstanbul Ataşehir 1-2 Ataşehir Yonca (Başıbüyük)
16.00 Erenköy Acar 0-1 Pendik Doğan (Yenisahra Çim)



18. Grup
14.00 Selamsız 3-0 h Ömerlispor (Selimiye)
16.30 Öz Ataşehir – Kavakpınar (Çakmak)
16.00 Tokatköy 1-5 Acıbadem Üsküdar (Ortaçeşme)
16.00 Anadolu Kartalları 3-3 İnkılapspor (Sultanbeyli Bld.)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!