DOLAR 8,4618
EURO 10,2861
ALTIN 502,32
BIST 1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Parçalı Bulutlu
İstanbul
24°C
Parçalı Bulutlu
Sal 24°C
Çar 27°C
Per 20°C
Cum 19°C

2. Amatör Lig 14 Mayıs Pazar Sonuçları

14.05.2017
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Lig’de 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 ve 18. Grupta oynanacak olan karşılaşmaların programı haberimizin devamındadır.

Skorları bildirme konusunda yardımcı olmak isterseniz 0532 574 33 79’a WhatsApp’tan yada SMS ile mesaj yollayabilirsiniz.

2. Grup
12.00 Esenyurt Acar 8-1 Avcılar 1903 (Esenyurt Bld.)
14.00 Esenyurt Örnek İ.Y. 2-1 Silivri Mimarsinan (Esenyurt Bld.)
16.00 Çakılköy 1-2 Yalıköy (Çatalca)
16.00 Esenkent Gençlik 5-0 Ambarlı (Esenyurt Bld.)

 

4. Grup
14.00 İstanbul Gençlerbirliği 1-2 Yeşilılgaz (Seyit Ateş)
15.00 Gelişim 2-1 Çayırbaşı Özkan (Beyoğlu)
16.00 Gedikpaşa 5-7 Sarıgöl Birlik (Sefaköy Kartal)
16.00 Söğütlüçeşme Birlik 1-1 Hürriyet Eğitim (İFA)

 

6. Grup
12.00 Samatya 1-15 GOP Barbaros (Namık Sevik)
14.00 THY 7-4 Esenler Kentyıldız (Bakırköy Bld. 1 Nolu)
14.00 Yenigayret 7-0 Yeniufuk (Namık Sevik)
16.00 İncirli 4-0 Rumeli Hisarı (Bakırköy Bld. 1 Nolu)




8. Grup
10.00 Altınok 6-2 Gürzafer (Namık Sevik)
12.00 Çatalzeytin Zümrüt 1-1 Beyoğlu (Mehmet Akif Ersoy)
14.00 Halkalı 5-5 Cankurtaran (İFA)
16.00 Telsizspor 3-1 Molla Aşkıspor (Merkezefendi)
16.00 1453 Fatih Gençlik 2-1 Karaağaç (Namık Sevik)

 

10. Grup
13.00 Yavuz Sultan Selim 3-1 Şenlik Gençlerbirliği (Mimarsinan)
16.00 Bayrampaşa Doğan 1-2 Etiler Kartal (Bayrampaşa Bld.)
16.00 Haznedar İdmanocağı 5-2 Çelikspor (Albayrak)
16.00 Göktürk 5-6 Çağlayan Gençlerbirliği (Göktürk)

 

12. Grup
16.00 İzzetpaşa 6-0 Emniyettepe (Ayazağa Yusuf Tunaoğlu)
16.00 Ulusspor 6-0 Kireçburnu (Çilekli)

 

14. Grup
14.30 Kartal Yunus 6-3 Erenköy Gençlik (Kartal Yunus)
16.00 Haydarpaşa Demir 2-5 İstanbul Ağrı (Sarıgazi)
16.00 Öz Ataşehir 3-4 Pendik Doğan (Başıbüyük)

 

16. Grup
16.00 Doğangüneş 0-0 Çekmeköy Çarşı (Çakmak)
16.00 Üsküdar İcadiye 8-2 Erenköy Acar (Alemdağ)
16.30 Ferah 0-2 Tokatköy (Dudullu)
16.30 Örnekspor 1-0 Şile (Gülsuyu Asım Kara)
16.30 Feneryolu 3-4 Rivaspor (İdealtepe)

 

18. Grup
14.00 Ortadağ 8-0 Tunusbağı (Sarıgazi)
14.30 Küçükbakkalköy 2-4 1453 Maltepe Gençlik (Dudullu)
14.30 Maltepe Bld. 7-5 Deniz İşletmeleri (İdealtepe)
15.00 Kınalıada 3-2 Fetih Kelkit (Bulvar)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!