DOLAR 7,4126
EURO 9,0363
ALTIN 441,98
BIST 1.542
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 13°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
13°C
Sağanak Yağışlı
Pts 13°C
Sal 15°C
Çar 5°C
Per 5°C

2. Amatör Lig 14 Nisan 2019 Pazar Maç Skorları

2. Amatör Lig 14 Nisan 2019 Pazar Maç Skorları
14.04.2019
A+
A-

İstanbul 2. Amatör Ligde 11. hafta, bugün oynanacak maçlarla sona erecek. Skorlara haberin devamında ulaşabilirsiniz.


1. Grup
14.00 Esenkent Gençlik 2-1 Avcılar Gençlerbirliği (Esenyurt Bld.)
16.00 Gökçeali 1-1 Medicell İstanbul Mimaroba (Çatalca)
16.00 Gümüşkaya 4-0 Öz Örencik (Silivri)
–.– Karacaköy Belediyespor 3-0 Çeltikköy (Hükmen)
–.– Yalıköyspor 3-0 Sayalarspor (Hükmen)



3. Grup
16.00 Selimpaşa 5-3 Esenyurt Örnek İY (Kemal Karasu)
16.00 Tepecik Anadolu 3-1 Silivri Kadıköy (Baba Hakkı)
15.00 Esenyurt İncirtepe 2-2 Karaağaç (Esenyurt Bld.)
16.00 Anadolu Esenyurt 11-0 Esenyurt Kartal (Esenyurt Bld.)
16.00 Arnavutköy – Ormanlı Köyü (Bolluca)

5. Grup
16.00 Gedikpaşa 1-3 Esenay (Halkalı Etap)
16.00 Nurtepe Güneyyıldızı 9-1 Taşlıtarla (Nurtepe)
16.00 Gümüşdere 1-4 Tozkoparan Birlik (Kilyos)
16.00 Büyükdere 0-0 Neslişah (Çayırbaşı)
–.– Hürriyet Eğitimspor 3-0 Kağıthane Çağlayanspor (Hükmen)


7. Grup
15.00 Ayazağa Esen 3-0 İstanbul Giresun (Ayazağa Atatürk)
16.00 Göktürk – Mahmutşevketpaşa (Göktürk)
16.00 Bayrampaşa Doğan 0-5 Öz Gayrettepe (İBB Bayrampaşa)
16.30 Şehremini 3-0 Kadimspor (Namık Sevik)
–.– GOP Şemsipaşa 3-0 Çırçırspor (Hükmen)

9. Grup
10.45 Sanayi Mahallesi 5-3 Yavuzsultanselim (Yahya Kemal)
12.00 Fişekspor 3-3 Boyacıköy (Yıldıztabya)
14.30 Cankurtaran 8-0 Öz Alibeyköy (Namık Sevik)
16.30 Yeniufuk 2-1 Bağcılar Evren (K. Metin Oktay)
–.– Altınayspor 0-3 Zeytinburnu Yeşiltepe (Hükmen)



11. Grup
17.00 Bahçelievler İY 6-0 Günyamaç (İBB Şenlikköy)
18.00 Öz Yavuzselim 5-3 Cevizli (İBB Esenler)
20.00 Esenler Turgutreis 4-0 Altınyıldız (İBB Esenler)
–.– Şafak 76 Spor 3-0 Floryaspor (Hükmen)

13. Grup
14.00 Balkan Yeşilbağlar 5-3 Üsküdar Çınarspor (Kartal Yunus)
14.00 Selami Ali Yeşilsaha 2-4 Pendik Çamlıkspor (Selimiye)
15.00 Yakacık 6-2 Pendik Yenişehir Kartalları (Kubilay Köse)
16.00 Örnekköy 0-1 İstanbul Esnafspor (Ortaçeşme)



15. Grup
13.00 Beykoz Yenimahalle 2-1 Atalar (Kavacık 15 Temmuz)
14.00 Pendik Güllübağlar 2-1 Üsküdar İcadiye (Çamlık)
16.00 İstanbul Altınordu 1-7 Anadolu Üsküdar (Kartal Yunus)
16.00 İdealtepe 2-3 Maltepe Fındıklı (İdealtepe)

17. Grup
12.30 1923 Esenkent 1-4 Harb-İş (Asım Kara)
14.00 1453 Maltepe 0-6 İçerenköy İY (İdealtepe)
16.00 Ferahspor 4-5 Hasanpaşa (Selimiye)
16.00 Ataşehir Arena 6-0 Kozyatağı (Yenisahra)

AmatorLig.Net


ETİKETLER:
YORUMLAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz kopyalanamaz!