Dolar 17,9643
Euro 18,5483
Altın 1.034,60
BİST 2.868,44
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
30°C
Parçalı Bulutlu
Cts 31°C
Paz 27°C
Pts 29°C
Sal 30°C

2. Amatör Lig 14 Mart Pazartesi sonuçları

A+
A-
14.03.2016

İstanbul 2. Amatör Lig’de 3. haftada bugün oynanacak karşılaşmalarla sona erecek. 13 Mart 2016 Pazartesi Günü oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.

Gittiğiniz maçların skorlarını vermek isterseniz 0530 038 19 81 numaralı telefona WhatsApp yada SMS yolu ile mesaj gönderebilirsiniz.

1. Grup

15:00 Kumburgaz 4-2 Akalan (Celaliye Kemal Karasu) Rüzgardan dolayı tehir
15:00 Çantaköy 3-3 Tem Terkos (Silivri)
15:00 Öz Örencik Köyü 2-3 Karaağaç (Çatalca)
15:00 Karacaköy Belediye 4-2 Akörenköy (Karacaköy)
15:00 Esenyurt Acarspor 1-1 Avcılar Yeşilkent (Esenyurt Belediye)

2a1

3. Grup
11: 00 Altınok 1Yenidoğan Güneş (Fatih Mimarsinan)
13:00 Yenigayret 0-1 Beştelsiz (Namık Sevik)
15:00 Yeşildirek 1-2 Küçükpazar (Fatih Mimarsinan)
15:00 Emirefendi 2-1  Rumeli Kavağı (Beyoğlu Stadı)

2a3

5. Grup
12:30 Büyükdere 0-3 Çayırbaşı Özkan (Sarıyer Çayırbaşı)
15:00 Sultançifliği 8-0 Rumeli İdmanyurdu (Cebeci Spor Kompleksi)
15:00 Eroğlu 6-1 İstanbul Ünye (Z.Burnu Hasan Doğan Sahası)

2a5

7. Grup
13:00 Bahçelievler 3-0 Şirintepe (Kocasinan)
15:00 Hürriyet Eğitim 4-2 Şenlik Gençlerbirliği (Kağıthane Hasbahçe)
15:00 İstanbul Sivas 1-5 İstanbul Kayaşehir (Bağcılar Mahmutbey)
15:00 Halkalı Taştepe 1-9 İstanbul Balkan (Halkalı Etap)
15:00 İstanbul Artvin 1-3 Alemdar (Kocasinan)

2a7

9. Grup
11:00 Güzelhisar 2Etilerspor (Namık Sevik)
12:30 Sakarya İMÇ. 2Sarıgöl Birlik (Vefa)
13:00 Halkalı Çamlıkaltı 3-4 Yeniufuk (İFA)
15:00 Halilrıfatpaşa 0-2 İzzetpaşa (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
15:00 Çatalzeytin Zümrüt 1-6 İstanbul Trabzon (Kağıthane Mehmet Akif Ersoy)

2a9

11. Grup
10:45 Pınarspor 5Ambarlı (Sarıyer Çayırbaşı)
11:00 Bahçelievler İ.Y. 7Z.Burnu Yeşiltepe (Kocasinan)
13:00 Beyoğluspor 0-4 Firuzköy (Beyoğlu Stadı)
13:00 1453 Fatih Gençlik 0-0 Cevat Köprübaşı (Fatih Mimarsinan)
15:00 Güngören Doğuş 1-4 Ferahevler (Gazi Mahallesi)

2a11

13. Grup
15:00 1453 Maltepe Gençlik 3-1 Beykoz İncirköy (Maltepe Başıbüyük)
15:00 İstanbul Altınordu 2-1 Sitespor (Kartal Yunus)
15:00 Barbaros 9-0 Harb-İş (Çakmak)
15:00 Kozyatağı 2-3 Ünalanspor (Yeni Sahra)
15:00 Denizcilik İşletmeleri 3-2 Esenkent (Ortaçeşme)
33

 

15. Grup
15:00 Üsküdar İcadiye 0-1 Sancaktepe (Alemdağ)
15:00 Küçükbakkalköy 1-1 Örnekspor (Dudullu)
15:00 Pendik Kaynarca 3-2 Tunusbağı (Kaynarca)
15:00 Öz Ataşehirspor 6-1 Üsküdar Salacak (Maltepe İdealtepe Sunı Çim)

2a15

17. Grup
13:00 Selamsız 3-3 Gülensu (Selimiye)
13:00 Haydarpaşa Demirspor 8-0 Hasanpaşa (Yeni Sahra)
13:00 Kınalıada 6-1 Feneryolu (Kartal Yunus)
15:00 Cevizli Anadolu 6-1 FK 1864 (Kartal Bulvar)

2A17

AmatorLig.Net

ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!